Media2.pl

Pytania odnośnie funkcjonowania portalu Media2.pl
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

@Szytr, wejdź np. w kontakt, tam na pewno zobaczysz Efektiv
ARTUR B.

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Czy Wy też macie taki problem na stronie głównej, że "najnowsze informacje" Wam się ładują, ładują i załadować się nie mogą?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

U mnie w tej chwili działa
ARTUR B.

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

To widocznie coś mam nie tak z przeglądarką
Awatar użytkownika
STARYWYGA
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:47
Lokalizacja: Andrychów
x 8
x 9
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: STARYWYGA »

To mi się podoba
test
Jestem za wiadomo czym
kamilkula111
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2012, 19:30
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilkula111 »

Strona media2.pl jest bardzo dobra gratuluje wszystkim którzy ją tworzyli.
Forum media2.pl Najlepsze.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Przyznam się, że to forum jest graficznie lepsze od Satkuriera.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
kamilkula111
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2012, 19:30
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilkula111 »

Kacper@ I to zdecydowanie najlepiej gdyby media2.pl drukowała swój własny magazyn
Forum media2.pl Najlepsze.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Kontynuuję tutaj dyskusję z tematu PULS 2, zgodnie z propozycją @Direct'a:
Viking pisze:To nie jest oczernianie tylko przedstawianie faktycznej sytuacji. Nie atakujcie media2.pl tylko ich chwalcie za to, że piszą prawdę, bo w dzisiejszych czasach mało kto zdobywa się na pisanie prawdy o Tadeuszu Rydzyku i jego "imperium" medialnym, zwłaszcza niepokorne media. :)
Gdybym nie mógł osobiście porównać tego, co o o. Rydzyku i zw. z nim mediach pisze media2.pl, a tym, co jest w rzeczywistości, to może i bym Ci przyznał rację, ale mam możliwość sprawdzenia, jak wygląda sytuacja faktyczna i rozmija się ona z tym, co pisze media2.pl.
zesepo pisze:@Pawel - wyślij część renty z tego miesiąca i przestań offtopować :)
Nie pisz mi, co mam robić. Wolę odkładać na własną tv ;).
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Zmieniłem nazwę oraz przykleiłem ten wątek, tworząc z niego tym samym miejsce do dyskusji na temat serwisu Media2.pl, bo dotąd takiego u nas nie było.
2009-2021
Zgor
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 28 lut 2012, 15:33
Lokalizacja: Zielona Góra

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zgor »

Viking pisze:To nie jest oczernianie tylko przedstawianie faktycznej sytuacji. Nie atakujcie media2.pl tylko ich chwalcie za to, że piszą prawdę, bo w dzisiejszych czasach mało kto zdobywa się na pisanie prawdy o Tadeuszu Rydzyku i jego "imperium" medialnym, zwłaszcza niepokorne media. :)
Jaka faktyczna sytuacja. Artykuły na media2 to książkowy przykład manipulacji i przeinaczeń wypowiedzi. Pierwszy przykład z brzegu. Tytuł artykułu "Ojciec Rydzyk o ugodzie z TVP: "zwycięstwo Pana Boga", ale nadawanie zbyt drogie" czyli sugestia, że Rydzyk twierdzi że koszt jest zbyt wysoki, nieadekwatny do usługi, tymczasem w artykule mamy wypowiedź "Dodał też rozpoczęcie emisji na multipleksie naziemnym będzie bardzo kosztowne"
czyli jest to wypowiedź że nadawanie jest drogie, a nie ZBYT DROGIE jak sugeruje autor. Jeden wyraz a różnica kolosalna. Takich przeinaczeń w tytułach jest tutaj masa, a że większość Polaków czyta głównie tytuły powoduje, że wypacza się ich spojrzenie na sprawę.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Dokładnie tak jest. Ja, kiedy jeszcze nie studiowałem i miałem więcej czasu to czytałem artykuły bardziej dogłębnie, ale teraz to raczej tylko po tytułach przeglądam i tylko, jak coś mnie mocno zaciekawi (czy to w pozytywnym, czy to w negatywnym znaczeniu, czyli też np. w przypadku takich artykułów, jak ten wspomniany wyżej), to czytam cały, albo chociaż większość. A widzę po znajomych, czy osobach z rodziny, że i tak jeszcze tak mało czasu wolnego nie mam - na tyle dużo, żeby mieć czas na zdobywanie wiedzy, która pozwala mi oburzać się na treści prezentowane przez media2.pl, a nie je bezrefleksyjnie pzyjmować.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

Wasz problem jest taki, że na siłę doszukuje się manipulacji. A to, że nie czytacie newsów tylko tytuły, w większości, to Wasz problem. Gdybym czytanie newsów na łamach np. naszdziennik.pl czy radiomaryja.pl ograniczał tylko do tytułów to prawdopodobnie nie miałbym podstaw do zarzucenia im braku obiektywizmu, manipulacji i kłamstw. A że publikowane przez te serwisy newsy, które poświęcone są mediom, czytam od początku do końca to mogę im wiele zarzucić.
@pavl6
Mam wrażenie, że jednak wiele treści przyjmujesz bezrefleksyjnie, a to dlatego, że Twoje opinie na forach podejrzanie mocno pokrywają się z linią, którą prezentują niepokorne media. Za przykład mogą też posłużyć Twoje wypowiedzi w tematach poświęconych Trwam, w których to wielokrotnie przywoływałeś argumenty lansowane przez Fundację Lux Veritatis oraz przez sprzyjające jej media i polityków.
Studiujesz w Toruniu, na WSKSiM?
Zgor
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 28 lut 2012, 15:33
Lokalizacja: Zielona Góra

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zgor »

Viking pisze:Wasz problem jest taki, że na siłę doszukuje się manipulacji. A to, że nie czytacie newsów tylko tytuły, w większości, to Wasz problem.
Niczego nie trzeba się doszukiwać na siłę, manipulacja jest widoczna gołym okiem. Jeśli chodzi o mnie to czytam całość artykułu, ale większość przeleci tytuły i wyrabia sobie opinię - Rydzyk znowu narzeka, jeszcze mu mało - co jest opinią fałszywą
Tradycjonalista

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Cytat: ... Rydzyk znowu narzeka, jeszcze mu mało. Jak dla mnie to jest opinia jak najbardziej trafna i prawdziwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Działanie serwisu Media2.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości