Kanały Platformy ITI?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Mario98 »

iTVN napewno nie będzie dostępny na tej platformie, chyba że zrezygnowali by z pokazywania meczy naszej Ekstraklasy na żywo. A to z pewmością nie spodobało by się naszym rodakom w USA :)
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

Kanały Platformy ITI?

Post autor: danielpes5 »

Może jednak ITVN bedzie w jakimś pakiecie PREMIUM ?
Danielek
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2006, 22:23

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Danielek »

KwiateK pisze:Zapowiadaja że napewno pojawią sie nowe pozycje jakich jeszcze niema w Polsce, orazdotychczas oferowane...

TVN lubi telenowele więc stawiam że kanał Romantica wejdziew skład tej platformy, a pozatym:

Hallmark (koniec umowy z C+ na jesieni)
AXN-y
Extreme Sports
Club
Reality TV
Jetix
Cartoon Network
MTV Polska
VH1 Polska

Ciekawe jakie to beda te nowe programy???
Wydaje mi się,że będzie to większość kanałów,która jest na Cyfrze+ i Cyfrowym Polsacie (za wyjątkiem HBO MaxPak i Canal+ Multiplex,i tematyczne kanały Polsatowskie).Ja mam nadzieje,że paczka kanałów MTV zagości na nowej platformie.
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Dawid »

KwiateK pisze:Hallmark (koniec umowy z C+ na jesieni)
To nie ma nic do rzeczy. Musieliby być szaleni, opuszczając Cyfrę i przechodząc do platformy, która ma garstkę abonentów.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Kanały Platformy ITI?

Post autor: mad85 »

ITVN napewno nie bedzie. Bo czasem nadawnae sa tak programy nie majace licencji na polske pozatem w wieksozsci leca tam programy z TVN wiec po co ma byc ten kanał.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: RaPi »

Gdyby byla taka lista jaka zamiescil danielpes5 w rozsadnej cenie to bralbym to bez zastanowienia. Mi szczegolnie zalzy na paczce MTV a zwlaszcza MTV Base...
KwiateK

Kanały Platformy ITI?

Post autor: KwiateK »

Dawid pisze:
KwiateK pisze:Hallmark (koniec umowy z C+ na jesieni)
To nie ma nic do rzeczy. Musieliby być szaleni, opuszczając Cyfrę i przechodząc do platformy, która ma garstkę abonentów.
Dlaczego maja przechodzic??? Zostana w Cyfrze+ i dołączą tezdo ITI i Polsatu! A Polsatu dlatrego że nadawaca Hallmarku jest zainteresowany Polsatem
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Kanały Platformy ITI?

Post autor: mad85 »

Od zaintersowania do podpisania umowy jest daleka wyboista droga.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Mario98 »

A tego kanału TMT też napewno nie będzie. Wątpię czy będą chcieli takie coś na swój transponder ładować :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: stevie »

A ciekawe,czy platforma ITI postarałaby się o kanał MTV Dance,który jest dostępny w Sky Digital?
TMT też by się przydało.
Ja myślę,że TVN będzie chciało przyciągnąć klientów tym,że da kanały,które nie są obecne na żadnej polskiej platformie np.kanały Viasatu,paczka MTV,Romantica,TMT,paczka MCM i oczywiście podstawowe kanały:
paczka TVP
oraz wogóle jakieś inne co są na obu platformach.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:32
Lokalizacja: Za siedmioma górami
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: herons77 »

Myślę, że przyszła platforma TVN powinna postawić także na rozrywkę. Ja jakoś odczuwam brak takowej na innych kanałach. I jeszcze jedno, mówię tutaj o rozrywce na wysokim poziomie a nie o badziewiu jaki widuje od czsu do czasu na TVP.

Jeszcze coś. Muszą być kanały PPV.
Times have not become more violent. They have just become more televised.
michal2180217

Kanały Platformy ITI?

Post autor: michal2180217 »

Z dostepnych w tej chwili powinni wziac jak najmniej,od konkurencji wycofac wszystkie tematyczne,zostawic im tylko glowny nawet za darmo,od poczatku ruszyc z HDTV i w DD,a zamiast nedznej mtv puscic paczke MCM.Sukces gwarantowany,a przy okazji wielce prawdopodobne zniszczenie jednego konkurenta,a w przyszlosci (5-6lat) przejecie,badz fuzja z drugim dotychczasowym operatorem.Mniej realne rozwiazanie:na starcie zlaczenie sil z TVP i wykonczenie doslowne dotychczasowych operatorow na dystansie max 2 lat.
cidik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2006, 22:28

Kanały Platformy ITI?

Post autor: cidik »

stevie pisze:A ciekawe,czy platforma ITI postarałaby się o kanał MTV Dance,który jest dostępny w Sky Digital?
TMT też by się przydało.
Ja myślę,że TVN będzie chciało przyciągnąć klientów tym,że da kanały,które nie są obecne na żadnej polskiej platformie np.kanały Viasatu,paczka MTV,Romantica,TMT,paczka MCM i oczywiście podstawowe kanały:
paczka TVP
oraz wogóle jakieś inne co są na obu platformach.
Pamiętacie jak kiedyś było głośno, że TVN podpisał umowe na zakup seriali z niepamietam jaką wytwórnią amerykańską ? Mogliby zrobić regionalną wersje np. kanału Fox, tak jak to jest w Hiszpanii. A oferta hiszpańskiego Fox, jest troszke inna niż amerykańska, są chyba nawet seriale innych TV niż Fox.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Karol »

Przepraszam, a gdzie upchają te kanały? Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby Cyfrowy Polsat i Cyfra+ tak chętnie pozwoliły hotlinkować co niektóre swoje kanały.

Poza tym: TVP3, TMT, kanały Viasatu, Nonstop Kino, MTV Hits, MTV Base, VH1 Classic, MGM International i NASN musiałyby wpierw nadawać na Hot Birdzie, bo inaczej TVN będzie musiał kupić dodatkowo co najmniej jeszcze ze 2-3 transpondery.
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Luk@sz »

Gdzies czytalem ze TVN podpisala umowe z Niemieckim SUPER RTL w sprawie zakupu od nich filmow animowanych.Od wrzesnia niby ma powstac SUPER TVN,ale nie wiem ile w tym prawdy.Pozyjemy zobaczymy...
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości