Cartoon Network

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

SatKurier w ogóle nie jest portalem medialnym, jego tematyka to telewizja satelitarna. Sprawy związane ze stacjami telewizyjnymi poruszane są jako tematy poboczne - tak jak na Media2 czasem pojawiają się newsy poświęcone systemom operacyjnym czy też innym programom komputerowym (jako że jest to tematyka pokrewna jednemu z mediów - Internetowi).
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Od dziś kanał ma nową oprawę oraz odświeżone logo. Stacja tym razem, jeśli chodzi o wizerunek postanowiła powrócić do swoich korzeni (chodzi o pierwsze logo kanału w kształcie szachownicy) w oparciu o nie jakby "unowocześnić" swój pierwszy design. Zmiamy objęły także logo - od dziś bardziej przypomina to pierwsze. Odświeżona została czcionka w logotypie, a logo ekranowe od dziś znajduje się w prawym dolnym rogu (do wczoraj było to prawy górny róg). Poprzednia zmiana oprawy miała miejsce w kwietniu 2009 roku, a zmiana loga w czerwcu 2004 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=LpQPUDW68cY - film z nową oprawą
Pozdrawiam, Trzeciak
sutek95
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, 18:20

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sutek95 »

Według mnie nowe logo jest trochę za duże.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Oprawa wraca do korzeni, a zawartość kanału nie, szkoda, dobrze że jest Boomerang
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Tylko, że szkoda, że CN ma prawie każdy, a Boomerangu nie! :(
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Sorry za post pod postem!
Ciekawe czy w Polsce pojawi się nowe hasło CN "Check it!" (po polsku "zobacz!"), bo jak na razie to nie widziałem. Nowa oprawa bardzo mi się podoba, a szczególnie, gdy pojawiają się krótkie scenki m. in. z "Toma i Jerrego". Co do oferty programowej... szkoda pisać. Od poniedziałku nowa kreskówka na CN pt. "Angelo Rządzi" produkcji Francuskiej, wg mnie zapowiada się ciekawie. Wracając do ofery programowej, to o ile mi wiadomo, to każdy kraj ma własny odział, więc gdyby CN Polska chciałaby wprowadzić jakąś "starą" produkcje to by mogli, ale nie chcą, bo wolą puszczać, te nowe niby "fajniejsze" i "śmieszniejsze" kreskówki. Cieszę się jednak, że z CN Polska zniknęły seriale fabularne (choć dwa były ciekawe i NAWET czasami śmieszne, mowa o Szpiegowskiej Rodzince i Przygodach Sary Jany), bo gdyby jeszcze bardziej się upodobnili do tego okropnego kanału Disney XD (może oprócz Fineasza i Ferba), to byłoby naprawdę KIEPSKO!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Faktycznie na Cartoon Network pojawiały się dobre seriale fabularne np: Szkolna Agencja Wywiadowcza szkoda że CN z nich zrezygnował z obecnych kreskówek trawie jedynie Bakugana i nic więcej (poza starszymi bajkami jak np: Robotboy'a czy Atomówki) a poza tym nic w tym kanale nie zasługuje na uwagę. Kiedyś mieli także dobre programy własne jak np: "Staraoke" ale ten obecny Cartoon Network Dance Club w odróżnieniu od niego jest daleko w tyle.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Ja mam kanały Disney'a i zamienił bym się na Cartoon Network odrazu, dlatego, że na CN można jeszcze spotkać Scooby-ego a na Disneyach nic ciekawego nie leci.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Mocny FULL pisze:Ja mam kanały Disney'a i zamienił bym się na Cartoon Network odrazu, dlatego, że na CN można jeszcze spotkać Scooby-ego a na Disneyach nic ciekawego nie leci.
Masz racje, na disneyach nie ma prawie nic ciekawego. Staraoke to był nawet bardzo ciekawy program, ale leciał z a wcześniej. Kiedyś przegądałem ramówkę któregoś regionalnego CN i tam Staraoke leciał o 19:00 w piątek! A u nas ok. 11:00 w soboty i niedziele. I jeszcze jedno: występowały tam TYLKO dzieciaki z Warszawy, to dość nieeleganckie, że CN zrobił jako taki casting TYLKO w Warszawie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nitrome
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:45

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nitrome »

Ja tam już wyrastam z kreskówek, a tym bardziej z oglądania jednego odcinka kilkaset razy. Aktualnie oglądam tylko premiery. Ale cieszę się ze zmiany oprawy.
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Disney to już jest kanał dla nastolatków.Cały program ma programy dla nastolatków.Koszmar!Przecież ta telewizja jest dla dzieci.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dochodzi do pewnego podziału w miarę uruchamiania nowych kanałów tematycznych. Skoro wystartował Playhouse Disney dla młodszych dzieci, to Disney Channel i Disney XD mogą skupić się na młodzieży. Poza tym młodzież jest atrakcyjniejszą grupą docelową dla reklamodawców niż małe dzieci.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Od niedawna CN przy nowościach dodaje do loga belkę "NOWOŚĆ" (coś podobnego do "PREMIERY" na TVP) lecz jest o wiele lepszą belką od tą na TVP. Oto zapy:
Obrazek Obrazek
PS: Przepraszam za jakość, robiłem te zdjęcia kamerą :).
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Cartoon Network i TCM znikają z oferty N! http://[link zakazany]/artykul/ca ... -dzieciece Według mnie to cios w kolano N'ki, ale i zła informacja dla Turnera. Powiem szczerze: N'ka się stacza i widać, że czeka już na fuzję.
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

piotrekmessi pisze:Powiem szczerze: N'ka się stacza i widać, że czeka już na fuzję.
Oj, nie zgodzę się. Gdyby czekali tylko na fuzję, to by nie dodawali nowych kanałów, a i tym bardziej nie tworzyli by swoich nowych własnych kanałów. Zauważ, że z oferty znikają tylko kanały, firmy ubiegającej się o przejęcie N. Na moje oko, jak ITI zerwało rozmowy z TW, to teraz, to jest taka zemsta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości