Kanały Platformy ITI?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Mario98 » 25 maja 2006, 21:25

iTVN napewno nie będzie dostępny na tej platformie, chyba że zrezygnowali by z pokazywania meczy naszej Ekstraklasy na żywo. A to z pewmością nie spodobało by się naszym rodakom w USA :)
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: danielpes5 » 25 maja 2006, 21:30

Może jednak ITVN bedzie w jakimś pakiecie PREMIUM ?
0 x
Danielek
Użytkownik

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Danielek » 25 maja 2006, 22:33

KwiateK pisze:Zapowiadaja że napewno pojawią sie nowe pozycje jakich jeszcze niema w Polsce, orazdotychczas oferowane...

TVN lubi telenowele więc stawiam że kanał Romantica wejdziew skład tej platformy, a pozatym:

Hallmark (koniec umowy z C+ na jesieni)
AXN-y
Extreme Sports
Club
Reality TV
Jetix
Cartoon Network
MTV Polska
VH1 Polska

Ciekawe jakie to beda te nowe programy???
Wydaje mi się,że będzie to większość kanałów,która jest na Cyfrze+ i Cyfrowym Polsacie (za wyjątkiem HBO MaxPak i Canal+ Multiplex,i tematyczne kanały Polsatowskie).Ja mam nadzieje,że paczka kanałów MTV zagości na nowej platformie.
0 x
Dawid
Użytkownik

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Dawid » 25 maja 2006, 22:46

KwiateK pisze:Hallmark (koniec umowy z C+ na jesieni)
To nie ma nic do rzeczy. Musieliby być szaleni, opuszczając Cyfrę i przechodząc do platformy, która ma garstkę abonentów.
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: mad85 » 25 maja 2006, 22:49

ITVN napewno nie bedzie. Bo czasem nadawnae sa tak programy nie majace licencji na polske pozatem w wieksozsci leca tam programy z TVN wiec po co ma byc ten kanał.
0 x
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
RaPi
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: RaPi » 25 maja 2006, 22:56

Gdyby byla taka lista jaka zamiescil danielpes5 w rozsadnej cenie to bralbym to bez zastanowienia. Mi szczegolnie zalzy na paczce MTV a zwlaszcza MTV Base...
0 x
KwiateK
x 230

Kanały Platformy ITI?

Post autor: KwiateK » 26 maja 2006, 0:20

Dawid pisze:
KwiateK pisze:Hallmark (koniec umowy z C+ na jesieni)
To nie ma nic do rzeczy. Musieliby być szaleni, opuszczając Cyfrę i przechodząc do platformy, która ma garstkę abonentów.
Dlaczego maja przechodzic??? Zostana w Cyfrze+ i dołączą tezdo ITI i Polsatu! A Polsatu dlatrego że nadawaca Hallmarku jest zainteresowany Polsatem
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: mad85 » 26 maja 2006, 1:23

Od zaintersowania do podpisania umowy jest daleka wyboista droga.
0 x
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Mario98 » 26 maja 2006, 8:10

A tego kanału TMT też napewno nie będzie. Wątpię czy będą chcieli takie coś na swój transponder ładować :)
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: stevie » 26 maja 2006, 8:31

A ciekawe,czy platforma ITI postarałaby się o kanał MTV Dance,który jest dostępny w Sky Digital?
TMT też by się przydało.
Ja myślę,że TVN będzie chciało przyciągnąć klientów tym,że da kanały,które nie są obecne na żadnej polskiej platformie np.kanały Viasatu,paczka MTV,Romantica,TMT,paczka MCM i oczywiście podstawowe kanały:
paczka TVP
oraz wogóle jakieś inne co są na obu platformach.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: herons77 » 27 maja 2006, 18:44

Myślę, że przyszła platforma TVN powinna postawić także na rozrywkę. Ja jakoś odczuwam brak takowej na innych kanałach. I jeszcze jedno, mówię tutaj o rozrywce na wysokim poziomie a nie o badziewiu jaki widuje od czsu do czasu na TVP.

Jeszcze coś. Muszą być kanały PPV.
0 x
Times have not become more violent. They have just become more televised.
michal2180217
x 230

Kanały Platformy ITI?

Post autor: michal2180217 » 27 maja 2006, 20:39

Z dostepnych w tej chwili powinni wziac jak najmniej,od konkurencji wycofac wszystkie tematyczne,zostawic im tylko glowny nawet za darmo,od poczatku ruszyc z HDTV i w DD,a zamiast nedznej mtv puscic paczke MCM.Sukces gwarantowany,a przy okazji wielce prawdopodobne zniszczenie jednego konkurenta,a w przyszlosci (5-6lat) przejecie,badz fuzja z drugim dotychczasowym operatorem.Mniej realne rozwiazanie:na starcie zlaczenie sil z TVP i wykonczenie doslowne dotychczasowych operatorow na dystansie max 2 lat.
0 x
cidik
Użytkownik

Kanały Platformy ITI?

Post autor: cidik » 27 maja 2006, 22:32

stevie pisze:A ciekawe,czy platforma ITI postarałaby się o kanał MTV Dance,który jest dostępny w Sky Digital?
TMT też by się przydało.
Ja myślę,że TVN będzie chciało przyciągnąć klientów tym,że da kanały,które nie są obecne na żadnej polskiej platformie np.kanały Viasatu,paczka MTV,Romantica,TMT,paczka MCM i oczywiście podstawowe kanały:
paczka TVP
oraz wogóle jakieś inne co są na obu platformach.
Pamiętacie jak kiedyś było głośno, że TVN podpisał umowe na zakup seriali z niepamietam jaką wytwórnią amerykańską ? Mogliby zrobić regionalną wersje np. kanału Fox, tak jak to jest w Hiszpanii. A oferta hiszpańskiego Fox, jest troszke inna niż amerykańska, są chyba nawet seriale innych TV niż Fox.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 289
x 1471

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Karol » 28 maja 2006, 0:19

Przepraszam, a gdzie upchają te kanały? Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby Cyfrowy Polsat i Cyfra+ tak chętnie pozwoliły hotlinkować co niektóre swoje kanały.

Poza tym: TVP3, TMT, kanały Viasatu, Nonstop Kino, MTV Hits, MTV Base, VH1 Classic, MGM International i NASN musiałyby wpierw nadawać na Hot Birdzie, bo inaczej TVN będzie musiał kupić dodatkowo co najmniej jeszcze ze 2-3 transpondery.
0 x
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: [email protected] » 03 cze 2006, 2:14

Gdzies czytalem ze TVN podpisala umowe z Niemieckim SUPER RTL w sprawie zakupu od nich filmow animowanych.Od wrzesnia niby ma powstac SUPER TVN,ale nie wiem ile w tym prawdy.Pozyjemy zobaczymy...
0 x
Zablokowany

Wróć do „Kosz”