[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel » 29 wrz 2006, 14:34

stevie pisze:Może te osoby,które protestują nie maja dostęu do TVN-u,i nie mogą oglądać teraz jego programu.
Tak może być. Albo Super Express nie ma o czym pisać i sam zorganizował tą demontrację ;).
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Axel » 29 wrz 2006, 17:00

Jak już odszedł to niech nie wraca do Polsatu. A autor tego artykułu to jakiś kretyn.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Witu » 30 wrz 2006, 13:27

Niech ci ludzie nie narzekają tylko niech poczekają do jesieni i niech sobie kupią w CP za pare złotych pakiet mini to będą sobie mogli go oglądać w każdą niedziele :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: stevie » 03 paź 2006, 9:00

Wojewódzki traci

Po obiecującym pod względem oglądalności debiucie na antenie TVN, kolejny program "Kuba Wojewódzki" przed ekrany przyciągnął o prawie milion mniej widzów.

Przypomnijmy, że pierwszy program "Kuba Wojewódzki" na antenie stacji TVN oglądało 4,16 mln widzów. Z kolei drugi program śledziło ponad 3,34 mln widzów, wynika z danych AGB Polska zamieszczonych na stronie nadawcy.

Mimo, że program odnotował spadek oglądalności, i tak jest ona większa od tej, którą program notował oglądalność Polsacie - średnia oglądalność wiosennego sezonu wyniosła 2.15 mln.

-Jeśli ktoś mnie pyta po raz trzydziesty, dlaczego przeszedłem z Polsatu do TVN-u, to jest bystry jak Mojzesowicz. Niech ogląda obie stacje i zobaczy czym się różnią - mówi Wojewódzki w dzisiejszej rozmowie na łamach "Super Expressu".
Żródło: Media2.pl

Więc wygląda na to,że Wojewódzki nie żałuje swojej decyzji o przejściu do TVN-u.
Pozdrawiam.

Stevie
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel » 03 paź 2006, 10:54

A spadku oglądalności po premierowym odcinku można było się spodziewać.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Witu » 03 paź 2006, 16:00

kuba wojewódzki[quote pisze:eśli ktoś mnie pyta po raz trzydziesty, dlaczego przeszedłem z Polsatu do TVN-u, to jest bystry jak Mojzesowicz. Niech ogląda obie stacje i zobaczy czym się różnią
Pewnie miał na myśli to, że stacja TVN obfituje w takich programach podobnych do jego, czyli szymon majewski itp :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
MYSZA32
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: MYSZA32 » 03 paź 2006, 19:03

Miałem rację. Kuba staje sie po prostu nudny.
ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: ARTUR B. » 03 paź 2006, 19:04

Ale i tak ma wyższą oglądalność niż w Polsacie. Mnie się ostatni odcinek podobał. Nie oglądałem Kuby w Polsacie, ale w TVN-ie będę to robił regularnie, zaraz po Tańcu z gwiazdami
MYSZA32
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: MYSZA32 » 03 paź 2006, 19:25

Nie zdziwie się jeśli za tydzień oglądaldość spadnie o kolejny milion.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Axel » 03 paź 2006, 19:40

A wczoraj pokazywali na Polsacie w "Oko na miasto" jak ludzie atakowali Wojewódzkiego z transparentami z napisami "Kuba wróć do Polsatu. Nie odbieramy TVN". Ale Wojewódzki wsiadł w samochód i uciekł i o mało nie przejechał jednej kobiety :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Karol » 03 paź 2006, 20:29

Widać. Polsat się mści i przynajmniej cieszy fakt, że "Oko na miasto" nie przyciąga wielu widzów, bo to żenada.
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: iSiO » 03 paź 2006, 20:45

A zauważyliscie ze publiczność w TVN jest jakaś "drętwiejsza" niż ta w Polsacie? Nie smieja sie z każdego żartu jak to było w Polsacie.
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel » 04 paź 2006, 10:25

MYSZA32 pisze:Nie zdziwie się jeśli za tydzień oglądaldość spadnie o kolejny milion.
To się akurat możesz zdziwić. Bo spadek oglądalności po premierowym odcinku to jest normalna rzecz. Premierowy odcinek (czy to serialu czy programu) zazwyczaj ogląda duża ilość widzów bo są po prostu zainteresowani co to będzie, jak to będzie wyglądało. I po zaspokojeniu ciekawości część widzów nie ma zamiaru dalej tego oglądać a inna część wręcz przeciwnie. Normalna rzecz w tv na całym świecie.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Tomek » 04 paź 2006, 14:45

A zauważyliscie ze publiczność w TVN jest jakaś "drętwiejsza" niż ta w Polsacie? Nie smieja sie z każdego żartu jak to było w Polsacie.
W zasadzie to ta sama publiczność, producent przeciez pozostal ten sam, tylko stacja się zmieniła. Mnie bardziej dziwi fakt "izolowania" publiczności: mało ją pokazują.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Karol » 04 paź 2006, 14:52

Trzeba przyznać, że Kuba w Polsacie dużo intensywniej itegrował się z publicznością. Ta dostawała też prezenty, a goście odtwarzacze mp3 Creative'a. Może z biegiem czasu producenci powrócą do takiego modelu talk-show.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”