[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Kolejny gruuuuby gwóźdź w trumnie Polsatu. Ta stacja nie umie utrzymać swoich najlepszych asów, a jak komuś je odbierze to nie umie ich wykorzystać. Dobrym przykładem jest Tomasz Lis. Dali mu miejsce w zarządzie i odechciało mu sie pracy na antenie.

KW był jedynym programem, który oglądałem stale na Polsacie. W tej chwili ta stacja nie reprezentuje dla mnie już nic. Telenowele, pare miernych teleturnieji, ciągle powtarzane filmy - oto co można o nim powiedzieć.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Program Kuby Wojewódzkiego znudził mi się już i od jakiegoś czasu nie oglądam go już wcale. Bez różnicy jest mi gdzie on będzie emitowany.
Ciekaw jestem tylko ile kasy zaproponowali mu że zgodził się przejść z Polsatu do TVN :cool:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

marcelek możesz dać jescze jakiesprzykłady odchodzących gwiazd i programów ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Bardzo fajnie, że Kuba przechodzi do TVN'u :-) Polsat dostaje w dupę, i bardzo dobrze. Niech widownie wyrabia sobie na tych dennych teleturniejach, i filmach powtarzanych co pół roku. Jeszcze trochę to sie okaże, że Tele5 zawartością programową (jeżeli wprowadziliby serwisy) pobiją Polsat :D

Szkoda, że KW w TVN będzie trwał tylko 30 minut :( Ale lepsze to niż nic ;-)
Awatar użytkownika
rogus234
VIP Expert
Posty: 114
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:33
Lokalizacja: Warszawa
x 1
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rogus234 »

Nie wiadomo, czy to będzie 30 minut....- NIE sądzę!!! Przesuną pewnie o godzinę Superwizjera....
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Przeszedł do TVN za Kaczyńskich

Informacja o przejściu Kuby Wojewódzkiego do Polsatu zaskoczyła rynek medialny. Jeden z tabloidów informuje, że Wojewódzki w TVN będzie zarabiał 100 tys. miesięcznie, a z Polsatem rozstał się przez Kaczyńskich.


Według informacji "Super Expressu", Kuba Wojewódzki, była gwiazda telewizji Polsat, w nowym miejscu pracy będzie zarabiał 100 tys. miesięcznie. Według dziennika - 22 tys. za tydzień. W Polsacie zarabiał 12 tys. za program. Wojewódzki jak prawdziwy mężczyzna - z dziennikarzami o pieniądzach nie dyskutuje. Zdradza jedynie, że z TVN-em podpisał "prawdziwie europejski kontrakt".

"Super Express" zwiastuje stacji TVN kary pieniężne ze strony Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za program Kuby Wojewódzkiego. Sam autor zapowiada, że nie będzie grzecznym chłopcem. -Dalej będę dużo mówił o seksie, ostro jechał po wszystkich gościach. I Kaczyńskim też nie przepuszczę! - mówi dziennikarzom. A jak wiadomo z porannych audycji Antyradia, Wojewódzki lubi ostro traktować polityków.

Jak można przeczytać w "Super Expressie", telewizja Polsat pozbyła się kury znoszącej złote jaja bo... wypowiedzi Wojewódzkiego o braciach Kaczyńskich były władzom Polsatu wyraźnie nie wsmak a on nie zamierzał z nich zrezygnować. Czy odejście z Polsatu czeka także Tomasza Lisa, którego przedstawiciele PiS krytykują za "brak obiektywizmu" w programie "Co z tą Polską?".
Żródło: Media2.pl

Czyli jak zwykle program zapowiada sie ciekawie...
Oczywiście to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.

Stevie
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

@kisiel pisałem ogólnie, ale bardziej miałem na myśli to, że wszystko przechodzi im koło nosa i oni maja to gdzieś. a po co im popularne ligi na PS, a po co im show Kuby. Jak oni chcą przebić TVN skoro nie ma tam co oglądac oprócz "wydarzeń"?
ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Kuba Wojewódzki może mieć nawet większą oglądalność w TVN-ie niż w Polsacie ze względu na to, że będzie emitowany zaraz po Tańcu z Gwiazdami. Na pewno z ciekawości obejrze pierwszy odcinek Wojewódzkiego w TVN. Ale chyba juz wiadomo czemu Wojewódzki nie prowadził festiwalu TOP Trendy
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

"Super Express" zwiastuje stacji TVN kary pieniężne ze strony Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za program Kuby Wojewódzkiego.
Cholender, tego nie rozumiem. Jeszcze KW nie zaczal prowadzic programu w TVN a już kary?:/
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Zwiastuje czyli przewiduje. Program Kuby Wojewódzkiego był karany przez KRRiTV na antenie Polsatu wiec to samo może sie zdarzyć w TVN...
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

I bardzo dobrze niech Polsat zastapi go program Gej armia a od pażdziernika a wymysli jkis inny program moze np Michała Figurskiego wziasc
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Golbi pisze:I bardzo dobrze niech Polsat zastapi go program Gej armia a od pażdziernika a wymysli jkis inny program moze np Michała Figurskiego wziasc
"Gej Armii" nie ma w nowej ramówce Polsatu, więc możemy sobie odpuścić - przynajmniej na razie.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Karol pisze:
Golbi pisze:I bardzo dobrze niech Polsat zastapi go program Gej armia a od pażdziernika a wymysli jkis inny program moze np Michała Figurskiego wziasc
"Gej Armii" nie ma w nowej ramówce Polsatu, więc możemy sobie odpuścić - przynajmniej na razie.
A skąd wiesz? Po stracie Kuby Wojewodzkiego wszystko jest możliwe
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

To wiadomo, ze nie bedzie. Polsat przestraszyl sie KRRiT. Poza tym jakby chcieli ją wyemitować, to już dawno by były jakies zapowiedzi. Uważam by Gej Armia nie była dobrym nastepca Kuby Wojewódzkiewgo w ramówce. Polsat już tracił Kube podczas festiwalu TOP Trendy i na pewno byli tego swiadomi. Ja nic nie mam przeciwko homoseksualistom, ale bym na pewno tego nie oglądał
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Czy odejście z Polsatu czeka także Tomasza Lisa, którego przedstawiciele PiS krytykują za "brak obiektywizmu" w programie "Co z tą Polską?".
Tak czekamy na tą chwilę aby Lis wypadł z Polsatu tak samo jak ten wariat Wojewódzki - według mnie to właśnie takie osobistości psują dobry wizerunek Polsatu !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości