Zakodowali mi kanał BBC Knowledge czy to jest powód do zerwania umowy?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 04 lut 2013, 22:03

Witam. Chcę zrezygnować z umowy w Cyfrowym Polsacie. W ostatnim czasie zauważyłem że zakodowali mi kanał BBC Knowledge który normalnie miałem cały czas przy tym abonamencie który płacę? Czy to jest powód do zerwania umowy bez żadnych konsekwencji z mojej strony?

Pozdrawiam
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.
x 232

Post autor: ARTUR B. » 04 lut 2013, 22:43

BBC Knowledge jako nowy kanał był dostępny w "otwartym oknie" wraz z innymi przez prawie 2 miesiące. Obecnie się znajduje w nowej pakietyzacji. Masz zawartą nową umowę na Familijny MAX HD? Jeżeli nie, to CP nie gwarantuje Ci obecności kanałów BBC w obecnym pakiecie.
0 x
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik

Post autor: Sabrina » 04 lut 2013, 23:18

Artur B. ma rację, CP 22,11,2012 dołączyło do swojej oferty 20 kanałów, w ramach prezentu świątecznego firma udostęniła nowe kanały wszytskim abonentom z aktywnymi umowami. 27,01,2013 nowe kanały zostały wyłaczone tym klientom, którzy nie mają ich zagwarantowanych w swojej umowie. Tak więc WITU, miałes te kanały i nie płaciłeś za nie. Jezeli nie masz (tak jak wcześniej wspomniał Artur) pakietu Familijnego Max HD, Twoje wypowiedzenie umowy bedzie skutkowało obciązeniem Cie kara umowną, gdyż CP w ramach umowy nie gwarantuje Ci dostepu do tych kanałów.
0 x
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 05 lut 2013, 10:10

Podpisałem umowę ponad rok temu przed świętami Bożego Narodzenia na pakiet familijny hd i pakiet extra hd i się tak zastanawiam bo już szczerze "wypadłem" trochę z tematyki TV :)
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.
x 232

Post autor: ARTUR B. » 05 lut 2013, 10:37

No w tych pakietach nie ma kanałów BBC. Są dostępne od nowego Familijnego Max HD.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”