Gdzie na wakacje?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Stewart
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 18 wrz 2012, 16:10

Gdzie na wakacje?

Post autor: Stewart »

Ja w tym roku bylem na wakacjach w Łebie i jestem bardzo zadowolony z wyboru miejsca. Łeba to ładna miejscowość, jest o wiele spokojniej niż w innych większych miastach a ja cenię na wakacjach relaks. Plaże są piaszczyste i szerokie. Szczególnie udała nam się pogoda. Było bardzo ładnie i słonecznie praktycznie przez cały nasz pobyt nad morzem. Noclegów szukaliśmy w necie (http://www.leba-nadmorzem.net.pl/) z dużym powodzeniem zresztą :)
PannaKasia
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2012, 16:30

Gdzie na wakacje?

Post autor: PannaKasia »

Łeba jest piękna,
myśmy tam byli rok temu - bajka!
Rozmowy edukacyjne, czyli pogaduchy o szkole: http://forum.i.szkola.pl/
Robin83
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2013, 17:23

Gdzie na wakacje?

Post autor: Robin83 »

My ostatnio byliśmy w Dahabie w Egipcie, ale głównie zwiedzaliśmy rafy koralowe ;) A mają jedne z najpiękniejszych! Jak słowo hurtownie kosmetyczne powinny łapać te przepiękne kolory! Takich odcieni się nie widuje!
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Gdzie na wakacje?

Post autor: nikon »

Właśnie wróciłem z zimowych wakacji , chociaż raz w roku staram się być w Bieszczadach
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Gdzie na wakacje?

Post autor: nikon »

Pomyślałem sobie może mały wypadzik {wylocik) do Londynu, podobno można znaleźć fajne ceny na przelot.Powodow by odwiedzić Londyn mam mnóstwo - po pierwsza nigdy tam nie byłem, po drugie mam tam znajomych, którzy zapraszają , ale jak zobaczyłem 8 powodów, dla których musisz odwiedzić Londyn" to już na 100 % się zdecydowałem :)
pompkin31
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2013, 19:40

Gdzie na wakacje?

Post autor: pompkin31 »

Ja w czerwcu jadę do Włoch :) Chciałabym jeszcze po powrocie odwiedzić nasze polskie morze albo chociaż jakieś jezioro, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... :)
karuszka
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 12 gru 2012, 11:40
Kontakt:

Gdzie na wakacje?

Post autor: karuszka »

Na sierpień (jeśli praca mi na to pozwoli), chcę wyskoczyć do Chorwacji, na festiwal Outlook w miejscowości Pula.
Wielorybica
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2013, 22:06

Gdzie na wakacje?

Post autor: Wielorybica »

No to ja polecę wam polskie morze, nawet jak się nie trafi na pogodę, to sam klimat jest wystarczający do fajnych wakacji :) sam jeżdzę do Międzyzdrojów http://www.przymorzu.pl/miedzyzdroje i jak dla mnie nie ma lepszego miejsca na wakacje :) póki co wybieram sie z rodzina na majówkę, ae zapewne tez kierunek pólnoc.. btw na stronie przymorza mozna znalezc bardzo arakcyjne oferty, wiec taki wyjazd wcale nie musi nas wynosic fortuny, co jest dosc waznym aspektem w domowym budzecie ;)
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Gdzie na wakacje?

Post autor: nikon »

Ja ciągle myślę o Londynie zabukowałem już bilety na tanie loty do Londynu
Safadera
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2013, 23:14

Gdzie na wakacje?

Post autor: Safadera »

Ja w tym roku zaszalałam i zabukowałam bilety na lipiec do Tajlandii ;)
Moje Nieruchomości Obrazek i Żaluzje Obrazek
Saksofoni
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:35

Gdzie na wakacje?

Post autor: Saksofoni »

Ja wybieram się z rodzinką do Kołobrzegu :)
Czytam więc jestem
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Gdzie na wakacje?

Post autor: nikon »

Lato w Kołobrzegu z rodzinką może być fajne, oby tylko pogoda dopisała, w zeszłym roku nie miałem tego szczęścia na pogodny urlop.Na długi weekend byłem w Londynie, a w wakacje chce wyskoczyć na 2-3 dni do Genewy.

Prosiłbym tutaj o nielokowanie produktu, czyli biura podróży. Następna taka ukryta reklama może skutkować ostrzeżeniem, a nawet banem [Trzeciak]
arabeczka007
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2013, 12:52

Gdzie na wakacje?

Post autor: arabeczka007 »

Kilka dni temu wróciłam z wakacji z Włoch - niesamowite miejsce, polecam wszystkim :)
W końcu Słońce!
Awatar użytkownika
mediatorka
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:30

Gdzie na wakacje?

Post autor: mediatorka »

A ja aktualnie jestem u rodziny w Austrii.To też pewnego rodzaju wakacje. ;)
Stewart
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 18 wrz 2012, 16:10

Gdzie na wakacje?

Post autor: Stewart »

Nie wiem czy Wy tak robicie ale ja regularnie przeglądam ceny tanich lotów - obecnie linie lotnicze po prostu prześcigają się w promocjach tak więc łatwo znaleźć coś ciekawego na wakacyjny wypad. My ostatnio z partnerką odwiedziliśmy Londyn - piękne miasto, byliśmy tam prawie tydzień. Jeśli zastanawiacie się nad noclegami radzę wynająć coś w centrum - miasto jest tak ogromne, że bardzo łatwo jest tam się zgubić. To są świetne hotele z grupy Accor: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... londyn.htm Jak widać są w różnych cenach tak więc można bez problemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie ;)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości