[TVN] Top Model

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
LaPatyk
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 29 gru 2010, 23:59

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LaPatyk »

castingi to nuda, ile można oglądać ludzi, którzy myślą, że są genialni a w rzeczywistości jest odwrotnie, wszyscy streszczają castingi do 1-2 odcinków bo ludziom to zbrzydło
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

No nie wiem, czy wszyscy skracają castingi do minimum. W "Mam talent!", a wcześniej w "Idolu" właśnie castingi są/były najciekawsze. Pamiętacie, ile "Idol" miał odcinków z relacjami z castingów? Bardzo dużo.
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

W Mam Talent! od II edycji jest więcej odcinków castingowych, ale są one nieznacznie krótsze, więc i tak wychodzi, że jest więcej relacji z castingów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

direct39 pisze:No nie wiem, czy wszyscy skracają castingi do minimum. W "Mam talent!", a wcześniej w "Idolu" właśnie castingi są/były najciekawsze. Pamiętacie, ile "Idol" miał odcinków z relacjami z castingów? Bardzo dużo.
"Mam Talent" i "Idol" w przeciwieństwie do "Top Model" nie zawierają tak dużo czynnika reality. Stąd jest więcej odcinków castingowych.
"Idol" z tego co pamiętam ponad 10 odcinków castingowych + ok. 10 odcinków eliminacyjnych + 10 "live-ów" i jeszcze "Idol Extra" na TV4, więc stosunkowo nie jest tak specjalnie inaczej. Z resztą z tego, co dobrze pamiętam, to "Idol" emitowany był 2 razy w tygodniu. To tak kończąc OT jeśli chodzi o castingi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Stilic
Obserwator
Posty: 298
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:31

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stilic »

Za nami drugi ciekawy odcinek, za tydzień już oprócz relacji z castingów także pokazane zostaną zadania dziewczyn po czym w następnym epizodzie zostanie wybrana finałowa 13.
Stilic
Obserwator
Posty: 298
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:31

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stilic »

Za nami kolejny odcinek drugiego sezonu TOP Model. Dzisiaj zakończyło się już pokazywanie pierwszego etapu castingowego i przeszliśmy do drugiego w którym udział bierze 50 dziewczyn z czego 3 dziś już odpadły. Za tydzień decydujący odcinek gdzie zostanie wybrana finałowa 13.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

media2.pl/media/83898-Bedzie-kara-dla-T ... model.html - do KRRiT rzekomo wpływają skargi na program "Top Model" za m.in. zbyt dużą ilość treści erotycznych. Programem zainteresowała się także pełnomocnik do spraw równego traktowania kobiet.

Oskarżenia są absurdalne. Trudno, żeby w programie o modelkach nie padł temat biustu czy pośladków.
2009-2021
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Ale jak widać niektórzy ludzie zawsze muszą się czegoś uczepić. Jak im się program nie podoba z powodu biustu itp., to niech nie ogląda!
Obrazek
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

A KRRIT co zrobi? Oznaczenie +16?
Wg mnie, to szukanie dziury w całym.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Jest coś takiego w mediach jak kult ciała, a oglądanie "idealnych" kobiet przez młode nastolatki może przyczynić się do kompleksów w konsekwencji niszczących psychikę. Szczególnie w tym programie.

Choć absurdem jest, że takie glosy się pojawiają dopiero przy drugiej edycji (a w kazdym razie - tak szeroko nagłaśniane).
Stilic
Obserwator
Posty: 298
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:31

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stilic »

Dziś poznaliśmy finałową 13-stke było kilka pozytywnych jak i negatywnych wyborów głównego jury.
W przyszłym tygodniu pojawią się też uczestniczki pierwszej edycji.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

wirtualnemedia.pl/artykul/szowinizm-i-s ... wa-dla-tvn

Najbardziej spodobał mi się te fragment:
W poniedziałkowej konferencji wzięła udział także była modelka, właścicielka agencji modelek Monika Gruzińska, która przekonywała, że ta branża nie wygląda tak, jak pokazuje się ją w programie "Top Model". - Droga do kariery modelki nie polega na przepływaniu przez rzekę, bitwy na poligonach i inne tego typu konkurencje.
Mam informację dla pani Gruzińskiej: "Top Model" to nie film dokumentalny! :P
2009-2021
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

O tej sprawie mówiono nawet we wczorajszej Panoramie TVP2...

A gościem Kuby Wojewódzkiego i tak będzie Dawid Woliński
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nawet padły frazy "Top Model - Zostań Modelką" i TVN. Ale jakie zadowolenie i satysfakcja władz TVP2 :D

Na powagę - pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania moim zdaniem ma rację. Widziałem zapowiedzi najbliższego odcinka programu, gdzie uczestniczki programu robią sesję z nagim mężczyzną i przytulają się za przeproszeniem - swoimi czterema literami do narządu mężczyzny znajdującego się pod pasem. Co jeszcze - program na oznaczenie +12 (a niektórzy w wieku 12-13 lat są jeszcze dziećmi) a sceny te są trochę nawet wulgarne. Wiadomo - ostry język jest normą dziś w programach rozrywkowych, ale jakieś granice i ramy są. A "Top Model" chyba nie jest programem erotycznym.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Top Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

W poprzedniej edycji były też jakieś "nagie" sesje. Ale to nie jest chyba traktowane przez stację jako erotyzm, tylko bardziej sztuka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dlukasz i 16 gości