[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
victim
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:06

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: victim »

Maja według mnie przeszła zdecydowanie zasłużenie, o ile z przesłuchań jej nie pamiętam (być może po prostu jej nie widziałem, nie oglądałem wszystkich odcinków) a na bitwach też jakoś nie zapadła mi w pamięci, tak tym występem mnie oczarowała, naprawdę wyszło jej świetnie i ma w sobie coś intrygującego :) Monika Pilarczyk naprawdę dała czadu, genialny występ, nie mogło zabraknąć jej na etapie live'ów, mam jednak pewne wątpliwości do przejścia Marty Dryll, mimo wszystko np. Piotr jest moim zdaniem od niej lepszy. Innych występów za bardzo nie widziałem więc nie komentuję.

Liczba odcinków na żywo pewnie taka sama jak w ostatnich dwóch edycjach? Straszna szkoda. Wydaje mi się, że te wszystkie wcześniejsze etapy w programach muzycznych mają na celu wyłonić najlepszych uczestników do występów na żywo, tym czasem tutaj są one jak dla mnie robione na szybko i aby po to żeby były. I trwają chyba znacznie krócej niż pozostałe etapy, które przecież właśnie powinny przygotowywać do odcinków na żywo...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co do Piotra Kowalczyka - nie zapominajmy, że podstawą przejścia do etapu "Live", bądź eliminacji uczestnika jest występ w "Nokaucie", a ten po prostu nie poszedł po jego myśli. To jest też konkurs, a program jest już na takim etapie, że każda wpadką może oznaczać koniec. Tak, jak pisałem - Katarzyna Kołodziejczyk wystąpiła genialnie, świetnie też poradziła sobie Marta Dryll, ale prędzej widzowie "Live" zagłosują na tą drugą niż na kogoś, kto śpiewa (nawet tak znakomicie) bardzo dawne hity. Dlatego tutaj Marię Sadowską rozumiem.

Wspomnę o jeszcze jednej rzeczy. Chyba pierwszy raz w programach na żywo znajdą się osoby w wieku 16-17 lat, co więcej - będzie ich dosyć sporo, ale to tylko pokazuje, że ta piękna (wierzę, że programy "Live" to potwierdzą) edycja to sezon młodych głosów. Nietrudno się domyśleć od jakiej grupy widzów może się posypać lawina SMS-ów i telefonów. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

https://www.youtube.com/watch?v=NP12TLaqlgw - teledysk do utworu nowego trenera w amerykańskiej edycji programu promujący odcinki na żywo.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zdecydowanie w tej edycji najmocniejsze składy mają Justyna Steczkowska i Tomson z Baronem. Trzymam mocno kciuki za Kasię Sawczuk :) Generalnie - IV sezon TVOP na podobnym poziomie, co jesienna edycja programu, jednak do majstersztyku II odsłony dużo brakuje :) No i wielka szkoda, że w składzie trenerskim nie ma już Patrycji Markowskiej.

Jeśli V edycja programu ma pojawić się już jesienią, to uważam, iż potrzebna byłaby zmiana w składzie trenerskim i prowadzących. Moim zdaniem produkcja powinna zawiesić udział Tomsona i Barona w panelu jurorskim, podziękować za udział Marii Sadowskiej oraz Musiałowi i Marice. Program powinien zyskać dwóch nowych trenerów - wciąż skrycie marzę o udziale Brodki :) a Tomek Kammel powinien dostać nowych współprowadzących. Obecny skład jest całkiem okej, ale szczerze - przejadł się. Szczególnie Marika.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś w największej hali A w ATM Studio w Warszawie rozpoczynają się próby do pierwszego odcinka na żywo czwartej edycji "The Voice of Poland", który już za ponad 54 godziny: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =notify_me

EDIT: I jak Maria Sadowska ubrudziła scenografię "TVoP" ;) : https://www.facebook.com/photo.php?v=70 ... =2&theater
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jutrzejszy odcinek otworzy wspólne wykonanie utworu "Happy" przez wszystkich 16 uczestników programu. Gościem specjalnym będzie uczestnik programów na żywo z drugiej edycji programu Mateusz Grędziński oraz Liber, którzy wykonają utwór pt. "Czarne Chmury".

I jeszcze dla ciekawostki - występ pewnej uczestniczki z edycji włoskiej, która już dostała się także do programów na żywo ;) : https://www.youtube.com/watch?v=3QSlGXvcVhU

I kolejne zdjęcia z prób: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 480&type=1
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jutrzejszy odcinek prowadzący rozpoczną od słów: "Na żywo 'The voice of Poland'. Bez playback'u, bez podpuchy, bez ściemy " :) , a więcej tutaj - https://www.facebook.com/photo.php?v=70 ... =2&theater
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Najlepszy tekst scenarzystki do Kammela: "Panie, albo się pan lansujesz w telewizji, albo pracujesz, żeby dobrze wypaść" :D

A to zdjęcia z prób drużyny Justyny:
*http://instagram.com/p/ndcZU4Nh2q/#
*http://instagram.com/p/ndf-y1th85/#

I z drużyny Tomsona i Barona: https://www.facebook.com/PaulinaRomaniu ... 97/?type=1

Jutro w "Pytaniu na śniadanie" także relacje na żywo z planu "The Voice of Poland".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przed chwilą w "PnŚ" była relacja z planu "The Voice of Poland". Scenografia odcinków "Live" w tej edycji przypominać będzie tą z drugiej edycji. Pojawią się także podwieszane ekrany, a balkon obok publiczności, gdzie uczestnicy będą oczekiwać na występ znajduje się w tym samym miejscu, co w studiu w trzeciej edycji.

Dodam jeszcze, że drużyna Tomsona i Barona podczas występu wykona utwór Mroza i Tomsona - "Jak nie my, to kto?".

A tu na bieżąco nowe zdjęcia z planu programu: http://instagram.com/voiceofpoland

Dodam jeszcze, że jeden z uczestników z finałowej "16" wystąpi podczas "Oświęcim Life Festival". Na razie nie zdradzono, kto to będzie.

EDIT z 18:55: Ranking Radia Zet (w nawiasie etapy, które

1. Monika Pilarczyk (Nokaut)
2. Kamil Bijoś (Nokaut)
3. Juan Carlos Cano (Przesłuchanie w Ciemno)

A podczas dzisiejszego programu "Live" usłyszymy m. in. "Jai Ho!", czy "Use Somebody". A za oprawę taneczną ponownie odpowiadać będzie grupa Volt Agustina Egurroli.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

GENIALNY LIVE!

Przesłuchania w ciemno i część bitew mnie nie zachwyciły, IV edycję praktycznie spisałem na straty a tu takie zaskoczenie. Świetne występy, rewelacyjny dobór repertuaru!

Drużyna Marii
- Sandra Mika - "Spectrum" Florence + The Machine - średnie to było, nie dziwi mnie więc, że odpadła.
- Marta Dryll - "Empire State of Mind" - Alicia Keys - fajnie, bez fajerwerków, tyle mogę powiedzieć.
- Juan Carlos Cano - "Break on Thought" - The Doors - występ w klimacie Juana, ale... ileż można? Byłem nieco zaskoczony, że Juan był w niezagrożonej dwójce, mnie osobiście nie przekonuje ani swoim wokalem ani osobowością, ale rozumiem że Polacy ciągle kochają egzotykę.
- Monika Pilarczyk - "Unconditionally" - Katy Perry - zdecydowanie najlepszy głos w drużynie Marii, liczę że zobaczymy ją w finale.
Wynik: Juan i Monika bezpieczni, w programie decyzją trenerki pozostała Marta.

Drużyna Marka (moja osobista grupa śmieci)
- Aleksandra Węglewicz - "Na Szczycie" - Grubson - zaskoczenie totalne! Przede wszystkim za dobór repertuaru. Dziewczyna trochę się pogubiła i widać później było że przeżyła swoją wpadkę, ale uważam że był to jeden z lepszych występów dzisiejszego wieczoru.
- Michał Karpacki - "Nigdy Więcej" - Piotr Szczepanik - szyk, klasa, styl. Wielkie brawa!
- Justyna Kunysz - "Ślepa miłość" - Ania Rusowicz - wielka szkoda, ze Justyna pożegnała się z programem. Ma świetny głos, zarówno w przesłuchaniach jak i dziś zaprezentowała rewelacyjne utwory. Nic, tylko współczuć Markowi, który zgromadził czwórkę bardzo mocnych wokalistów.
- Dominika Kobiałka - "Napraw" - Lemon - głos Dominiki uwielbiam, ale ta piosenka jest dla mnie gniotem do potęgi n. Nie rozumiem wyboru, tego repertuaru, jednak dziewczyna "uzdatniła" ten tragiczny kawałek za co należą się jej brawa.
Wynik: Głosami widzów dalej walczą Aleksandra i Michał, decyzją Marką pozostała Dominika.

Drużyna Tomsona i Barona
- Maja Gawłowska - "Kiedyś różą byłam" - Kayah & Goran Bregovic - rewelacyjny, klimatyczny występ. Moja absolutna faworytka w drużynie chłopaków.
- Kamil Bijoś - "Locked out of heaven" - Bruno Mars - dobry występ, i chyba tyle :)
- Wojciech Baranowski - "Use Somebody" - Kings of Leon - Wojtek wykonał jedną z najbardziej wyeksploatowanych piosenek we wszelkich talent show. Kawał dobrej roboty, fajna prezentacja, ale ktoś odpaść musiał.
- Paulina Romaniuk - "Crazy" George Barkley - moja druga, po Mai, ulubienica z teamu Chłopaków. Mimo potknięć w pierwszej zwrotce - zawodowa robota.
Wynik: Głosami widzów awansowały Maja i Paulina, dołączył do nich Kamil.

Drużyna Justyny
- Artur Kryvych - "I see fire" - Ed Sheran - mocny występ, Artur ma świetną barwę i widzę w nim "zagrożenie" dla mojej faworytki z drużyny Justyny :D
- Michał Rudaś - "Jai ho" - różni wykonawcy, m.in. Pussycat Dolls - Rudaś nagrał płytę z utworami w "bollywoodzkim" brzmieniu, był wiec w swoim żywiole. Jednak gdy go słucham, to mam wrażenie, że za chwilę na scenie pojawi się jakaś celebrytka w cekinowej sukience :D - jego głos bardzo mocno kojarzy mi się z "Tańcem z Gwiazdami".
- Michał Szyc - "Peron" - Jamal - kolejny nieoczywisty wybór piosenki. Michał bardzo dobrze wystąpił i ogromne żałuję, że odpadł.
- Kasia Sawczuk - "Adagio" - Laura Fabian - moja faworytka. Ta dziewczyna jest rewelacyjna - cudowny głos, wrażliwość, skromność, piękno. Warto było czekać ponad 1,5 godziny na jej występ :)
Wynik: Widzowie postawili na Kasię i Artura, Justyna natomiast wybrała Michała Rudasia. W czasie gdy wydawała werdykt doszło do wpadki - Steczkowska powiedziała, że przechodzi Michał, nieskonkretyzowała jednak który ;)

Reasumując - najmocniejszy skład ma Marek Piekarczyk - bardzo mu współczułem, gdy musiał podjąć dziś decyzję. Następna jest drużyna Tomsona i Barona, później Justyny (Kasia Sawczuk!). Najsłabszą ekipę moim zdaniem zebrała Maria Sadowska.

Warto dodać, że program jest naszpikowany product placement - uczestnicy piją napoje Roko, rozmawiają z Musiałem w garderobie sponsorowanej przez Guess, dodatkowo w czasie finału (jak i w poprzednim sezonie) wystąpi uczestnik, który już odpadł - głosować można za pomocą aplikacji sponsorowanej przez producenta Ibupromu.

Zwycięzca, oprócz kontraktu płytowego i nagrody pieniężnej (jeśli główna nagroda jest inna - proszę mnie poprawić), wystąpi na koncercie z okazji 25 lat od pierwszych wolnych wyborów oraz na Festiwalu w Opolu w konkursie Debiuty.
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Są jeszcze lody Koral
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

A mnie się dzisiejszy odcinek nie podobał. Piosenki, poza kilkoma wyjątkami, bardzo źle dobrane (szczególnie dla Dominiki Kobiałki - nie wiem jak można było jej dać takiego smęta). Kilka bardzo dobrych występów, np. Kasia Sawczuk, Michał Rudaś, Maja Gawłowska i Paulina Romaniuk, reszta bez rewelacji. Ogólnie było nudno jak dla mnie, mam nadzieję, że za tydzień będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Po obejrzeniu wczorajszego odcinka na żywo żałuję, że jest ich tylko 4. Genialna realizacja, odświeżone kadry, które czuję, że za tydzień będą wyglądały jeszcze lepiej, no i genialne oprawy występów. Jedyne co mi się nie podoba, to co raz większa liczba lokowanych marek. Te ubrania i lody to przesada...

Dumny jestem, że w polskiej telewizji znajduje się taki program :D.
Obrazek
victim
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:06

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: victim »

Pierwszy live bardzo mi się podobał, kilka wykonań mnie nie porwało co prawda, ale mimo wszystko było świetnie. Kocham ten program za tak dużą ilość polskich piosenek (chyba największą we wszystkich talent show, ale innych już dawno nie oglądam, więc nie mam pewności), super że pojawiła się chociażby piosenka GrubSona - mimo pomyłki jak dla mnie Aleksandrze wyszło świetnie, brawa dla Marka za taki polski repertuar, czekam na więcej! Maja wyrasta na moją faworytkę zdecydowanie, z każdym wykonaniem podoba mi się coraz bardziej, a wczoraj jeszcze zaśpiewała jedną z moich ulubionych polskich piosenek - magia! Bardzo sie cieszę że widzom również spodobał się jej występ.
Nie podobały mi się tylko decyzje trenerów, najbardziej szkoda mi Justyny Kunysz, która według mnie wypadła o wiele lepiej od Dominiki. No i Maria bardzo kiepską piosenkę wybrała Monice, ogólnie to uczestnicy sami powinni decydować co chcą śpiewać, chyba że tak jest, ale wątpię.
Fajnie, że tradycją drugiego odcinka live stał się występ Mariki ;)
agar.durys
Obserwator
Posty: 370
Rejestracja: 07 lis 2013, 22:40

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: agar.durys »

Michał Rudaś w utworze ''Jai ho'' był niesamowity
http://www.youtube.com/watch?v=_O-RNxKqjDw
Jesteśmy „Happy"!
http://www.youtube.com/watch?v=NP12TLaqlgw
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Desovsky, zysiex i 25 gości