Polsat Film

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

od ubiegłego weekendu stacja wprowadziła pasmo klasyki filmowej... jako pierwszy w cyklu wyemitowali film Otto Premingera Anatomia morderstwa z 1959 roku... w ten weekend emitują Damę z Shanghaju z Ritą Hayworth i Orsonem Wellesem z 1947 roku... na następny weekend zaplanowana jest słynna Gilda z Ritą Hayworth - wielka gratka dla kinomanów, film porównywany z Casablancą... a za dwa tygodnie dramat w gwiazdorskiej obsadzie Elizabeth Taylor, Katharine Hepburn i Montgomery Clifta - ekranizacja sztuki Tennesee Williamsa Nagle zeszłego lata...

po raz pierwszy mam na czym oko zawiesić - takiej klasyki w tv bardzo mi brakowało... brawa dla PolSatu za sięgnięcie po te wspaniałe filmy!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
adrian 18
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2012, 11:12

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adrian 18 »

Dzisiaj na Polsacie Film, będzie można zobaczyć film Sam w domu - po raz trzeci. Taka kontynuacja Kevina sam w domu, z całkiem innymi aktorami, cóż do świąt jeszcze daleko, a oni już puszczają świąteczne filmy:)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Proszę o aktualizację nazwy wątku na Polsat Film (HD).

Zrobione ;) [Trzeciak]
Obrazek
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Racja, bowiem powstał dzisiaj Polsat Film HD.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Stacja wczoraj zafundowała kolejny klasyk na swojej antenie, a mianowicie nie pokazywany w Polsce poza anteną Canal+ dobre 5 lat temu film Słomiany wdowiec z boską Marilyn Monroe :) Film ten dość sporadycznie gości jedynie na antenie Polonii1, ale nawet tych emisji nie liczę, bo mają tłumaczenie z włoskiego dubbingu, co niestety strasznie psuje film...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
mediatorka
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:30

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediatorka »

A co powiecie o nowych programach muzycznych w ogóle na Polsacie? Typu "Tylko muzyka. Must be the music"? Ostatnio pokazywali też super animowany film "Epoka lodowcowa 3. Era dinozaurów" albo "Tarzan2" . Jak dla mnie - super. Filmy z Marylin Monroe, czy Ritą Hayworth były okey, wtedy robiono dobre produkcje. Czasami oglądam je na kasetach i podziwiam urodę aktorek i Ich grę.. Bo było co oglądać.Szkoda, że to tak odległe czasy.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

mediatorka pisze:Filmy z Marylin Monroe, czy Ritą Hayworth były okey, wtedy robiono dobre produkcje. Czasami oglądam je na kasetach i podziwiam urodę aktorek i Ich grę.. Bo było co oglądać.Szkoda, że to tak odległe czasy.
Obecnie każdy film jest naszpikowany efektami specjalnymi i techniką, wiele scen robionych jest komputerowo, aktorzy tak naprawdę nie za bardzo muszą się wysilać. Natomiast kiedyś aktor musiał grać, to od niego zależało powodzenie filmu, ładna buzia nie wystarczała. Szkoda, że tak mało starych filmów jest obecnie pokazywanych - młode pokolenia praktycznie ich nie znają. Co najwyżej prawdziwi kinomani, którzy są zdolni wykopać spod ziemi te perły. PolSat Film ma u mnie za ten cykl bardzo duży plus.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Od dobrych kilku tygodni nie miałem styczności z tym kanałem, ale widzę, że trochę skrócono poranne pasmo polskich seriali i pojawiło się codzienne pasmo klasyki filmowej ( zaczyna się różnie, między 9:00, a 10:00) Nie przypominam sobie, żeby wcześniej Polsat Film emitował te filmy ( a przynajmniej sporą część z nich) Zmiana zdecydowanie na duży plus. Ktoś wie od kiedy ma ona miejsce?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Zauważyłam to pasmo od niedawna. Jak dla mnie - bardzo duży plus! Tej klasyki filmowej inne stacje raczej nie chcą pokazywać, a szkoda, bo to są świetne produkcje, na wysokim poziomie. Niekoniecznie wysoki budżet na produkcję oznacza super filmy. Dla wielbicieli dobrego kina, dla tych którzy chcą poznać filmy, które wpisały się w historię kinematografii to pasmo jest wręcz obowiązkowe. Może nie będzie miało dużo widzów, ale zainteresowani filmem na pewno je docenią.

Sama też mam cichą nadzieję, że pojawią się jeszcze inne słynne filmy, o których dzisiejsza młodzież może co najwyżej poczytać w gazetach w artykułach o aktorach.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

Ofensywa Polsat Film! Likwidują Zza kamery, które było nadawane codziennie od ok. 2:00 do ok. 8:00 w zamian będą normalne programy! Od 19 sierpnia.
Ale się Polsat bierze do roboty. Ofensywa TV4, ofesnywa Polsat Film.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Czym są "normalne programy"? A do tej pory były nienormalne? Zmiany w nocnym programie Polsat Film to powtórki "Fali zbrodni", "Daleko od noszy", "Ekipy"... Już teraz pokazują nocą "Linię życia" czy "Hotel 52", a dojdą jeszcze "Szpilki na Giewoncie".
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

I raz też o 1:00 w nocy natrafiłem na powtórkę Ludzi Chudego, także to żadna ofensywa, tylko wywalenie programu, którego nikt nie ogląda na program, który "może ktoś obejrzy".
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Filmy w Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra

24 grudnia

Ale szopka
Od czasów do czasów
Te święta
Pełnym głosem
Powiedz tak
Epoka lodowcowa 2
Salt

25 grudnia

Wyspa dinozaura (animacja)
Horton słyszał ktosia (animacja)
Roboty ( animacja)
Dragonball: Ewolucja
Fałszywa dwunstka 2
Ja, szpieg
Salt
Mr. Deeds - milioner z przypadku

26 grudnia

Roboty (animacja)
Te święta
Nic nie widziałem. nic nie słyszałem
Ja, szpieg
Kevin sam w Nowym Jorku
Mr. Deeds - milioner z przypadku
Protektor

31 grudnia

Niezwykły przyjaciel
Garfield ucieka z komiksu (animacja)
Dragonball: Ewolucja
Doktor Dolittle: W pogodni za błahostkami
Anioły i demony
Terminator 3: Bunt maszyn
Ja, robot
Wściekłe psy
Funny Games
Tradycjonalista

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Polsat planuje uruchomić kanał Polsat Film 2.
Źródło: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... disco-polo
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Polsat Film (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

Normalnie nokaut TVNu przez Polsat po tych 2 kanałach + Polsat Sport Weekend Polsat 22 kanały a TVN 8
Mam cichą nadzieję, że złożyli także wniosek na Polsat 4 i Polsat 6. Tak przy okazji. A jak będzie okaże się w praniu.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości