TVP INFO

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Mam nadzieję, że szybko się z tym uporają ;). Fajnie by było, gdyby oddzielne anteny rozpoczęły nadawanie już od stycznia.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Dodam jeszcze, że dzisiaj TVP Info miało przerwę konserwacyjną od 0:44 do 5:55. Na pewno przerwa ta była w oddziale łódzkim i warszawskim. Trochę zdziwiło mnie to, jak włączyłem TVP Info Łódź i zobaczyłem testcard z napisem "TVP Warszawa".
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

/usunięto zbędne cytowanie [direct39]

Taki sam testcard widziałem podajże w piątek/ sobotę dla TVP Info Katowice, przed 5:55.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

piter123 pisze:Jak dla mnie bardzo dobra decyzja,w końcu po wielu latach ponownie będę miał tylko regionalny kanał,bez żadnej Warszawki:)
A to nie będzie tak, że skoro teraz masz TVP W-wa, to po zmianach od 17.00 będziesz miał na jednym kanale TVP W-wa, a na drugim TVP Info? Chyba wciąż nie będziesz miał dostępu do swojej regionalnej stacji, skoro dzisiaj nie masz.

Jeśli chodzi o nocną przerwę, to doszło do niej we wszystkich ośrodkach.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Dziś zamiast Raportu z Polski o 14.10 wyemitowano wywiad P.Chęcińskiego z Janem Kulczykiem. Wywiad miał swoją czołówkę z napisem WYWIAD TVP INFO(lekko zmieniona Serwisu Info), z podkładem muzycznym znanym z Gościa Info sprzed liftingu w maju.
http://www.youtube.com/watch?v=DIPWTfcK ... e=youtu.be
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Jutro TVP INFO obchodzi 5 urodziny. Oto małe podsumowanie http://[link zakazany]/artykul/5- ... -2009-2010
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

O tym, jak TVP Info szykuje się do rozdzielenia z ośrodkami regionalnymi, o paśmie dokumentów, o nowej oprawie (!) oraz o przyszłych zmianach w ramówce:

http://media2.pl/media/96721-Szef-TVP-I ... wideo.html
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Zwariowali? Znowu nowa oprawa? Przecież nawet zarabiający podobno kokosy TVN24 tak często oprawy nie wymienia. A TVP takie niby pogrążone w kryzysie, ale na kolejną oprawę kaska zawsze się znajdzie... Nie do pomyślenia :/.
2009-2021
adrian 18
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2012, 11:12

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adrian 18 »

Czy ta zmiana będzie korzystna? Ja do tej pory odbierałem przez satelitę TVP Info Warszawa, a czy teraz będę mógł odbierać TVP Info Kraków czy to tylko chodzi o naziemną telewizję cyfrową?
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

TVP Info już bez pasm regionalnych pewnie będzie dostępne poprzez satelitę oraz naziemnie, natomiast kanały regionalne zapewne tylko poprzez naziemną telewizję cyfrową, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy Telewizja Polska poprzez satelitę nadaje szesnaście kanałów regionalnych. Może wersja warszawska trafi na satelitę?
adrian 18
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2012, 11:12

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adrian 18 »

No, ale zobacz np. w Niemczech prze satelitę (Astra) nadaję chyba z 10 regionalnych kanałów...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

direct39 pisze:Zwariowali? Znowu nowa oprawa? Przecież nawet zarabiający podobno kokosy TVN24 tak często oprawy nie wymienia. A TVP takie niby pogrążone w kryzysie, ale na kolejną oprawę kaska zawsze się znajdzie... Nie do pomyślenia :/.
Właściwie to TVN24 po przeprowadzce do nowego studia także powinno zmienić oprawę (i pewnie zrobi to najpóźniej przy okazji startu TVN24 HD) ale co do TVP Info to ze zmianami jeszcze bym trochę poczekał - przynajmniej dopóki nie oddzieli się od regionów gdyż wtedy za jednym zamachem można by zaprezentować nową ramówkę i nowe studio. A co do dokumentów to może mogłyby być umieszczone nie w TVP Info w nowym paśmie wspólnym oddzielonych już ośrodków regionalnych. Wszak w ofercie dawnej TVP Regionalnej oprócz propozycji filmowo-serialowych były również dokumenty. Po TVP Info oczekiwałbym bardziej informacji i publicystyki (pokroju tej z konkurencji i to również w weekendy) a nie propozycji dokumentalnych.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Hecktor
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 01 mar 2010, 18:41

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hecktor »

Dijon pisze:(...) o nowej oprawie (!) oraz o przyszłych zmianach w ramówce:
żeby się tego graficy TVP nie tykali, żeby się nie tykali, żeby się nie tykali... *crosses fingers*
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:24
Lokalizacja: Józefów
x 20
x 29

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti »

Akurat graficy TVP mają często dobre prace. Problem leży raczej po stronie osób, które wybierają ostateczny projekt, albo go modyfikują.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hecktor
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 01 mar 2010, 18:41

TVP INFO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hecktor »

Chyba sobie, za przeproszeniem, jaja robisz. Patrząc chociażby na oprawy graficzne głównych programów informacyjnych w publicznej krew mnie zalewa, szczególnie kiedy porównasz sobie poziom i jakość wykonania z innymi stacjami publicznymi w europie. Niebo a ziemia. Jedynym godnym uwagi grafikiem współpracującym z telewizją polską jest pani Marta Karbownik? (o ile dobrze pamiętam nazwisko) której niektóre prace rzeczywiście są dobrze zrealizowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości