Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

artus
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 04 maja 2010, 14:57

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: artus »

i to jak najszybciej trzeba przechodzić ,bo z tego co trąbią to już ostatnie dni promocji, ale jak znam życie będzie promocja wiosenna:) tylko nie wiadomo jaka:( Ale szczerze mówiąc warto się zastanowić teraz na wyborem telewizji n. Maja chyba teraz najwięcej programów w jakości HD.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: shipus »

Nie panikujcie też z tymi promocjami. Przeważnie jest tak, że jak się kończy jedna to za chwilę wprowadzają kolejną. Z doświadczenia i obserwacji wnioskuję, że jednak najlepsze oferty promocyjne dają tak w okolicy jakiś świąt. Teraz oferta jest dobra jak nie patrzeć to masz połowę ceny. Ale jeśli już wybierać to lepiej tę za 54zeta z mulitroomem na rok gratis. Tylko że tu znów umowa standardowa bo na 24 miechy.
Crump a ty w polsacie siedzisz?
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Crump »

Siedze? Nie pracuje tam jesli o to chodz;) Ale polsat mam juz 5 lat i za te kanaly co chce ogladac byla to dla mnie najtansza oferta, jednak w takiej sytuacji kiedy z moich praktycznie trzech programow ktore ogladalem zabieraja mi jeden i dziecku tez ulubiony kanal zabiora to wole juz dolozyc te 10zl do abonamentu i miec duzo duzo wiecej programow i wszystkie ktore chce ogladac a nie ktore mi wciskaja. No i zyskam jeszce nagryware heh
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Nomik »

Brał ktos teraz moze N ? Jestem ciekaw ile kosztuje podłaczenie ,bo chyba załozył bym ja swoim rodzicom...czy lepiej telewizje na karte ,co myslicie ?
darek000
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2011, 16:25

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: darek000 »

oferta programowa morze ciekawa i nic pozatym.
odnośnie płatności to jedna banda
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: matik »

Dziś są 5. urodziny platformy N. Wszystkiego najlepszego dla najlepszej platformy satelitarnej w Polsce!
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: odrodzony »

Nie powiedziałbym że od razu najlepszej...Ale oczywiście dalszych sukcesów telewizji N ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: matik »

Platforma najbardziej zaawansowana technicznie na +
Duży wybór kanałów za niską cenę na +
Aktywacja za dekoder na -
C+ jest 100 lat za murzynami pod względem technologii, ponadto sobie sporo liczą za tv, a CP ma kiepską ofertę programową - takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: waldus_5 »

Jeżeli dziś są urodziny, to gratuluje dotrwania, bądź co bądź na trudnym rynku, doskonale wybraliście czas startu, nie boję się powiedzieć, że zrewolucjonizowaliście (n) rynek telewizji płatnej, czyli HD w standardzie, tego nadal nie ma u niektórych operatorów do dziś, a wy mieliście 5 lat temu, wprowadziliście w przystępnych cenach dekodery z twardymi dyskami, zmusiliście do gonienia was konkurencje.
Sto lat!

Ale przyszłość nie rysuje się różowo, nowy właściciel może zrobić małe przemeblowanie, i w chwili obecnej n nie jest pewnym dostawcą usług, kto wie co się pozmienia, póki co stanowią ciekawą alternatywę dla CP i C+ oraz TP no i może kablówek też (jeśli ktoś ceni telewizje nad inne usługi).
▲waldus_5
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2006, 8:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: mir123bych »

tak były urodziny i z tej okazji nawet ciekawą promocję na rynek wypuścili, są 2 warianty internetu mobilnego i domowego + ich telewizja.

Ja czekam aż umowa w polsacie mi się skończy i zamieniam na N, szkoda że w trakcie nie można emigrować....
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: matik »

W CP w listopadzie furtka do odejścia bez ponoszenia konsekwencji - z oferty znika TVN HD+1. CP twierdzi że nie można jak ktoś nie ma wymienionego kanału w jakimś PWU, ale UOKIK twierdzi inaczej.
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2006, 8:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: mir123bych »

PWU to pewnie Promocyjne Warunki Umowy, jakiś ich dziwny chaczyk, ale jak zabiorą ten kanał, a z którego korzystam mogę czuć się pokrzywdzony i odstąpić od umowy i tak chyba zrobię
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
Awatar użytkownika
dawgrzesko
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2011, 0:00

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: dawgrzesko »

zważywszy na to ile kosztuje standardowy abonament z dekoderem cena wydaje się rozsądna- wszystko też zależy od limitu transferu danych w wariancie bezprzewodowym, i prędkości łącza w wariancie stacjonarnym- na stronie widać też jakieś modemy- też w zestawie? spróbuję podejść jutro do salonu i dopytać o więcej szczegółów
LeszekD
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2012, 20:25

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: LeszekD »

Uwaga na ofertę StartHD - mimo że jest pokazywana razem z innymi ofertami na wszystkich reklamówkach nie jest jednak sprzedawana przez tę samą firmę i dlatego jest niemodyfikowalna. Chciałem sobie ją rozszerzyć ale niestety nie mogę bo mówią że nie ma takiej możliwości, mimo że w regulamienie jest napisane:
'Klient, który zawart Umowę w ramach niniejszej Promocji, ma możliwość migracji na jedną z ofert promocyjnych oferowanych przez ITI Neovision sp. z o.o.i Cyfrowego Domu Sp. z o.o'

a kruczek jest taki że inne oferty są oferowane przez ITI Neovision sp. z o.o. tylko, czyli formalnie inny podmiot.

Dziwi mnie bardzo że mimo że człowiek chciałby płacić więcej, n-ka nie chce więcej zarabiać. I niech was nie zwiodą jakieś promocyjne kanały z wyższych ofert - po miesiącu wyłączą.

Dzwiny jest ten świat
Leszek
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2006, 8:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: mir123bych »

Czy te firmy są jakoś powiązane? Jaka tu jest rola eNki?
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości