Wspólna platforma CYFRY+ i n

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Dzięki, Matik ;)
Mam przed sobą ulotkę nc+ - Mezzo również wypadło...
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Jantar pisze:
jack pisze:
Jantar pisze:Widzę, że z nowej platformy wyleciały kanały Polcastu (Polonia1 i Tele5)
Przecież one są FTA więc nie mogą być oferowane.
Znajomi mi mówili, że dekodery N-ki mają sztywną listę kanałów od operatora i nie można wyszukać i dodać kanałów FTA, a w żadnym pakiecie na stronie nc+ nie wizę podanych kanałów Polcastu...
Polonia 1 - 221
Tele 5 - 225
Jak Polcast nie zapłaci za lepszą pozycje, to prawdopodobnie jej nie będą mieć, bo nc+ raczej samo z siebie ich nie przesunie.
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

Jak na takie chłamy to i tak są za wysoko. U mnie w kablówce przez krótki okres chłam zwany Polonia 1 był przesunięty na 7 pozycję. Teraz ten chłam wrócił prawie na sam koniec - 181. Ciekawe czy Polcast maczał w tym palce, że ten chłam był przez jakiś okres tak wysoko.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

http://ncplus.pl/oferta/kanaly/kanaly-fta - jakby ktoś chciał wiedzieć, pełna lista kanałów FTA na nc+.
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

To jest stara lista N i na dodatek nieaktualna.
Loko
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2012, 22:25

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Loko »

Teraz już nie wiem co mam zrobić. Oglądam CBS, TCM i mam cyfrę plus. Nie chce z tych kanałów rezygnować. Czy mam bać się że z początkiem miesiąca ich nie będę miał? Bo jak tak to ja p... i nie chce dłużej mieć cyfry. Gdy podpisywałem umowę to brałem pakiet gdzie kanały były.
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Jeśli kanały zostaną wyłączone, to możesz bezkarnie rozwiązać umowę z Cyfrą, ale na razie konkretne daty nie są znane. Stacje nie znalazły się w ofercie nc+, ale dla abonentów, którzy mają umowę z Cyfrą i nie zdecydowały się na migrację do nc+ na pewno jeszcze jakiś czas będą nadawać.
Awatar użytkownika
Hecktor
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 01 mar 2010, 18:41

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hecktor »

No to macie swoją superekstraniedoprzebicia ofertę, którą tak się podniecaliście. Z resztą nie rozumiem, wysokość opłaty za świadczone usługi jest wyznacznikiem prestiżu? I tak większość platform satelitarnych i kablowych straci na cyfryzacji i uruchomieniu nadajników naziemnych. Większość osób będzie zainteresowana głównie kontentem sportowym, bo szczerze to po co komu 500 kanałów, jak i tak nie ma czasu ich oglądać? Na tej całej fuzji starają się tylko ugrać jak najwięcej dla siebie i to od początku było jasne. Szału nie ma.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Hecktor pisze:No to macie swoją superekstraniedoprzebicia ofertę, którą tak się podniecaliście.
Wskaż, proszę, kto się tutaj niby podniecał.
2009-2021
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Aż dziwne byłoby, gdyby na fuzji nie chcieli ugrać jak najwięcej dla siebie, byłoby to złamanie podstaw gospodarki rynkowej ;)

Start mieli słabiutki, śmiało można go uznać jako porażkę PR-ową. Jednak wydaje mi się, że pod koniec roku w najgorszym wypadku stracą może około 20 000 abonentów w porównaniu do zsumowanej liczby klientów Cyfry+ i N 20 marca. "Magia premium" zadziała, inaczej Cyfra+ zwinęłaby się jeszcze przed startem N (kiedyś także była drożyzna, a trzeba liczyć jeszcze inflację).

Dla mnie jedyną rzeczą wartościową w nowej platformie byłby pakiet Canal+ - a płacenie za niego 119 zł (czy też 109, zgodnie z tym), może z 10 - 20 zł zniżki to frajerstwo. Reszta bez znaczenia, i tak nie znajdę czasu na poznawanie funkcji cudownego dekodera ADB czy korzystanie z VOD.

Zaskakuje mnie poziom dominacji dawnej eNki w nc+. Vivendi wkłada w sumie tylko content Canal+ (co pokazuje, że duch starych Mediasatów w Cyfrze+ tkwił do teraz ;) ) i tworzenie najbardziej niepraktycznych pakietów dla widzów na rynku.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Tymczasem pracownik nc+ zwyzywał niezadowolonych klientów na fanpage'u firmy, zapominając, że na swoim profilu miał jawnie napisane gdzie pracował i do tego piękne zdjęcie na tle tekturek z firmy :lol:

Obrazek
ARTUR B.

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Trzeba przyznać, że sytuacja w nc+ jest bardzo ciekawa jak się tak patrzy z boku i się nie jest abonentem tej platformy. Strona na facebooku Anty NC+ ma już ponad 41 tys. osób. Wyrzucenie pracownika call center ponoć za to, że polubił w/w fanpage. Natychmiastowe rozstanie z wiceprezes Beatą Mońką i jeszcze kilka rzeczy by można podać z którymi się nie spotkaliśmy do tej pory na rynku Pay TV.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Oni jeszcze upadną, taki jaja się tam aktualnie dzieją, ciekaw jestem jaką ilosć klientów będą mieć za rok, z taką polityka jaką serwują aktualnie...
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Dodam, że podobno wiceprezes Beatą Mońką rozstała się za porozumieniem stron bo nie zgadzała się z forsowaną przez zarząd "aroganckiej strategi" (tak podaje media2.pl)

Powiem, że ja gdybym był abonentem n lub C+, to już bym nim nie był i nie dlatego, że miałbym już umowę nc+ tylko dlatego, że byłbym u konkurencji. Cyfrowy Polsat no jest jaki jest, ale ceny ma przystępniejsze, ofertę elastyczniejszą, najdroższy pakiet 90 zł (m.in. z HBO) oczywiście można coś jeszcze dokupić, jedyne czego tam nie ma to Canal+. Ale ja na miejscu abonentów c+ i n oraz przy technicznych możliwościach popatrzyłbym na kablówki. Moja kablówka za 185 zł oferuje wszystkie kanały (HBO, Canaly+, Cinemaxy, a do tego paczkę Polsatów) i ma poważną przewagę można kanały C+ dokupić do każdego pakietu.

Odnoszę takie wrażenie, że nikt Francuzom, nie uzmysłowił, że wprawdzie połkneli największa konkurencję, ale nie są jedyni na rynku. I jeszcze dopowiem, że życzę jak najlepiej Cyfrowemu Polsatowi, gdyby nie oni nc+ dopiero by się rozbestwiło.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Małe podsumowanie dotychczasowej działalności NC+, zapożyczone ze SpidersWeb.pl. Pogrubiłem ostatnie doniesienie, o którym jeszcze nie było mowy w tym temacie.
spidersweb.pl pisze:[...] Podsumowując wpadki i niepowodzenia nc+:

- powstaje nowa platforma łącząca Cyfrę+ i telewizję n, a szumne zapowiedzi dają nadzieję na konkurencyjne i atrakcyjne oferty;

- na konferencji prasowej okazuje się, że zabrakło szczegółów a oferta wcale nie zapowiada się tak świetnie cenowo i programowo;

- pojawiają się pierwsze głosy niezadowolenia abonentów, na co wiceprezes zarządu nc+, Beata Mońko w wywiadzie odpowiada, że nie boi się odpływu klientów, a nc+ nie odda ani jednego klienta z bazy 2,5 miliona abonentów, a ceny pakietów nie są przesadzone;

- klienci zaczynają wyrażać swoje niezadowolenie na fanpejdżu nc+ na Facebooku i coraz mocniej domagają się informacji na temat przeniesienia z obecnych ofert;

- na Facebooku powstaje profil Anty nc+, który na razie zbiera niezadowolonych klientów nc+;

- wybucha bomba – okazuje się, że klienci zaczynają dostawać zwykłym listem informacje o zmianie ofert i mają do wyboru jedynie wypowiedzenie umowy, którego jeśli nie dostarczą do 19 kwietnia, będzie nieważne, lub automatyczny transfer na nowe oferty. Dodać trzeba, że zazwyczaj niekorzystne i droższe. Wątpliwości budzą telefony z pytaniem o przedłużenie, które nie są do końca regulaminowe;

- zaczyna się prawdziwy kryzys. Media rozpisują się o działaniach nc+, samo nc+ blokuje możliwość umieszczania postów na fanpejdżu na Facebooku i przekierowuje ruch na swoje fora, na których szwankuje komunikacja. Infolinie są zapchane, a nc+ nie reaguje na protesty użytkowników;

- nc+ w końcu zaczyna nieśmiało reagować i obiecuje 3 miesiące dodatkowych kanałów, co jednak nie zadowala abonentów;

- prezes nc+, Julien Verley, wysyła do założyciela profilu Anty nc+ list, w którym zaprasza na rozmowy i przyznaje, że nc+ nie dała rady z odpowiedziami na wszystkie pytania i wątpliwości klientów;

- Beata Mońko traci pracę wiceprezesa zarządu nc+. Mówi się o tym, że ktoś musiał polecieć, ale pojawiają się spekulacje, iż Mońko krytykowała „arogacką strategię”, którą obrało nc+, ale francuskim władzom nie zależało na opinii polskiego managementu. Marek Staniszewski, dyrektor wykonawczy marketingu Canal+ Cyfrowego, również traci pracę;

- w mediach szerokim echem roznosi się sprawa pracownika Call Center, który zwolniony zostaje za wrzucenie na Facebooka artykułu o kłopotach nc+ i dopisanie „Lubię to”;

- założyciel profilu Anty nc+ odmawia zaproszeniu do rozmów z nc+ argumentując, że nie czuje się przedstawicielem ponad 50 tysięcy niezadowolonych osób, które polubiły fanpejdż. W międzyczasie pojawiają się przesłanki, jakoby nc+ kupowało fanów swojego fanpejdża tylko po to, by nie stracić wizerunkowo, gdy profil Anty nc+ będzie miał ich więcej;

- Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów rozpoczyna postępowanie przeciw operatorowi platformy n, spółce ITI Neovision. Wątpliwości dotyczą dostarczania informacji o migracji pomiędzy ofertami listem zwykłym, zbyt krótkiemu czasowi na migrację i sprawdzi, czy nie jest to jednostronne zmienianie warunków umowy; [...]
spidersweb.pl/2013/04/niekonczaca-sie-o ... w-tle.html
2009-2021
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości