Lepper odchodzi

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Siema!! Jak skomentujecie tą wieść? Jak dla mnie to troche szkoda że już go nie będzie ale cóż. Zachowują się jak "ćwoki" to nic się na to nie poradzi. Na konferencji prasowej odbierają telefony, moim zdaniem powinni je wtedy wyłączać. Podobno Lepper ma haki na PiS! Mam nadzieje że te haki będą skuteczne :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Miałem wrażenie wcześniej że Lepper nas zdradził ale teraz jestem po jego stronie !
Pomaganie ludziom PIS nazywa warcholstwem - powinien się wstydzić
Lepper ma dobre intencje w przeciwieństwie to partii rządzącej której stołki w głowach
Ciekawe bo został im LPR
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jak już odchodzi to nie zabierze z sobą swoich kumpli z sejmu najlepiej wszystkich posłow...
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

I tak Polacy (a mówiąc wprost bałwany...) będą głosowali na Samoobronę i PiS. Zresztą czy inne partie są dużo lepsze? W całej polskiej polityce widzę tylko jednego polityka któremu dałbym potrzymać mój portfel: Niesiołowskiego Stefana :) Reszta to zgraja oszustów i krętaczy, jedni mniejsi, drudzy więksi.... Tylko my niewiele wiemy. Nikt z posłów np. nie chwali się w ilu spółkach zasiada.... Czasem tylko uda się zauważyć przekręt taki jak wczoraj: dlaczego Gilowska przyjechała do Wa-wy państwowym autem marki BMW z obstawą w postaci drugiego auta? Przecież jeszcze wczoraj nie była członkiem rządu! Kto płaci za paliwo, kto płaci za loty polityków, itd. itp. Takich przykładów jest tysiące.....
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Zgadzam się z Tobą wszyscy to ta sama banda....
Co do Stefana nawet lubię tego polityka ale portfela bym mu nie dal potrzymać. Bo nie można ufać nikomu w tym kraju zwłaszcza jeżeli w grę wchodzą pieniądze....
Odnośnie ZYTY. To w szkle kontaktowym dzwonił jeden widz i też był oburzony faktem ze jeździ ona BWM i ma obstawę borowików. Jak wyjaśnili prowadzący polskie prawo przewiduje ochronę dla byłego ministra do chyba trzech miesięcy od chwili kiedy przestał on plenić urząd....
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Lepper był niewygodny m.in. dlatego że w przeciwieństwie do J. Kaczyńskiego potrafił rozmawiać z mediami.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Docierają do mnie straszne niespodziewane wieści. Zdaniem Pana Czyste Dobro Lepper to warchoł. Natomiast wspaniałymi partnerami do koalicji mają być największe "łobuzy" (powstrzymałem się) tzn. uciekinierzy z Samoobrony z wyrokami i z długami - fakt świetni kumple dla Prawa i Sprawiedliwości.
Wabikiem ma być ustawa o upadłości konsumenckiej która zdejmie długi z posłów (ukłon w stronę Axela-mogłem napisać osłów co byłoby bliższe prawdzie) i nałoży je na resztę klientów danego banku :)
Dobrze że nie trzymam pieniędzy w żadnym banku :)
Niedobrze że żyję w Polsce :)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Na wstępie powiem że sympatykiem Leppera nie jestem. Pomimo wszystko nie podoba mi się jakim słownictwem posługuje się Premier RP który jest reprezentantem kraju. Nazywanie kogoś publicznie warchołem jest co najmniej nie na miejscu i świadczy o prymitywizmie osoby która używa tego słowa.
I zgodzę się z Lepperem że jest to porostu chamstwo....
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

No to nie odszedł na długo.....

Słyszeliście już że Prezio przeprowadza dziś Nocną Zmianę w rządzie i mianuje swojego pupila bez udziału kamer?
W sumie nie ma się co dziwić. Nikt nie lubi pokazywać jak robi z siebie pośmiewisko na całą Europę.
Paweł Śpiewak, gość „Kropki nad i” powiedział, że kolejna nominacja dla Andrzeja Leppera zaprzecza dorobkowi światowej filozofii. „Jarosław Kaczyński chce przeprowadzić dowód na to, że Heraklit nie miał racji, to znaczy, że jednak można wejść trzy razy do tej samej rzeki. W tym znaczeniu jest to po prostu pokazanie, że cały dotychczasowy dorobek filozofii światowej po prostu nadaje się do wyrzucenia” – powiedział profesor Śpiewak. „Można powiedzieć, że jest to nowy początek w dziedzinie filozofii” – drwił Paweł Śpiewak.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Ciekawi mnie teraz kiedy TRWAM pokaże materiał z nominacji, bo w to że nie znalazła się tam choć jedna kamera po prostu nie wierzę.
A swoją drogą do wyborów samorządowych pozostało prawie 4 tygodnie, członkowie jedynej koalicji akceptowanej przez brata Pana Prezesa zdążą jeszcze narobić wsi...
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Leszek1979 pisze:A swoją drogą do wyborów samorządowych pozostało prawie 4 tygodnie
To to już tak szybko ? :D Ale ja reklam wyborczych jakoś w telewizji nie widzę, nie wiem też na kogo można głosować :lol:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Najlepszy jest "Komitet budowy toru formuły 1 w krakowie" :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Ciekawe kiedy Lepper leci na księżyc? Bo jesli dobrze pamietam to mowił ze predzej poleci na ksiezyc niz wejdzie ponownie do koalicji ale z drugiej strony przeciez Kaczynscy ukradli ksiezyc wiec moze Lepper go dostał w prezencie :D
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

TVP: Weksle wymyśliło Porozumienie Centrum
Według "Wiadomości" TVP, weksle jako zabezpieczenie przed odpływem posłów do innych klubów nie są pomysłem Samoobrony; stosowało je już w 1993 roku Porozumienie Centrum, którym kierował wówczas Jarosław Kaczyński.
Myślicie że Mareczek Jureczek skieruje zawiadomienie do prokuratury takie jak przeciw Samoobronie?
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

W Tczewie do rady miejskiej z listy Samoobrony w dwóch (na cztery) okręgach startują z pierwszych miejsc PZPRowscy towarzysze. Teraz tylko czekam aż ktoś z PiSu powie że wszyscy członkowie PZPRu to UBecy :lol:.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości