ATM Rozrywka (2012-2021)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ciekawi mnie natomiast czy stacja zatrudni Ibisza do prowadzenia czegoś czy to już gwiazda Polsatu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Albo i gorszym... ale myślę, że na tym kanale będzie sporo seriali... cóż moje przeczucia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Z programami dla Polsatu może być tak że Solorz zezwoli na ich emisje w ATM Rozrywka jeżeli potem ATM podzieli się z nimi np: nowym teleturniejem emitowanym w tej stacji. Ciekawe czy będą też produkcje z podległego ATM Studia A.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Raczej tak. Oprócz Studia A jest jeszcze Baltmedia, które robi "Ojca Mateusza".
Obrazek
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Wszystko będzie zależeć od budżetu kanału, może nie być źle ATM użyło nazwy własnej w nazwie kanału, więc nie powinni lecieć po bandzie w ten sposób zepsuli by wizerunek, ja myślę, że zobaczymy jakiś teleturniej ich produkcji, ale prowadzący nie będzie znaną twarzą, lub może to będzie Chajzer (gdyby tvn nie znalazł mimo wszystko dla niego miejsca), myślę, że ATM może chcieć pokazać Cash Battale format sprzedali do usa, może trochę pokażą, mogą też kupić oczywiście inne teleturnieje z zagranicy (np. tv6 emituje milionerów), może będą teleturnieje interaktywne, na żywo, miała pani, tylko zadzwoń i traf na otwartą linie, koszta programu niewielkie, rozrywka niepowtarzalna.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

waldus_5 pisze:może będą teleturnieje interaktywne, na żywo, miała pani, tylko zadzwoń i traf na otwartą linie, koszta programu niewielkie, rozrywka niepowtarzalna.
Rozrywka żadna. Gdyby była niepowtarzalna to by calltv było w innych stacjach w prime time jako jakieś show, chociaż raz w tygodniu. A nikt nawet nie próbował wypróbować tego typu audycji w poważnym czasie antenowym.
Zresztą ATM i tak nie zajmował się nigdy produkcją tego typu audycji a mam nadzieję, że w tej stacji będą tylko ich produkcje a nie korzystanie z zewnętrznych firm.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

piotrekmessi pisze:Albo i gorszym... ale myślę, że na tym kanale będzie sporo seriali... cóż moje przeczucia.
Moje przeczucia są podobne.Miodowe Lata,Świat Według Kiepskich,Fala Zbrodni,Dziupla Cezara itd może będą:)
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Dziupla Cezara na pewno nie, serial jest na licencji i ATM musiałaby jeszcze dodatkowo zapłacić, a nawet Polsat w zeszłym roku nie puścił wszystkich odcinków, bo nie opłacało mu się ponosić dodatkowych kosztów.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mamy kolejne wieści na temat kanału ATM Rozrywka choć docelowo będzie się nazywał inaczej. ATM waha się nad nim ale możliwę że zacznie testy w marcu a regularne nadawanie w maju. Ma to być stacja ogólnotematyczna z filmami, serialami (m.in typu docu soap), rozrywką, reportażami i publicystyką. Przeważnie to mają być produkcje zagraniczne a docelowo też polskie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Jak przeczytałem newsa dot. pomysłu na ten kanał to mnie zatkało. Myślałem, że ramówka będzie w większości wypełniona polskimi produkcjami autorstwa oczywiście ATM. Po dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że kolejny kanał powtórkowy nie jest potrzebny i lepiej, żeby zaczęli z obcymi pozycjami, zarobili trochę i zaczęli tworzyć kontent specjalnie dla tego kanału.

btw, przydałoby się jakieś pasmo archiwalne na tym kanale ;D.
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Ta... jest tyle ciekawych programów, które startowały do DVB-T, a niestety teraz okazuje się, że tylko TTV trzyma jakiś poziom.
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

ATM trochę pomyliło kolejność - najpierw trzeba się wahać, potem się zdecydować i złożyć wniosek, a następnie otrzymać miejsce i uruchomić kanał. A nie najpierw dostać się do NTC, a potem snuć domysły pt. "Czy rzeczywiście chcemy uruchomić kanał?".

Właśnie z tego powodu do DVB-T powinny zostać wybrane stacje już nadające i nie byłoby takich problemów, jakie teraz ma ATM. Wypowiedzi ludzi z ATM brzmią, jakby wbrew swojej woli dostali miejsce i teraz mają zagwozdkę, jak uruchomić kanał i - co najśmieszniejsze - co w nim emitować. Moim zdaniem nie powinno się dawać miejsca w NTC stacjom, które same nie wiedzą, co będą nadawać i czy w ogóle będą to robić.

Jak naziemna telewizja cyfrowa ma się spopularyzować przed wyłączeniem analogu, skoro poza kanałami z analogu są w niej niemal same nic nie warte knoty...
2009-2021
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3033
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 727

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Start ATM Rozrywka jest już chyba przesądzony, bo spółka podpisała wartą ponad 50 mln złotych umowę z Emitelem, na nadawanie tego kanału. Wg Pulsu Inwestora stacja ma ruszyć, prawdopodobnie z emisją testową, do końca lutego, a ostatecznie ma ruszyć przed Euro 2012. Cieszę się, że udało się i ciekaw jestem, jak będzie prezentowała się oferta kanału. Co ciekawe, ponoć niedawno KRRiT żądała wyjaśnień w sprawie opóźnień z uruchomieniem ATM Rozrywka. Szkoda, że takich wyjaśnień nie żąda od TV Puls...
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Przeczytałem posty zarówno na tym, jak i na innych forach, dotyczące oferty nowych stacji mających nadawać na DVB-T.
Przygotowując ofertę programową ATM Rozrywka kierujemy się wieloma czynnikami (finansowe, techniczne - początkowo skromny zasięg techniczny, ramówkowe, licencyjne etc.). Może warto zapytać potencjalnych widzów o ich preferencje? Tylko proszę - rozsądnie :) Premiery telewizyjne najnowszych filmów i seriali na razie są poza naszym zasięgiem. Na razie :)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Ja chciałbym zobaczyć w niekoniecznie najbardziej atrakcyjnym paśmie, ale jednak, archiwalne produkcje ATM Grupa, głównie produkcje reality-shows (w tym np. program Dwa Światy czy Bar). Nie chcę, żeby pojawiła się kolejna stacja mieląca powtórki, ale na pewno są widzowie którzy chcieliby sobie przypomnieć stare produkcje.
Oprócz tego może jakiś program przedstawiający kulisy seriali i programów telewizyjnych realizowanych przez ATM ;D?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości