[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

W ostatnim live odpadło dwóch moich faworytów - Justyna Kunysz i Michał Szyc. Bardzo podobał mi się występ Aleksandry Węglewicz, która zaskoczyła mnie tą piosenką :D Czekam z niecierpliwością na kolejny live.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przed pierwszym odcinkiem "Live" nie byłem specjalnie przekonany do tej scenografii, ale w programie na żywo dzięki realizacji, kadrom, oprawom itp. wyszła naprawdę świetnie. Przede wszystkim - nowe - lepsze ekrany o lepszej rozdzielczości, znakomite animacje na ekranach, świetny pomysł z podwieszanymi ekranom na widowni i genialne oświetlenie (w jednym punkcie można było zobaczyć kilka kolorów), no i scena ma wrażenie przestrzeni. Żałuję tylko, że "Happy" najlepszej "16" nie poszło na żywo. Pod koniec programu nie obyło się bez wpadki - w trakcie werdyktu Justyny Steczkowskiej - jak w "TzG" słychać było głosy z reżyserki. Oprawy występów całkiem niezłe, ale jestem przekonany, że w sobotę zobaczymy je dużo lepsze.

Zwycięzca tej edycji programu oprócz tytułu "The Voice of Poland" i kontraktu płytowego wystąpi na koncercie z okazji 25-lecia wolności w Polsce, na koncercie podczas 51. KFPP w Opolu w dniach 6-8 czerwca 2014 roku oraz w trasie koncertowej "Lato Zet i Dwójki", która zbliża się wielkimi krokami.

Podczas programu miał miejsce specjalny występ Libera i uczestnika 2 edycji - Mateusza Grędzińskiego, który zaprezentowali własny utwór pt. "Czarne Chmury". Muszę przyznać, że ten występ wywołał u mnie gęsią skórkę.

A to, jakie rezultaty przyniosły odcinki na żywo.

Drużyna Marii:
*Juan Carlos Cano - 1 miejsce w głosowaniu widzów
*Monika Pilarczyk - 2 miejsce w głosowaniu widzów
*Marta Dryll - ratunek trenerki
*Sandra Mika - eliminacja z programu

Szczerze powiem takie rozstrzygnięcie mnie nie dziwi. Juan Carlos Cano i Monika Pilarczyk są asami w drużynie Marii i to pewnie oni powalczą o finał. Marta Dryll jak dla mnie miała całkiem dobry występ, choć jednak ma niezwykle silną konkurencję. Eliminacja Sandra Miki jedna dla mnie zasłużona. Źle w tym utworze rozłożyła energię, przez co przed refrenami brakowało jej zapasu.

Drużyna Marka:
*Michał Karpacki - 1 miejsce w głosowaniu widzów
*Aleksandra Węglewicz - 2 miejsce w głosowaniu widzów
*Dominika Kobiałka - ratunek trenera
*Justyna Kunysz - eliminacja z programu

Głosowanie widzów tutaj jest dla mnie w pewnym sensie niespodzianką. Michał Karpacki jest faworytem tej drużyny i to on raczej z niej wejdzie do finału. Zaskoczeniem jest dla mnie drugie miejsce Węglewicz. Nie chodzi o wpadkę (której nawet nie zauważyłem :D ), tylko o to, że mam wrażenie, iż jej barwa głosu jest jeszcze młodziutka. Ale jak mówiłem - w tej edycji jest dużo młodych głosów, a ponieważ głosują głównie osoby młode, a te głosują na młodych uczestników, to jakoś to specjalnie mnie nie dziwi. :) Trochę szkoda jest mi Justyny Kunysz, choć na miejscu Marka Piekarczyka podjąłbym taką samą decyzję, ale tylko dla tego, że ona ma pewien własny styl, a Dominika Kobiałka może jeszcze nieźle zaskoczyć.

Drużyna Tomsona i Barona:
*Maja Gawłowska - 1 miejsce w głosowaniu widzów
*Paulina Romaniuk - 2 miejsce w głosowaniu widzów
*Kamil Bijoś - ratunek trenerów
*Wojciech Baranowski - eliminacja z programu

Trzeba przyznać, że to jest jedna z dwóch drużyn śmierci w tym programie. Każdy tutaj wykonał piekielnie dobrą robotę - w tej drużynie to są uczestnicy na poziomie wielkich scisłych finałów innych takich programów. Za stylem Mai Gawłowskiej specjalnie nie przepadam, ale widać tutaj znakomity talent, Paulina Romaniuk od "Blind'a" do tego odcinka zrobiła chyba największy progres ze wszystkich uczestników, Kamil Bijoś i Wojciech Baranowski wykonali genialne, własne interpretacje dwóch bardzo popularnych przebojów ostatnich lat. Żałuję, że Baranowski opuścił program, ale na miejscu Tomsona i Barona podjąłbym podobną decyzję, bo Kamil Bijoś może nie raz nas jeszcze zaskoczyć. A Wojciechowi Baranowskiemu życzę, by jego kariera muzyczna potoczyła się tak, jak Mateuszowi Grędziskiemu (który rok temu także odpadł z programu po pierwszym programie na żywo).

Drużyna Justyny:
*Artur Kryvych - 1 miejsce w głosowaniu widzów
*Kasia Sawczuk - 2 miejsce w głosowaniu widzów
*Michał Rudaś - ratunek trenerki
*Michał Szyc - eliminacja z programu

Tutaj także wyniki specjalnie nie dziwią. I Artur Kryvych i Kasia Sawczuk to ulubieńcy widzów. Dla mnie jednak występ Kasi Sawczuk był najlepszym tego wieczoru - niezwykła wrażliwość i dojrzałość sceniczna jak na tylko 17 lat. Co do Michałów - Rudaś robi się dla mnie trochę przewidywalny, a Szyc - zaskakujący. Na miejscu Justyny jednak Szyca zostawiłbym dalej w programach na żywo.
pulkownik pisze:- Kasia Sawczuk - "Adagio" - Laura Fabian - moja faworytka. Ta dziewczyna jest rewelacyjna - cudowny głos, wrażliwość, skromność, piękno. Warto było czekać ponad 1,5 godziny na jej występ :)
Nie Laura, a Lara Fabian - dość znana na świecie francuska piosenkarka.
pulkownik pisze:- Michał Rudaś - "Jai ho" - różni wykonawcy, m.in. Pussycat Dolls - Rudaś nagrał płytę z utworami w "bollywoodzkim" brzmieniu, był wiec w swoim żywiole. Jednak gdy go słucham, to mam wrażenie, że za chwilę na scenie pojawi się jakaś celebrytka w cekinowej sukience :D - jego głos bardzo mocno kojarzy mi się z "Tańcem z Gwiazdami".
I bardzo dobrze Ci się kojarzy. :) Michał Rudaś jest członkiem chórku w orkiestrze Tomka Szymusia i z powodu sobotniego programu na żywo "TVoP" nie mógł pojawić się podczas piątkowego "TzG".

Warto wspomnieć, że podczas sobotniego ćwierćfinału wystąpi Marika. A gościem specjalnym będzie Vitaly Voronko. Mimo, że nie przeszedł "Przesłuchań w ciemno", to jednak skutecznie w studiu zrobił wielką imprezę. Cytując piosenkę - będzie się działo: https://www.youtube.com/watch?v=ibB58vQJ19I

I jeszcze warto wspomnieć, że półfinalistka I edycji programu - Monika Urlik - wydała swoją płytę pt. "Nie Wie Nikt", która w sklepach będzie dostępna od piątku. Warto wspomnieć, że rękę do płyty przyłożył obecny trener programu - Baron: http://www.empik.com/monika-urlik-nie-w ... 3,muzyka-p
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

https://www.facebook.com/photo.php?v=704225792957537 - zwiastun ćwierćfinału 4 edycji "The Voice of Poland".

Tak, jak w trzeciej edycji - pierwsze próby piosenek z tekstem i akompaniamentem fortepianu są nagrywane obok/w miejscu specjalnej strefy oczekiwań uczestników "TVoP" w okolicach widowni: http://instagram.com/p/ntnb6YHSiX/

Dodam jeszcze, że w najbliższą sobotę program odwiedzą uczestniczki trzeciej edycji programu Kasia i Gosia Hybiak - nie wiadomo jeszcze, czy w charakterze towarzyszenia uczestnikom w "Red Roomie", czy także one wystąpią w roli gościa specjalnego ze specjalnym występem.

A już 27 maja ukaże się płyta zwyciężczyni drugiej edycji programu - Natalii Sikory pt. "BWB Experience" (Bezludna Wyspa Bluesu).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Finalista 3 edycji programu - Arek "ARO" Kłusowski właśnie nagrał swój nowy singiel pt. "Podpalimy miasta", który promować będzie jego płytę pt. "Zarodek". Jego premiera już 17 maja podczas półfinału "The Voice of Poland", którego będzie gościem specjalny, a to przedpremierowy fragment utworu wraz z relacją z planu z teledysku (w którym wzięli udział także inni uczestnicy "The Voice"): https://www.youtube.com/watch?v=uew9dRk ... e=youtu.be
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ranking Radia Zet bez zmian w stosunku do tego, co tydzień temu. ;)

Podczas dzisiejszego ćwierćfinału ze swoim singlem wystąpią również Kasia i Gosia Hybiak.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Niestety The Voice zerżnął z TzG słitfocie na początek programu:(
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Oj tam, oj tam narazie było tylko jedno zdjęcie w 4 edycji. :)
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

Słyszeliście jak Maciek Musiał pomylił się że drużyna Marii będzie występowała, a tak naprawde miała występować drużyna Marka ? :D
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Porażka jest ten Musiał ;)
Mam nadzieję że nie będzie go w 5 sezonie
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

Lubię The Voice, ale w jesień mogli by sobie odpuścić z 5 edycją.
AdamKot34
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 23 paź 2013, 21:28

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamKot34 »

Problem w tym, czy mają w zanadrzu cokolwiek, co by mogło zastąpić o tej porze TVoP i mieć podobne wyniki.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Widziałem kawałek i już były pomyłki prowadzących. A lokowanie Ibupromu tragedią roku wśród innych lokowań.
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Faktycznie ten Ibuprom bardzo żenujący, przebija nawet Tzg.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Będzie kolejna edycja The Voice ! Nie wiadomo tylko czy jesienią czy wiosną 2015.

http://[link zakazany]/artykul/th ... sie-widzom
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Oby wiosną. W innym wypadku stanie się już tak nudny, że będzie to pewnie ostatnia edycja.
Pozdrawiam Jacko09
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nils-Erik, zysiex i 19 gości