Jaś Fasola

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 31 lip 2006, 12:57
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiper »

Co myślicie o tym serialu?

Jestem ciekawy dlaczego Jaś Fasola miał w jednym odcinku pomarańczowe mini jak zawsze miał zielone?
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Serialowego Jasia Fasolę oglądam od dziecka aż po dzień dzisiejszy i ciągle mnie śmieszy. Rowan Atkinson (jeden zresztą z moich ulubionych komików) do tej roli nadaje się fenomenalnie i to właśnie ona przyniosła mu największą sławę.

Jeszcze dorzucę parę groszy o filmie pełnometrażowym „Jaś Fasola – Nadchodzi Totalny Kataklizm”, który mnie nieco rozczarował.
Z typowego angielskiego humoru chcieli zrobić coś strawnego dla Amerykanów i nie wyszło. Sporo serialowych scen zostało przerobionych nie wiadomo w jakim celu. Np. w filmie zasypia w muzeum. W telewizji było to samo tylko ze w Kościele.
No i oczywiście posłużono się typowym dla amerykańskich filmów schematem: „ktos ma problemy i wszystko dobrze się kończy” co dodatkowo zmniejsza atrakcyjność produkcji w mojej opinii.
Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

kiper pisze:jestem ciekawy dlaczego Jaś Falosa miał w jednym odcinku pomarńczowe mini jak zawsze miał zielone
To chyba dokładnie nie oglądałeś wszystkich odcinków bo raz mu czołgiem przejechali tego zielonego mini.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

JAś Fasola jest w porzątku. Też oglądam ten serial od dziecka po dziś. Co prawda są powtórki ale co mi tam szkodzi jeszcze raz obejrzeć ;] Ostatni odcinek z dentystą był niezły :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 31 lip 2006, 12:57
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiper »

Axel pisze:
kiper pisze:jestem ciekawy dlaczego Jaś Falosa miał w jednym odcinku pomarńczowe mini jak zawsze miał zielone
To chyba dokładnie nie oglądałeś wszystkich odcinków bo raz mu czołgiem przejechali tego zielonego mini.
pamiętam ale pomarańczowe mini miał po dwóch odcinkach od przejechania czołgiem a potem znów miał zielone.
chyba że kupił sobie nowe zielone mini a pomarańczowe było zastępcze
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

kiper pisze:
Axel pisze:
kiper pisze:jestem ciekawy dlaczego Jaś Falosa miał w jednym odcinku pomarńczowe mini jak zawsze miał zielone
To chyba dokładnie nie oglądałeś wszystkich odcinków bo raz mu czołgiem przejechali tego zielonego mini.
pamiętam ale pomarańczowe mini miał po dwóch odcinkach od przejechania czołgiem a potem znów miał zielone.
chyba że kupił sobie nowe zielone mini a pomarańczowe było zastępcze
Albo dał zielone do serwisu a pomarańczowe dostał jako samochód zastępczy :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jaś Fasola dobry jest ;) Nieważne który raz ogląda się dany odcinek zawsze człowieka on rozbawi.
Co do wersji kinowej też nie byłem zbyt zadowolony z niej....
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Polecam obejrzeć wam film pt "wszystko zostaje w rodzinie" jest to film z "jasiem fasolą" w roli głównej. Chyba jest to pierwszy film, w którym nie grał "ośmieszającej" roli. Ale rola nieźle mu wyszła.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 31 lip 2006, 12:57
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiper »

Dziś już nie będzie Jasia Fasoli ale będzie Cienka niebieska linia też z Jasiem Fasolą.Dodam tylko żę będzie to emitowane po raz pierwszy w polskiej telewizji
ARTUR B.

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Co takiego? Cienka niebieska linia? Już kiedy.ś było emitowane i to dosyć dawno, ale nie pamietam na jakim kanale, ale na pewno było
Wujek

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek »

IZA pisze:Serialowego Jasia Fasolę oglądam od dziecka aż po dzień dzisiejszy i ciągle mnie śmieszy. Rowan Atkinson (jeden zresztą z moich ulubionych komików) do tej roli nadaje się fenomenalnie i to właśnie ona przyniosła mu największą sławę.
Rowan Atkinson zdobył sławę najpierw jako Czarna Żmija (oczywiście w swojej ojczyźnie). Czarna Żmija ("Black Adder" - cztery serie, plus dwa epizody specjalne: jeden świąteczny i jeden milenijny) to szczyt osiągnięć Rowana i według mnie najlepszy komediowy serial brytyjski w historii.

Polecam!
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 31 lip 2006, 12:57
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiper »

Okazało się jednak że Jaś Fasola był jeszcze wczoraj będzie również dzisiaj.Sprawdzałem na telegazecie
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A "Cienka niebieska linia" będzie dopiero za tydzień bo wczoraj pokazywali grafikę na ekranie podczas emisji "Jaś Fasola".
balneum
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2006, 23:29

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balneum »

na samą myśl o tym serialu maluje mi się uśmiech na twarzy:) Atkinson ma bezbłędną mimikę twarzy:)
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Jaś Fasola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Jasia Fasolę mogą sobie zdejmować - i tak obejrzę. Pomoże mi mój magnetowid i kaseta TDK E-240. 4 godziny Jasia Fasoli bez przerwy :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości