TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 65

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz44 »

Jana Ordyński będzie prowadzić Rozmowę Info. A jednak.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 529
x 1302

TVP INFO

Post autor: Medyk24 »

Okazuje się, że rzeczywiście Jan Ordyński zostaje w info i będzie prowadził "rozmowę info", właśnie przed chwilą była jej zapowiedź.
POZDRAWIAM > Medyk24
mati
Obserwator

TVP INFO

Post autor: mati »

I jest Jarosław Kulczycki :)
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: adekpabianice »

Stół jest za nisko usytuowany jak dla mnie w serwisie o 12:30, powinien być wyższy...
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 35
x 208

TVP INFO

Post autor: Dominik »

Musze przyznać, że oprawa ekranowa jest wg mnie słaba. Znacznie lepsza była poprzednia, którą na antenie była raptem parę miesięcy... Studio nie jest złe, ale te lustra na słupach wyglądają przeciętnie.
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 65

TVP INFO

Post autor: Mateusz44 »

Obrazek
Panu Profesorowi bardziej przestronność odpowiada, ale Kulczycki zadowolony ze studia na Bogato. :D

W końcu nowe podkładki, z kwadracikami.
Obrazek
[ Spoiler ]
szymek48
Junior
x 28
x 11
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: szymek48 »

Głos mediów ze starą oprawą
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

Post autor: Lord_info »

Pod koniec serwisu o 12:30 widziałem na belce głównej chyba małą belkę z kontaktem Twojego Info?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

TVP INFO

Post autor: matti »

Moim zdaniem zmiany ogólnie trzeba ocenić na plus.

Oprawa - O ile 3colors zrobiło znakomite czołówki (co prawda całej oprawy nie widzieliśmy, ale stwierdzam to np. po czołówce ŚiG) to oprawa ekranowa zupełnie im nie wyszła. Nowa jest na prawdę dobra. Brakuje mi jednak belek u góry z nazwą miejscowości itp. oraz kategorii na pasku. Jednak koncepcja nowej oprawy jest na prawdę super. Nie rozumiem dlaczego niektórzy z was tak na nią psioczą. Woleli byście mieć na ekranie 50 kwadracików w różnych kolorach z których nie można nic odczytać? A już stwierdzenie, że robiły ją dzieci jest idiotyczne. Dla mnie jest to dowód na to, że graficy TVP też potrafią.

Czołówki - delikatnie mówiąc kiepskie.

Muzyka - Jeśli chodzi o serwis - genialna. Co do pozostałych dobra, ale jeszcze muszę się osłuchać.

Studio - Na prawdę dobrze im wyszło, ale jak by nie było tych luster było by jeszcze lepiej.

Co do Beaty Chmielowskiej-Olech nie będę się wypowiadał, bo nie oglądałem poranka, ale myślę, że powinniście dać jej trochę czasu. Nie każdy potrafi tak od razu odnaleźć się w nowej roli.
Obrazek
Awatar użytkownika
woy
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: woy »

No to ja w swoim stylu: przegląd waszych komentarzy plus moja ocena:
Ama18 pisze:Studio w serwisie o 11 prezentowało się nieźle. Kadrowanie znakomite, teraz dopiero czuć głębię obrazu, której bardzo brakowało wcześniej.
Duży stół widziałem tylko w nagraniach z 6:00, ale wydaje mi się, że właśnie to stanowisko boczne wypada dużo lepiej i rzeczywiście umożliwia fajne kadrowania (vide zdjęcie nr 5). I dobrze rozumiem, że z niego będą wszystkie serwisy w Info dniu?
Nie do końca wiem jak to ma wyglądać w poranku, bo za mało fragmentów widziałem, poza tym dzisiejszy poranek był nieco nietypowy chyba.
glyzewski pisze:Czołówki - słabe, choć estetyczne i tworzą spójny wizerunek kanału.
No właśnie ja bym tak nie narzekał na te czołówki. Przynajmniej są spójne, po za tym nie przekombinowane.

Przy okazji potwierdzam powszechną opinię: proste belki wyglądają bardzo dobrze; właściwie dobrane fonty, prawostronne ustawienie zegara i logo, całość super.
glyzewski pisze:Dzisiejszy poranek - Beata Chmielowska Olech zupełnie nie nadaje się do tego pasma, program prowadzony bardzo drętwo - mam nadzieję, że wyleci i zobaczymy znowu przywita nas Marek Czyż, który moim zdaniem jest genialny w poranku.
No chyba się wszyscy zgadzamy, że ją to przerosło. Sam widziałem tylko nagranie z początku i chętnie bym zobaczył inne momenty, o których wspominał @adekpabianice, ale parę razy widać było jak nerwowo przegląda swoje notatki, a Kraśko przejmował pałęczkę. Najgorzej w 6:00:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=yvT ... e=youtu.be #t=6m00s[/url]
Mateusz44 pisze:Konarska jest bardziej żwawa, ale taki poziom prezentowała w KCH. Mi najbardziej odpowiada Kulczycki i Czyż, ale faktycznie Kraśko bardziej by się nadawał na prowadzenie Poranka niż Chmielowska, i wtedy w roli serwisantki widział bym Tadle.
Ja się o Konarską nie obawiam. Przecież pracowała w redakcji bizneoswej info, poza tym poprowadziła nawet kilka poranków w roli gospodyni. Zresztą z całym szacunkiem dla Chmielowskiej-Olech sądzę, że Konarska ma większą wiedzę o świecie i sprawach "wżnych i poważnych". Akurat ona może być strzałem w dzisiątkę...
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 19

TVP INFO

Post autor: TiM »

Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

To mój komentarz na tę chwilę:

* Poranek-Gospodyni się nie sprawdziła, tak jak to zauważyliście Kraśko wypadł zdecydowanie lepiej i spokojnie mógłby się podjąć prowadzenia. Realizacja super, zobaczymy jak to wypadnie jutro, gdzie jest więcej pozycji w tym paśmie.

*Czołówki- słabe, ale widać nie można było lepiej

*Muzyka- Rubik się postarał, kawał dobrej roboty. Motyw serwisowy obłędny, tak jak @TiM się w nim dziś zakochałem od godz.6 :)

*Studio- robi wrażenie, duża przestrzeń i ciekawa aranżacja, dużo stanowisk dla programów

*Oprawa ekranowa- rano przeżyłem szok jej skromnością. Przydałoby się oddzielenie belki od scrolla. Brak animacji wejścia/ wyjścia, jedyna nieudolna animacja to ta kostka w scrollu.

Info Dzień dla mnie bomba. Kadrowanie super. Prezentuje się to jak w dobrym studiu wirtualnym :)
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 26
x 44

TVP INFO

Post autor: brk »

Animacja w tyłówce jest świetna! :)
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

Jednak dobrze widziałem tą małą belkę :)

Obrazek
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 630
x 13

TVP INFO

Post autor: MaciejOlek »

No to może moja opinia. Już po tych fragmentach czołówek pokazanych wcześniej sądziłem że czołówki będą identyczne. Nie myliłem się. Są średniawe. Ale za to tworzą z kanałem spójność. Za to muzyka świetna - Piotr Rubik jak zwykle wykonał dobrą robotę. :) Studio - ładne, spodziewałem się gorszego, jak to w TVP bywa. Grafika ekranowa - dobra, tylko rzeczywiście coś w niej brakuje - kategorie, nazw miast na belkach, których zresztą brak. Poranek - faktycznie Chmielowska - Olech powinna raczej zostać w Teleexpressie. Dziś wypadła marnie. Całe szczęście, że był Kraśko, który uratował sytuację. Jak tak dalej będzie, to nie zobaczymy Chmielowskiej już więcej w porankach.

Co do czołówek programów nieserwisowych - z czasem je wymienią, a może ich nie wymienią, zobaczymy.

Info Serwis - kadrowanie całkiem niezłe, melodia - znakomita...

Woronicza 17 - no wzorowali się i to bardzo na Kawie na ławę - dyskusja na tematy tygodnia przeplatane materiałami filmowymi. Tylko prowadzący, politycy i studio inne. Tylko studio dobre, reszta... Szkoda pisać.

Zobaczymy, co dalej. Na razie daję w skali szkolnej 4+.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”