AXN (HD) / AXN Black / AXN White

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Pawel

Post autor: Pawel » 27 maja 2006, 14:55

Zaprszam do dyskusji na temat telewizji akcji - AXN i ich nowych kanałów sci-fi i kryminalnego.

Cieszy mnie że jest w Polsce taka telewizja jak AXN która prezentuje najnowsze amerykańskie seriale i co najważniejsze często z bardzo małym poślizgiem w stosunku do USA.

Ciekawe czy po uruchomieniu dwóch nowych kanałów oznaczać to będzie że jeszcze więcej ciekawych seriali zagości na wszystkich kanałach AXN czy też oznaczać to będzie po prostu większą ilość powtórek. Mam nadzieję że jednak to pierwsze :D.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 27 maja 2006, 15:01

Fakt stacja nadaje pare ciekawych seriali (Sliders, Andromede, Zdarzyło się Jutro itp.), jednak reszta to nie moja bajka. Wkurzają mnie zapowiedzi seriali, które wydaja mi się idiotyczne (durnowaty lektor).
HENSHIN!
Pawel

Post autor: Pawel » 27 maja 2006, 15:07

Ja bardziej cenie AXN za to że emitują takie seriale jak m.in.: ReGenesis, Lost, 3xCSI, Criminal Minds, In Justice, Sleeper Cell czy nawet ten nieszczęsny Enterprise ;).
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 27 maja 2006, 16:06

Ja bardzo lubie AXN i czesto go ogladam
Obecnie CSI, In Justice, LOST i Amazing Race.

Podobaly mi sie rowniez takie seriale jak Sleeper Cell czy Rescue Me i oczywiscie Alias

Znowych AXN bardzie zainteresuje mnie Crime
KwiateK

Post autor: KwiateK » 27 maja 2006, 16:11

AXN wbrew pozora jest fajnym kanałem! Co z tego że puszca dużo powtórek (HBO też), ale jak by nie było tego kanału to gdzie byśmy oglądali kino akcji??
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 27 maja 2006, 16:13

Ja oglądam tylko Sliders na AXN. Czasem jeszcze Andromedę. Szkoda, że Tele5 nie kupiło kolejnych serii, bo tak to bym mógł jeszcze na kompie oglądać :)
Pawel

Post autor: Pawel » 27 maja 2006, 16:21

RaPi pisze:Ja bardzo lubie AXN i czesto go ogladam
Podobaly mi sie rowniez takie seriale jak Sleeper Cell czy Rescue Me i oczywiscie Alias
No Rescue Me też było dobre. Co do Alias to szkode że podobnie jak na TVP zakończyło się (jak narazie) na 1 sezonie.
marcelek
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marcelek » 27 maja 2006, 16:35

a ja nie oglądam AXN bo to beznadziejny kanał w beznadziejnej jakości i z beznadziejną ramówką!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 27 maja 2006, 16:51

marcelek pisze:a ja nie oglądam AXN bo to beznadziejny kanał w beznadziejnej jakości i z beznadziejną ramówką!
To moze jakies argument podasz na ta beznadziejnosc :mad:
Chcesz lepsza jakosc wlacz Tele5.

Kanal ten nie jest idealny Ale ma wiele zalet...
Jak juz bylo mowione emituje onduzo nowych seriali i to z malym poslizgiem w stosunku do USA przyklad LOST2
marcelek
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marcelek » 27 maja 2006, 16:55

argumenty: seriale. które lecą w kółko i to w dodatku takie co chyba każdy oglądam z 100 razy na innym kanale polskim, nie zbyt ładna jakość kanału.
Pawel

Post autor: Pawel » 27 maja 2006, 16:58

marcelek pisze:argumenty: seriale. które lecą w kółko i to w dodatku takie co chyba każdy oglądam z 100 razy na innym kanale polskim, nie zbyt ładna jakość kanału.
To że jest dużo powtórek to akurat plus bo dzięki temu trudniej przegapić odcinek.
Ale przy zdaniu "i to w dodatku takie co chyba każdy oglądam z 100 razy na innym kanale polskim" to ja normalnie wymiękam.

Ciekawe na jakim innym kanale polskim widziałeś takie seriale jak Lost (2 sezon, bo 1 to leciał na TVP), Rescue Me, Criminal Minds, Sleeper Cell, najnowsze sezony CSI (na TVP były tylko starsze i to tylko podstawowego CSI), ReGenesis czy wielu innych seriali jakie są tam emitowane.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 27 maja 2006, 16:58

marcelek pisze:argumenty: seriale. które lecą w kółko i to w dodatku takie co chyba każdy oglądam z 100 razy na innym kanale polskim, nie zbyt ładna jakość kanału.
Odbieram ten kanal w CP i do jakosci nie mam zastrzeżeń. Emituja dużo starszych seriali ale maja tez kilka nowosci i to dosyc dobrych
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 27 maja 2006, 17:36

@marcelek

Najeżdżasz na AXN, a telewizja, którą promujesz w avatarze wcale lepsza pod względem ramówki i jakości nie jest.
Awatar użytkownika
rogus234
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: rogus234 » 27 maja 2006, 17:46

Ja tam jestem dobrej myśli, szkoda, że w AXN nie ma Gwiezdnych Wrót....- Niestety część z Was ma rację w nowych kanałach AXN będzie trochę powtórek.
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 27 maja 2006, 18:40

Ja uwazam ze AXN to swietny kanal,nie sadze aby mial kiepska jakosc obrazu.Bynajmniej ja odbieram go w idealnej jakosci,co do ramowki to moze faktycznie sa powtorki ale jest duzo premierowych seriali.Jesli chodzi o serial "Alias" to w AXN bylo mozna obejrzec juz drugi sezon...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”