[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć. Też mnie interesował....
Awatar użytkownika
eSiK
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 14 sie 2006, 4:14
Lokalizacja: WaWa
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eSiK »

To tak jak ja Karolu ;)
Nie mamy szczęścia ;)
www.EXtremeHost.pl - Nowoczesne Usługi Hostingowe
www.ServerHost.pl - Kiedy Zwykły Hosting To Za Mało
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

a mnie zainteresowały słowa pana Miszczaka zaprezentowane w wczorajszym "Co za Tydzień"
a mianowicie: "W tym sezonie będziemy mieli 4 może 5 nowych programów"

Może?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

sebol pisze:a mnie zainteresowały słowa pana Miszczaka zaprezentowane w wczorajszym "Co za Tydzień"
a mianowicie: "W tym sezonie będziemy mieli 4 może 5 nowych programów"

Może?
Bo jesień trwa od września do grudnia, a programów może przez ten czas wejść na antenę kilka. Kto powiedział, że wszystkie muszą pojawić się wraz z początkiem sezonu?
Awatar użytkownika
piotr396
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:17
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotr396 »

na tvn-enie kuba wojewódzki będzie nudny
skibi

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skibi »

kuba na tvn??chyba sie nie bede juz ogladac..
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

piotr396 pisze:na tvn-enie kuba wojewódzki będzie nudny
A co to za różnica, w której telewizji poleci? Jeśli formuła nie ulegnie zmianie, to dla mnie "KW" może lecieć nawet w TV Trwam.
novik

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: novik »

Nie ogladajcie - a ja będę -- to był jedyny program w Polsacie na który czekałem cały tydzień i ... ogladalłem. Nadmieniam iż nie znam Kuby, daleki jestem od robienia Mu reklamy i nie podoba mi się jego niejedna wypowiedź i zachowanie /burackie/ ale dalej podtrzymuje swoje zdanie ---- Polsat stracił na oglądalności --- niewątpliwie i to nie dzięki mojej osobie ale znam zdania znajomych, przyjaciół.... też ogladali Go jako ... skandalistę - "ciekawe co teraz wywinie...." ---ostatni numer z "Majewskim i gaciami typu ...ROMAN z punktem "G" ------ to mnie przyciągało - i będzie dalej tyle że 2 numerki dalej na pilocie ----- polsat niech żałuje; a co ma z tego Kuba ---- jego sprawa /na pewno nie krzywdę:))))///

Pozdrawiam i deklaruję oglądanie tym razem TVN-u - ---cóż nie ogląda się tego co akurat jest nadawane ale to co się lubi --- na co się czeka --- chyba że ktoś ma inne zdanie -----

EDIT
Aaaaa - swoją drogą ciekawe jak się z Majewskim podzielą widowną ??? smile)))Czy Jeden Drugiemu konkurencji nie zrobi ----- obaj są nieźli tyle że Majewski lekko odpychał mnie Swoim "Fajansiarstwem i tandetą typu MAX" - ale może o to chodziło...???smile)))
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

novik pisze:Nie ogladajcie - a ja będę -- to był jedyny program w Polsacie na który czekałem cały tydzień i ... ogladalłem. Nadmieniam iż nie znam Kuby, daleki jestem od robienia Mu reklamy i nie podoba mi się jego niejedna wypowiedź i zachowanie /burackie/ ale dalej podtrzymuje swoje zdanie ---- Polsat stracił na oglądalności --- niewątpliwie i to nie dzięki mojej osobie ale znam zdania znajomych, przyjaciół.... też ogladali Go jako ... skandalistę - "ciekawe co teraz wywinie...." ---ostatni numer z "Majewskim i gaciami typu ...ROMAN z punktem "G" ------ to mnie przyciągało - i będzie dalej tyle że 2 numerki dalej na pilocie ----- polsat niech żałuje; a co ma z tego Kuba ---- jego sprawa /na pewno nie krzywdę:))))///

Pozdrawiam i deklaruję oglądanie tym razem TVN-u - ---cóż nie ogląda się tego co akurat jest nadawane ale to co się lubi --- na co się czeka --- chyba że ktoś ma inne zdanie -----

EDIT
Aaaaa - swoją drogą ciekawe jak się z Majewskim podzielą widowną ??? smile)))Czy Jeden Drugiemu konkurencji nie zrobi ----- obaj są nieźli tyle że Majewski lekko odpychał mnie Swoim "Fajansiarstwem i tandetą typu MAX" - ale może o to chodziło...???smile)))
Wojewodzki sie juz wypalił kogo zaprosi do studia jak on zajmuje wiecej programu swoja gadka niz gosc. TVN lubi ino sicgac i krasc taka prawda jak nie na licencji to program Polsatu kogo nastepnego sciągna Co z tą Polską juz wzieli Sopot od TVP spieprzyli wzieli LM spieprzyli teraz czas na Wojewodzkiego
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie wszystko musi być na licencji. Niektóre telewizje świetnie radziły sobie tworząc programy według własnych pomysłów (oczywiście wyłączając miłość). W TVN była to np. "Usterka".
D33D33

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: D33D33 »

KUBA SIE SPRZEDAŁ!!!!!!! żałosne, od tej pory go nienawidze...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

D33D33 pisze:KUBA SIE SPRZEDAŁ!!!!!!! żałosne, od tej pory go nienawidze...
A co to za różnica z jakim znaczkiem będzie nadawany jego program? Tu nie chodzi o sprzedawanie się, ale o prestiż. Polsat przestał być obleganym medium i zamiast przyciągać - odpycha. Teraz niezmiernie rzadko oglądam tą telewizję, ponieważ nie widzę w niej nic interesującego. Ostatnią z takich rzeczy był właśnie "Kuba Wojewódzki".
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Karol pisze:Polsat przestał być obleganym medium i zamiast przyciągać - odpycha.
Może według ciebie odpycha więc nie mów w imieniu wszystkich innych bo według mnie Polsat teraz przyciąga ze względu m.in. że wywalili ten program Wojewódzkiego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Axel pisze:
Karol pisze:Polsat przestał być obleganym medium i zamiast przyciągać - odpycha.
Może według ciebie odpycha więc nie mów w imieniu wszystkich innych bo według mnie Polsat teraz przyciąga ze względu m.in. że wywalili ten program Wojewódzkiego.
Nie chce mi się wspominać o twoim przypadku, bo jesteś wyjątkowo zrysowany. Polsat to jak na razie tonący okręt, z którym utopi się Solorz i jego ekipa. Dlaczego nikt nie dostrzega, że jego stacja robi się dnem?
ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Ja się zgadzam z Karolem. Polsat z ramówką spadł na dno. Zauwarzcie, że nowe projekty w ogóle nie odnoszą sukcesu. Kuba Wojewódzki przyciągał dużą widownie, a teraz w TVN-ie po Tańcu z gwiazdami może mieć jeszcze większą. Kuba Wojewódzki jest kiczowaty, a duża część Polaków kocha kicz ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości