Nowości Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland »

Ja bym dał sobotę 21:00 zaraz po i tu podkreśle ewentualnej reaktywacji teleturnieju "Idź na całość" który trafiłby sobie na 20:00. W innym wypadku proponuje środę o 20:30 zaraz po Kiepskich a przed filmem komediowym lub czwartek o 22:00 zaraz po Hotelu 52 :-)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

Nowości Polsatu

Post autor: Trzeciak »

Chłopie - wiesz jak duża jest konkurencja w sobotni ścisły prime-time. Nie dość, że dwie stacje emitują swoje widowiska, które zbierają łącznie 5-6 mln widzów (w tym "Mam Talent" nadal zbierający w porywach ponad 4,5 mln widzów), to jeszcze "Komisarz Alex" w Jedynce, który także całkiem nieźle się trzyma. Poza tym w środy TVP2 emituje hitowe "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". W takich pasmach program z pewnością by zginął.

A reaktywacji "Idź na całość" nie będzie. I wszyscy o tym wiedzą, tylko tobie się tak wydaje. Rozrywka telewizyjna przez 15 lat w Polsce mocno ewoluowała.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: SzymonNP »

Ja jednak sądzę, że niezłą porą (patrząc na weekendowe wieczory) mogłaby być niedziela o 22:00 tuż po zakończeniu odcinka MBTM.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze:Chłopie - wiesz jak duża jest konkurencja w sobotni ścisły prime-time. Nie dość, że dwie stacje emitują swoje widowiska, które zbierają łącznie 5-6 mln widzów (w tym "Mam Talent" nadal zbierający w porywach ponad 4,5 mln widzów), to jeszcze "Komisarz Alex" w Jedynce, który także całkiem nieźle się trzyma. Poza tym w środy TVP2 emituje hitowe "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". W takich pasmach program z pewnością by zginął.

A reaktywacji "Idź na całość" nie będzie. I wszyscy o tym wiedzą, tylko tobie się tak wydaje. Rozrywka telewizyjna przez 15 lat w Polsce mocno ewoluowała.
W sumie masz racje dlatego w powyższym poście dorzuciłem jeszcze jedną pozycje która pasowałaby w przypadku braku emisji 2 serialu "Na krawędzi" jednak w przypadku jego emisji proponuje jeszcze czwartek ale o godzinie 20:00 w miejscu "Zdrad" które zmieniłyby dzień emisji lub poleciały w ogóle z ramówki :-)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

Nowości Polsatu

Post autor: Trzeciak »

Nie 20:00 - bo raz, że program na tą porę nie pasuje, a dwa - jest zbyt ciężka konkurencja w tym czasie. Zrozum, że przy układaniu ramówek trzeba uwzględnić, co planuje w tym czasie nadawać konkurencja.
Pozdrawiam, Trzeciak
adamnowak76
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 11 sie 2011, 20:50
x 7

Nowości Polsatu

Post autor: adamnowak76 »

Polsat oficjalnie nabył prawa do eliminacji i finałów EURO 2016 oraz eliminacji piłkarskich MŚ 2018 w Rosji: http://[link zakazany]/artykul/po ... je-ms-2018
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

Nowości Polsatu

Post autor: Lord_info »

Beata Grabarczyk pracuje nad nowym projektem w Polsacie
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... w-Polsacie
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Lex

Nowości Polsatu

Post autor: Lex »

Cieszę się, że powraca na wizję. Ostatni raz ją widziałem jako reporterkę pod koniec listopada. Przygotowała wyjątkowo jakiś materiał dla Wydarzeń.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości