CI Polsat

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Napis Polsat występuje sam w zapowiedziach, kiedy to logo C&I znika
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
ZnawczyniMediów
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2012, 22:37

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ZnawczyniMediów »

Witam,
chciałam poskarżyć się na nowy wygląd kanału Crime&Investigation
Network. Odkąd stacja Polsat wykupiła go od Cyfry niestety NIE DA się go
oglądać. Do tej pory był to mój ulubiony kanał, ale niestety
przeniosę się na inny. Wielkie logo POLSATU razi w oczy ale teraz już
przesadzili- płacimy za kanał więc NIE powinno być reklam !
Niestety Polsat reklamy wciśnie wszędzie, nawet tam gdzie pobieracie za
kanały pieniądze od widzów! A już tych reklam History to już więcej
się nie da. Niestety ale stracą wielu ludzi którzy uwielbiali CI a
teraz NIKT tego nie będzie oglądać, popsuli najlepszy z możliwych
kanałów, powinni zwolnić tego który do tego dopuścił bo nie ma
pojęcia o marketingu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To logiczne, że musieliśmy doczekać się reklam w Polsat C&I. W końcu nie jest on kanałem premium, a bloki reklamowe to standard w stacjach tematycznych tego pokroju (patrz: National Geographic czy Discovery) - wyjątkiem są tylko kanały ze stajni Viasat, które za to są multiregionalne i spokojnie wystarczają im opłaty od tzw. gniazdka.

Ludzie oczekują kanałów telewizyjnych na najwyższym poziomie, bez reklam, jednocześnie nie ponosząc dodatkowych kosztów. Zauważ, że dodanie nowego programu do oftery operatora (kablowego czy satelitarnego) nie oznacza podwyżki abonamentu, tak jak to miało miejsce w czasach telewizji analogowej, która dla usługodawców była dużo droższa w obsłudze. Przez lata płaci się praktycznie jeden abonament odbierając coraz to nowsze kanały płatne, a to tylko coraz mniejszy zysk dla operatora, bo z puli jaką wpłacamy jego kieszeni musi pokryć koszty emisji sygnału stacji. Dlatego negocjacje pomiędzy nadawcą a usługodawcą polegają na zbiciu jak najniższej, aczkolwiek atrakcyjnej dla obu stron stawki od gniazdka. Dlatego nadawcy rekompensują sobie to emitując reklamy. Inaczej ich rozwój byłby niemożliwy. Bo przypuśćmy, że Polsat C&I znajdzie się w 2mln gospodarstw domowych - przeliczając to na przykładowo opłatę 50 gorszy od gniazdka daje 1mln złotych miesięcznie minus podatki, koszty transmisji, itp., więc są to grosze dla nadawcy. A na reklamach zarobią jakieś drugie tyle, co już daje pewne plusy.
ZnawczyniMediów
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2012, 22:37

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ZnawczyniMediów »

Tak, tyle tylko że Polsat od siebie nie dał nic do CI a zarabia na reklamach. Ok, niech zarabia- ale oglądając kanał przez 30 minut połowa tego czasu to reklamy! Mam już dość tego Polsatu bo dorwali się akurat do mojego ulubionego kanału, jakby innych nie było. Ja mam Cyfrę, płacę abonament 100zł/msc i wzięłam umowę TYLKO po to aby mieć CI- i tu taki numer mi odwalili! Z tymi reklamami nie da się tego oglądać, a bez CI abonament jest mi niepotrzebny i tak oto tracę 100zł/msc. W tyłku mam za przeproszeniem klientów Polsatu którym nie podnieśli abonamentu a mają nowe kanały- ja mam Cyfrę, zawsze miałam CI a odkąd Polsat przejął pałeczkę to na Cyfrze muszę oglądać te gówniane reklamy polsatu, nawet na nie ich platformie i nawet jak za to płacę. Koszmar.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Niezły wynik Polsatu C&I:
MediaFM.net pisze:Polsat Crime & Investigation [...] osiągnął w styczniu w grupie ogólnej 0,127 proc. udziału w rynku (w grupie komercyjnej 0,188 proc.). Kanał wśród stacji dokumentalnych w grupie komercyjnej prześcignął już Planete+, BBC Knowledge, TVP Historia, Travel Channel i Discovery Historia.
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Z racji tego, iż UPC dołączyła ten kanał do swojej oferty mogę się krótko na jego temat wypowiedzieć. Kanał nadaje w sztywnym 16:9, a większość produkcji jest w formacie 4:3. Jakość kanału jest zadowalająca, głównie na reklamach. W trakcie zwykłych audycji obraz jest taki trochę nijaki. Dopisek "POLSAT" jest tylko w trakcie audycji, na czas zapowiedzi znika, a jak między reklamami i zapowiedziami jest emitowany jakiś felieton lub mini dokument to jest tylko logo CI.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Moim zdaniem mogliby logotypy połączyć jak chyba jest w Polsat JimJam, bo ewidentnie widać, że logotypy nie są spójne, z początku kiedy logo CI było bliżej krawędzi ekranu w niektórych audycjach dopisek Polsat był tam statycznie zawsze i wychodziło czasem tak, że były 2 logotypy blisko siebie.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Jak informują Wirtualnemedia od dwóch dni istnieje tylko polska wersja Polsat Crime&Investigation Network. W związku z tym cała oprawa graficzna jest już spolszczona (nie są wyświetlane polskie znaki, więc zamiast "Kobiety, które zabijają" wyświetla się "Kobiety, kt re zabijają" lub zamiast "Śledztwo ..." " ledztwo ..."). W przyszłości, mają się pojawić też polskie produkcje, które na razie nie są planowane, ale znając Polsat można się spodziewać wysypu "Malanowskiego..." i wielu innych powtórek, powtórek.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Chętnie zobaczyłbym Falę Zbrodni, był to świetny serial (szczególnie na samym początku).
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ten serial od września od początku powtarza ATM Rozrywka. Od poniedziałku do piątku o 21:00. Dziś 34 odcinek.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

A to przepraszam, nie zauważyłem, gdyż od wakacji rzadko spoglądam na kanał ATMu.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
mediaf
Obserwator
Posty: 473
Rejestracja: 30 cze 2012, 18:29
x 1
Kontakt:

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediaf »

Ważna rzecz, więc warto odnotować - kanał wprowadzi w 2013 roku pierwszy polski serial dokumentalny pt. "Przestępstwa prywatne": http://tvpolsat.info/news.php?readmore=4743.
Tradycjonalista

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

3 marca 2014 roku kanał Polsat Crime & Investigation Network rozpocznie emisję polskiego serialu „Wydział zabójstw”. Emisja w dni powszednie o godz. 23:30.
Więcej na ten temat: http://[link zakazany]/artykul/wy ... on-network
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

CI Polsat z nowym logo i oprawą od 21 kwietnia
http://[link zakazany]/artykul/ci ... ycia-wideo
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tradycjonalista

CI Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

"Oscar Pistorius - brzemię prawdy" w sobotę 12/04/2014 o 23:30 i w piątek 18/04/2014 o 20:00.
Modelka i aktorka ginie z rąk lekkoatlety. Wypadek czy zabójstwo ? Tyle wstępem
Link: http://media2.pl/media/110555-Oscar-Pis ... edium=link
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości