Puls 2

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
murao22
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 31 gru 2013, 23:22

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: murao22 »

Johny Begood pisze:PULS 2 ma najwyższy wzrost rok-do-roku spośród wszystkich polskich stacji. 664% w grupie 4+ i 593% w 16-49
Gratulacje, powodzenia w 2014 roku!
Obrazek
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Dzięki. 2013 był OK, a grudzień 2013 nawet bardzo OK :D
http://satkurier.pl/news/94624/tv-puls- ... C4%99ki%29
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
rotalplus
Obserwator
Posty: 558
Rejestracja: 18 maja 2012, 13:09
x 21

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rotalplus »

To zasługa chyba dużej ilości filmów w Pulsie - nawet w okresie między świątecznym są filmy niemal od rana do wieczora zamiast normalnej ramówki
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Tak sobie to wymyśliliśmy - Święta od 21 grudnia do 6 stycznia :)
Jak widać nikt na to nie wpadł, a się opłaciło. Nawet bez Kevina i innych corocznych 'hitów'.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
pablos2654
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:19

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablos2654 »

A co ze "Zbuntowanym aniołem" jakie plany odnośnie niego ? Może jakiś nowy zwiastun ?
Lex

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Gratuluję i mam nadzieję, że te wzrosty spowodują nowe pozycje, które jeszcze nie były w Polsce emitowane. Niestety, ale stacje Pulsu nadają strasznie dużo powtórek, gdzie już kiedyś były widziane na innych kanałach i to tych głównych.
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Jak wszyscy inni.
Kanały Pulsu to nie stacje 'premium'.

@pablos2654: będzie nowy zwiastun 'Zbuntowanego anioła' - na tego już nie mogę patrzeć. Przed Świętami mieliśmy ścisk i nie zdążyliśmy w grudniu.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Johny Begood pisze:Tak sobie to wymyśliliśmy - Święta od 21 grudnia do 6 stycznia :)
Jak widać nikt na to nie wpadł, a się opłaciło. Nawet bez Kevina i innych corocznych 'hitów'.
Ale to już chyba trzeci raz Puls 'przedłuża' Święta, więc dziwne, że konkurencja do tej pory nie wyciągnęła z tego wniosków. TVN 7 nawet w Wigilię nie modyfikował programu, przegrywając przez to dość mocno z Pulsem i Czwórką.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Johny Begood: Nie wiem czy pytałem. "Słodkie kłamstewka" (ABC Family) są w zasięgu stacji ogólnodostepnych?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Johny Begood pisze:@pablos2654: będzie nowy zwiastun 'Zbuntowanego anioła' - na tego już nie mogę patrzeć. Przed Świętami mieliśmy ścisk i nie zdążyliśmy w grudniu.
Super, bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że uda mi się go złapać jakoś przed emisją odcinków albo w trakcie emisji Brygady Acapulco. Na razie tylko te 2-a tytuły łapię z Pulsów :)

Ponowię też pytanie pablosa2654, czy słychać coś w temacie drugiej telenoweli na Pulsach???

A co do świątecznej ramówki to moja przyjacioła zachwycona nie była - mając 17 dni wolnego wolałaby się rozsiąść wygodnie na kanapie i obejrzeć kolejne odcinki Zbuntka... Stwierdziła, że na blisko 200 kanałów nie miała właściwie nic dla siebie, co ogląda, bo wszędzie albo filmy emitowane do urzygu, albo kolejne powtórki różnych seriali (np. AXN-y), a ciągłych wizyt rodzinnych też już miała dosyć i chciała sobie trochę na czymś odpocząć od świątecznego zgiełku. Takie podsumowanie od niej usłyszałam, co przekazuję - nie tylko w kwestii Pulsu, ale generalnie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:@Johny Begood: Nie wiem czy pytałem. "Słodkie kłamstewka" (ABC Family) są w zasięgu stacji ogólnodostepnych?
Przecież to już staroć, moim zdaniem lepiej poszukać czegoś nowszego. A właśnie, co z Continuum? W marcu w Kanadzie startuje 3 sezon, a w Puls cisza o tym serialu, który ponoć został zakupiony.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Pawel pisze:
Karol pisze:@Johny Begood: Nie wiem czy pytałem. "Słodkie kłamstewka" (ABC Family) są w zasięgu stacji ogólnodostepnych?
Przecież to już staroć, moim zdaniem lepiej poszukać czegoś nowszego.
Nie każdy śledzi wszystkie seriale na bieżąco w oryginale z netu! Pomyśl trochę o innych, a nie tylko o sobie. Telewizja jest dla wszystkich - każdy ma prawo znaleźć na kanale coś, co chce obejrzeć.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Co nie zmienia faktu że jak jest do kupienia jakiś ciekawy nowy serial albo staroć (i to niezbyt rewelacyjna według mnie) to lepiej zakupić nowość.

A niektórzy śledzą seriale z netu bo nie mają innego wyboru, właśnie przez to że polskie stacje ich olewają. Pomyśl trochę, że gdyby seriale były emitowane szybciej to wygodniej byłoby mi je obejrzeć w stacji tv, niż ściągać, zgrywać na pena i dopiero oglądać.
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Pawel pisze:A właśnie, co z Continuum? W marcu w Kanadzie startuje 3 sezon, a w Puls cisza o tym serialu, który ponoć został zakupiony.
Będzie, będzie. Jest kupiony i czeka na dobry moment emisji. Być może zacznę emisję sezonu 1 w taki sposób, żeby zakończyć emisję całości sezonem 3, kiedy już będzie dostępny.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Pawel

Puls 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

A to też niezły pomysł, bo przerwy między sezonami Continuum faktycznie są długie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości