TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Właśnie ten "Niesamowity Jungo" mnie zastanawia. Bo nigdy nie był emitowany nigdzie indziej, nie wyszedł na DVD, a mimo to był z dubbingiem. A był to dubbing bardzo słaby. Więc ciekawe, czy może Puls sam nie zamówił stworzenia dubbingu :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Poza tym "Calineczka", "Wyspa skarbów" (film leciał w kinach u nas w czasach głębokiej komuny - stary dub pewnie zaginął), i jeszcze jakiś, który przegapiłem...
Dominik pisze:Właśnie ten "Niesamowity Jungo" mnie zastanawia. Bo nigdy nie był emitowany nigdzie indziej, nie wyszedł na DVD, a mimo to był z dubbingiem. A był to dubbing bardzo słaby. Więc ciekawe, czy może Puls sam nie zamówił stworzenia dubbingu :)
Wedle tyłówki dubbing zleciła http://miramey.com/ - strona typu VOD "w budowie" - w obsadzie jest m.in. szefowa firmy, za to reżyser pracował już w poważnych studiach... Tutaj szczegółowa obsada.
dość
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Czyli dobrze mówiłem, że dubbing prawie amatorski. Ale w przypadku filmów animowanych, lepszy nawet słaby dubbing niż lektor ;)
lukasz933
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2010, 19:51

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukasz933 »

Zauważyliście, że TV Puls przeniosła swój flagowy program pt. ,, Goło i wesoło'' na godzinę 00.00 przesuwając na godzinę 22 filmy z 22.30. Myślę, że to dobre posunięcie wkońcu ile można oglądać takie same żarty?
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

No i całe szczęście. Pewnie w końcu to badziewie przestało przynosić tak wielką oglądalność.

Wg Telemagazyn.pl "Goło i Wesoło" spadło na 00:00 w poniedziałki, wtorki i środy. W czwartki i piątki nadal jest o 22:30. Ale i tak już wykonali pierwszy krok do całkowitego pożegnania się z tym.
2009-2021
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Raczej całkiem to się z nim nie pożegnają, gdyż wciąż potrafi osiągnąć w swoim paśmie nawet 4% udziałów, ale może chociaż ograniczą do emisji np. raz w tygodniu dwa odcinki, a nie codziennie po dwa odcinki jak to było nieraz.
W ramach ciekawostki, zauważyłem, że Puls już się zabezpieczył i zarejestrował domenę tvpuls2.pl.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Kolejna informacja na temat świątecznej ramówki - o dziwo 26 grudnia Puls pokaże 2 część animacji "Jednostka przygotowawcza", który swoją światową premierę miał 5 grudnia w amerykańskiej stacji ABC! Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że Puls wyemituje produkcję Disneya w kilkanaście dni po światowej premierze. Tylko niestety ten film nie wyszedł na DVD, więc raczej będzie z lektorem, co może go zepsuć, chyba że Puls sam zleci dubbing, co jest niestety mało prawdopodobne.
Jednak po przejrzeniu ramówki TV4 i TVN 7 i porównaniu do Pulsu, muszę przyznać, że ramówka nie jest wcale taka zła :)
kruq
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 16 lip 2008, 23:11

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kruq »

Ramówka jest na pewno lepsza od stacji konkurencyjnych, mam na myśli tu TV4 i TVN7.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ja bym z tym polemizował. Ramówka pulsu jest familijna, aż do obrzydzenia. W TVN7 i TV4 przynajmniej będą też inne gatunkowo filmy.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Poza tym filmy familijne w Pulsie nie są najwyższych lotów...
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Jakby te w TV4 były...

No i jednak Puls potrafi mile zaskoczyć - http://dubbingpedia.pl/wiki/Lucky_Luke:_Daisy_Town
dość
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Do tego w 16:9 i z napisem "premiera" dzisiaj to wyemitowano :P
lukasz933
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2010, 19:51

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukasz933 »

Wie ktoś może czy TV Puls zamierza przedłużyć współpracę z TVN w sprawie sprzedaży czasu antenowego?
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Rzecznik TV Pul poinformował na Facebook'u, że mają obowiązek ruszenia z kanałem do lipca 2012 roku, jednocześnie przekreślając nikłe nadzieje na start kanału w tym roku. Co ciekawe, jeden z użytkowników napisał, że dostał informacje od UKE i KRRiT, że jeśli nie wystartują do końca roku, to zostanie odebrana im koncesja i częstotliwość. Ale niestety, raczej rzecznik Pulsu wie co mówi i drugiego kanału będziemy się mogli spodziewać przed wakacjami 2012 roku, znając Puls.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Jeśli mówisz o Puls 2 to powinieneś napisać to w odpowiednim temacie. Bo nie każdy musi wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości