[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Przecież Juan mieszka w Polsce, ma żone polkę, mówi po polsku, nawet śpiewa po polsku -> szacun. Jak najbardziej może wygrać ;))
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Dla mnie głos polski, głos z Polski = głos Polaka. Ale nie będę już na ten temat dyskutować,każdy ma prawo do własnej opinii na ten temat :) W każdym razie mam nadzieję, że wygra albo Kasia (jej kibicuję) albo Maja. Chociaż mam przeczucie, że wygra Juan. W porównaniu jednak do edycji poprzedniej, obecni finaliści są dla mnie mniej charakterystyczni, jakoś mniej przyciągają uwagę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Młody wiek finalistek i ich repertuar robi swoje.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Podczas ostatniego półfinału - ekipa TVP.Info odwiedziła studio programu, które mieści się w największej hali A ATM Studia: http://www.tvp.info/15290110/dzien-z-th ... -of-poland
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Już wiadomo, że konkurs Ibupromu "Dołącz do zwycięzców" wygrał Piotr Kowalczyk i to on dziś wystąpi razem z finałową "16" czwartej edycji "TVoP". Poza tym - Piotr Kowalczyk także nagra swój teledysk.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

IV edycję "The voice of Poland" wygrał Juan Carlos Cano, który otrzymał nagrodę z rąk dyrektora Dwójki.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

To już jest naprawdę nudne. Czwarty raz z rzędu wygrał rockowy głos - ileż można?! Jak dla mnie najgorsza edycja, nudna i bez wyrazu. Jeśli skład trenerski nie zmieni się w nowej serii, poważnie zastanowię się, czy to oglądać...
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2205
x 13294

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nieporozumienie :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A 5. edycja już jesienią, szkoda, że nie zrobią przerwy, trudno, ważne jednak, że program będzie kontynuowany.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

A jednak miałem nadzieję, że wygra któraś z dziewczyn :(
Mam nadzieję, że w 5. edycji wymienią Sadowską i chłopaków, już mi się znudzili. Piekarczyk i Steczkowska jak dla mnie mogą jeszcze zostać.
victim
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:06

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: victim »

Naprawdę bardzo lubię ten program, ale tyle edycji pod rząd to nawet jak dla mnie za dużo, tą już byłem lekko zmęczony i oglądałem urywkami, a co dopiero piątą... Jeśli nie zmienią trenerów, a już przynajmniej Marii Sadowskiej (która swoją drogą była dzisiaj fatalnie ubrana, te białe kozaki kojarzą mi się z gwiazdami disco polo...), to chyba już nie będę miał powodu żeby oglądać ten program. A szkoda, bo format jest świetny.

A wynik finału, jak zazwyczaj w tym programie dla mnie, do przewidzenia, wszystkie miejsca tak jak obstawiałem, ale gratulacje dla Juana, nie mówię że mu się nie należało :) Fajnie było zobaczyć Kasię Nosowską, szkoda że nie w fotelu trenerskim, no ale zawsze :P
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja mam nadzieję, że zostaną tylko Afromental - cała pozostała trójca out... 1. Sadowska, która wygląda jakby przyszła spod latarni miejscami i coraz bardziej irytuje wyskokami głupoty... 2. Piekarczyk, który powtarza te same teksty od 4 edycji, co naprawdę dobijało już w tym sezonie - zero oryginalności...., 3. Przemądrzała Steczkowska - ok jest wykształcona muzycznie, ale ta jej "profesorskość" denerwuje już bardzo miejscami....

Tylko Tomson i Baron potrafią jeszcze zaskoczyć opinią, czy wyborem.... reszta nudzi...

Juan wygrał i cieszę się z tego niezmiernie :D

Mówmy szczerze - kobity niczym nie zaskoczyły i nie zaintrygowały (nie mówiąc o tym, że taka Tacikowska z XF to wokalnie je miecie ostro) - tak jak mówiłem - one totalnie nie miały żadnego charakteru i tym Juan je zmiażdżył wręcz....

Też uważam, że mogliby zrobić przerwę, bo po MTBM widać, że dawanie takiego formatu co sezon sprawia, że każda kolejna edycja nuży coraz bardziej...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2205
x 13294

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ośmielę się powiedzieć, że wszyscy finaliści IV edycji XF (poza Darią i Anią) nie przeszliby blindów :]

Co do składu na V serię VOP - Steczkowska i Afro niech zostaną, do wylotu zdecydowanie "jazzmenka" Sadowska, Marek jest mi obojętny.

Na szczęście zarówno Kasia jak i Maja - które powinny być w finałowej dwójce, a wygrać powinna Kasia - są tak charakterystyczne, że jestem pewien, że nie zginą. Szczególnie Kasia. Co do Juana - pewnie ucichnie jak dotychczasowi zwycięzcy.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

To, że wygrał Juan było do przewidzenia. Wystarczyło, że prowadzący wymienili jego imię, a reszta ich wypowiedzi w studio była niemalże zagłuszana. Sam finał bardzo dobry, trzymał poziom poprzednich odcinków. Jeśli chodzi o występy poza konkursowe, to najbardziej podobał mi się występ uczestników live i zwycięzcy konkursu Ibuprom. Kibicowałem Kasi, nawet poszedł jeden sms, no ale cóż. Juanowi nie można odmówić cech "typowego" zwycięzcy tego typu programów.

Czwarta edycja może faktycznie nie miała tylu charyzmatycznych uczestników, ale nadal była najciekawszą propozycją spośród wszystkich talent shows. Twórcy i produkcja dbają o to, by program wyszedł jak najlepiej. Profesjonalizm w tym programie czuć od samego przekroczenia progu ATM Studio.
Cieszę się, że będzie piąta edycja, aczkolwiek faktycznie wolałbym przerwę. Nawet całoroczną (tak jak między 1 a 2 edycją).

Na koniec zdjęcie z występu mojej faworytki, które udało mi się zrobić:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Ja również zmieniłbym cały skład jurorski, co myślę wyszłoby na dobre programowi. Jestem tylko ciekaw kto mógłby zająć miejsca w czerwonych fotelach ?.
Pozdrawiam Jacko09
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], giga.talent120, KubaBing i 3 gości