[TVN] MasterChef

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: matik » 06 cze 2012, 18:22

Dominik pisze:Ciekawe, czy program wypali i przede wszystkim, kto będzie w jury. Magda Gessler jest bardzo prawdopodobną osobą :)
Pewna gazeta już miesiąc temu pisała o tym programie i według doniesień z tej gazety najpoważniejszymi kandydaturami są Magda Gessler i Marta Grycan.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Trzeciak » 14 cze 2012, 11:37

http://www.tvn.pl/showbiz/kultowy-show- ... 1,341.html - tak wygląda spot promujący castingi do programu "Masterchef".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Post autor: TiM » 19 cze 2012, 22:49

Trzeciak pisze:Na TV4 leciała tylko zapowiedź programu - sam program leciał (tak jak kolega wyżej napisał) na TV6.
Jednak nie, bo widziałem w niedzielę właśnie "Juniorską" wersję Masterchef'a na Czwórce ;)
zbanowany
Użytkownik

[TVN] MasterChef

Post autor: zbanowany » 20 cze 2012, 8:10

Na TV4 emitowana była australijska wersja z juniorami i pierwszy amerykański sezon.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Trzeciak » 20 cze 2012, 13:08

Szczegóły castingów:
-22 czerwca - Kraków, Hala Makro, ul. Zakopiańska 70A
-24 czerwca - Katowice, Hala Makro, ul. Pukowca 25
-26 czerwca - Wrocław, Hala Makro, ul Tyniecka 3
-29 czerwca - Gdynia, Hala Makro, ul. Hutnicza 8
-1 lipca - Warszawa, Hala Makro, Al. Jerozolimskie 184

Start castingów o 10:00.

Zwycięzca oprócz tytułu mistrza kuchni otrzyma także główną nagrodę wynoszącą 100 000 zł i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. O zwycięstwie zadecyduje 3-osobowe jury, którego skład poznamy wkrótce.

Więcej: http://media2.pl/media/93289-TVN-poszuk ... edium=link

https://www.facebook.com/MasterChefPolska - to prawdopodobnie oficjalny profil programu na FB.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Direct » 22 cze 2012, 8:48

Media2.pl pisze:Program poprowadzi Magda Gessler, z kolei Mirek Drewniak, członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni i przewodniczący Loży Ekspertów programu "Doceń polskie" został konsultantem ds. kulinarnych pierwszej polskiej edycji kulinarnego show "MasterChef".
Wybór specjalnie nie zaskakuje, a Magda Gessler na stanowisku prowadzącej to na pewno w jakimś stopniu chęć zgarnięcia części widowni "Kuchennych Rewolucji". A przynajmniej ja tak sobie wydedukowałem z rana ;). Dodam na koniec, że mnie się ten wybór podoba.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Post autor: Dominik » 22 cze 2012, 13:46

Tak jak się domyślałem kilka postów wcześniej, jednak Magda Gessler.
PS: Z tego co widzę, Castingi będą się odbywały w kilu miejscach Polski w 'Hali Makro'. Domyślam się, że w ramach oszczędności, bo pewnie Makro udostępnia im budynki w zamian za planszę sponsorską czy coś w tym stylu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Trzeciak » 22 cze 2012, 14:42

Domyślam się, że zapewne Magda Gessler będzie także w jury tak samo, jak Joanna Krupa w "Top Model". Mam mieszane uczucia, co do tego wyboru. Oczywiście TVN (który produkuje show we własnym zakresie) kierował się tym, że z zagranicznej edycji programu "Masterchef" jednym z jurorów był Gordon Ramsay, ten sam, który także prowadził zagraniczną edycję "Kuchennych koszmarów" (notabene pierwowzór naszych "Kuchennych Rewolucji"). Natomiast wolałbym, aby w jury lub prowadzącym był jednak ktoś mniej znany, ale znający się na kuchni.

Jeśli chodzi o moje typy w jury, to podejrzewam, że będzie w nim także Andrzej Polan, który brał już udział w jury konkursu "Gotuj o wszystko" w ramach "Dzień dobry TVN", no i gotuje w ramach programu śniadaniowego TVN-u.

EDIT: Jednak dobrze pisałem. Do Magdy Gessler dołączy dwójka jurorów - mężczyzna i kobieta: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... hef-w-tvn. Od 7 lipca nagrania castingów jurorskich.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: matik » 22 cze 2012, 15:52

Oprócz Magdy powinien być jeszcze właśnie wspomniany już Andrzej Polan i zamiast kobiety Maciej Nowak.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert

[TVN] MasterChef

Post autor: Dijon » 22 cze 2012, 18:36

Ciekawe, jak będzie z Kuchennymi.

Ogólnie patrząc na to, że w programie ma pojawić się Magda Gessler i może wystąpi Maciej Nowak - to ja na ten program się piszę. Ten drugi oprócz wielkiego zainteresowania kuchnią, jest też świetnym teatrologiem.

[zedytowałem domysły]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Trzeciak » 22 cze 2012, 18:41

Tylko, że to nie jest "Mam Talent!", a program kulinarny ;).
Dijon pisze:Ciekawe, jak będzie z Kuchennymi.
Bez zmian. Gessler nadal będzie prowadziła "Kuchenne Rewolucje".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: matik » 22 cze 2012, 18:55

Dijon pisze:Ogólnie patrząc na to, że w programie ma pojawić się Magda Gessler i Maciej Nowak
O. A Nowak też jest już potwierdzony? Byłoby fajnie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Trzeciak » 22 cze 2012, 19:07

Jeszcze nie. Na razie to tylko domysły.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: Trzeciak » 23 cze 2012, 0:25

http://dziendobry.tvn.pl/video/casting- ... 49234.html - a w Krakowie odbył się pierwszy z pięciu pre-castingów. Trzeba przyznać - fajne pomarańczowe kółka z numerami ;)

Poza tym jak powiedziała Ewa Leja - producent programu - być może kiedyś powstanie "Masterchef" dla dzieci - oczywiście zależy to od tego, jak macierzysta wersja poradzi sobie z oglądalnością.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] MasterChef

Post autor: matik » 23 cze 2012, 8:20

Trzeciak pisze:Poza tym jak powiedziała Ewa Leja - producent programu - być może kiedyś powstanie "Masterchef" dla dzieci - oczywiście zależy to od tego, jak macierzysta wersja poradzi sobie z oglądalnością.
Wersjom programów dla dzieci mówię stanowcze NIE!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”