Poczynania Romana Giertycha

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Taak. Ucznia organiczą a nauczyciel będzie mógł robić co mu się podoba. Jestem na NIE
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Takich jak Kisiel to u mnie w szkole tak się gnębiło, że HEJ..... Chcieli by tylko same prawa, a obowiązków to zero... Ty dziecko chodzisz się do szkoły uczyć czy "fisiować" cegiełką, prezentować swoje brudne ubrania, i swoją marną osobowość? Oj byłbyś tępiony u mnie w szkole jak Tomasz B. :P
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Mario98 pisze:Takich jak Kisiel to u mnie w szkole tak się gnębiło, że HEJ..... Chcieli by tylko same prawa, a obowiązków to zero... Ty dziecko chodzisz się do szkoły uczyć czy "fisiować" cegiełką, prezentować swoje brudne ubrania, i swoją marną osobowość? Oj byłbyś tępiony u mnie w szkole jak Tomasz B. :P
Tępiony by był przez uczniów, czy nauczycieli? Bo to jest różnica :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Przez wszystkich :D:D
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

E tam to u mnie w technikum aż tak źle nie jest :) Niektórzy nauczyciele jak wypatrzą w piórniku ucznia komórkę i widzi że przyszedł jakiś sms to mówi uczniowi żeby sobie sms-a odebrał. Ale tak robi tylko jeden profesor :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
MYSZA32
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 21 sie 2006, 15:00

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MYSZA32 »

Roman Giertych terrorysta gorszy niż alkaida!.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Generalnie coś trzeba zmienić w Polskich szkołach bo obecna sytuacja jest niezbyt ciekawa. Jednak nie wydaje mi się żeby Roman był właściwą osobą aby tego dokonać.
Ostatnio czytałem że pomysł zmian poparł Jurek Owsiak i ma on również podobne zdanie. Uważa on że Roman nie ma odpowiedniego autorytetu wśród uczniów i dlatego nie nadaje się do tego.

Mam podobne zdanie co IZA że więcej jest w tym kampanii przedwyborczej niż konkretnych, dobrych propozycji zmian.

Jeżeli chodzi o mundurki to ich zwolennikiem nie jestem ale gdy obserwuje na ulicach uczniów to mocno się zastanawiam czy takie coś nie było by dobrym rozwiązaniem.
Jeżeli chodzi o komórki. Używając ich trzeba zachowywać się z taktem tzn dostosować się do miejsca w którym się znajdujemy. Jeżeli dany uczeń nie potrafi się zachować dobrym pomysłem była by po prostu konfiskata telefonu. Telefon odzyskać mógłby dopiero rodzic ucznia.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Jeżeli chodzi o komórki. Używając ich trzeba zachowywać się z taktem tzn dostosować się do miejsca w którym się znajdujemy. Jeżeli dany uczeń nie potrafi się zachować dobrym pomysłem była by po prostu konfiskata telefonu. Telefon odzyskać mógłby dopiero rodzic ucznia.
Takie coś podobnego było w mojej szkole,w LO.W wielu przypadkach jak ktoś się bawił komórką na lekcji,wtedy zabierano mu ją,ale w wiekszości przypadków oddawano wraz z końcem lekcji.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

na komórki mam lepszy sposób :D Zrobić po prostu zagłuszanie sygnału GSM na terenie szkoły ;)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Mario98 pisze:na komórki mam lepszy sposób :D Zrobić po prostu zagłuszanie sygnału GSM na terenie szkoły ;)
Na mojej szkole to akurat jest nadajnik ery ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Mario98 pisze:na komórki mam lepszy sposób :D Zrobić po prostu zagłuszanie sygnału GSM na terenie szkoły ;)
Też o tym myślałem. Ale pewnie od razu pojawią się głosy że uczniom uniemożliwia się kontakt w bardzoważnejsprawie :/. Jakoś za moich czasów ;) bardzoważnesprawy mogły poczekać - a komórkę miała jedna osoba w klasie - ale tylko wtedy gdy rodzice zachcieli jej pożyczyć.
Apropos telefonów - dzwoniłem sobie kiedyś z automatu w szkole i w tle słyszałem jak jakaś nauczycielka dzwoni z sekretariatu na skargę do rodziców uczennicy która wagaruje :).
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

To pewnie telefony były podłączone równolegle, tzn były na tej samej linii (ten sam numerek) Mam tak podłączone telefony w domu i też mogę podsłuchiwać :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

"Szanowna Pani!
W przeddzień wyborów samorządowych przesyłam Pani białą różę (...)"
Ta biała różna ma postać....zdjęcia na odwrocie tego świstka z tektury.
Tylko czekać jak Gierchu prześle tak każdemu np. auto, dobry telewizor czy zdjęcie kromki chleba....
MYSZA32
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 21 sie 2006, 15:00

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MYSZA32 »

Jeśli chodzi o zakaz używania komórek w szkole jestem za. Ale mundurki to już gruba przesada. Co za szczęście że już dawno skończyłem szkołę.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Poczynania Romana Giertycha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Witu pisze:To pewnie telefony były podłączone równolegle, tzn były na tej samej linii (ten sam numerek) Mam tak podłączone telefony w domu i też mogę podsłuchiwać :)
To były oddzielne linie, ale jakieś przebicia były :).
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości