[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
victim
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:06

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: victim »

Jestem trochę zawiedziony, mimo że lubię pana Marka, to uważam że zmiana trenera by się bardzo przydała, tym bardziej że Piekarczyk trochę się wypalił w ostatniej edycji (a przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie). Wielka szkoda, bo zapowiadały się wielkie zmiany, a zmienili tylko jednego trenera i to jeszcze na takiego, który już był, a tyle ciekawych osób mogło zająć to miejsce.... No ale najbardziej zależało mi na odejściu Sadowskiej i dobrze że chociaż to się stało, a program ma teraz dwie trenerki uważane za diwy polskiej muzyki, co na pewno bedzie wyróżniało skład trenerski Voica od innych programów.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:17

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: woj29 »

Rzeczywiście, mogło być trochę więcej zmian w składzie jurorskim, ale myślę, że i tak będzie dobrze. Obecność w jednym programie zarówno Steczkowskiej jak i Górniak może przyczynić się do wielu ciekawych sytuacji i na pewno doda trochę świeżości. I też jestem zdania, że teraz skład jurorski TVoP wypada zdecydowanie lepiej niż w programach konkurencji.
birtek
Obserwator
Posty: 261
Rejestracja: 24 lip 2014, 8:26
x 1
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: birtek »

Czyli nie pooglądam sobie tego programu :( Znowu Górniak psuje wszystko. Program był fajny (bez niej), ale z nią nie mam zamiaru oglądać.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kisiel205 pisze:Ja patrzę na skład jurorski poprzez pryzmat Eurowizji - chyba nigdy jeszcze w polskim "The Voice of Poland" nie zdarzyło się tak by uczestników oceniały dwie gwiazdy największego wydarzenia na świecie. Teraz tak będzie w jesiennej edycji gdzie wokalistów oceniać będą dwie reprezentantki Polski czyli Edyta Górniak i Justyna Steczkowska broniące naszych barw kolejno w 1994 i 1995 rok. Gdyby za Tomsona i Barona byłby Piasek to do zestawu doszedł by też 2001 rok.
Jak już jesteśmy przy klimatach Eurowizyjnych, to dodam, że była członkini duetu The Common Linnets, który zajął drugie miejsce na tegorocznym konkursie Eurowizji - Ilse DeLange jest trenerką w holenderskiej edycji programu - czyli w "The Voice of Holland". Słowo "była" jest tutaj nie omyłkowo, bo niedawno niestety duet się rozpadł.

A obecny już skład trenerski programu jest zarówno przewidywalny i zaskakujący - nie tylko ze względu na pojawienie się Piekarczyka mimo nieco błędnych informacji podanych przez Marikę, ale także przez to, że przez 3 miesiące na jednej scenie w jednym studiu spotkają się Steczkowska i Górniak, co dla niektórych jeszcze do wczoraj było dość nieprawdopodobne. Na pewno ich udział obali sporo stereotypów nt. ich wzajemnych relacji, które kreują media plotkarskie.

Natomiast pod względem muzycznym (bo to jednak program muzyczny) - zdecydowanie pasują mi tylko Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron. O Marku Piekarczyku już wspomniałem - natomiast jeśli chodzi o Edytę Górniak - nie mam nic do niej jako artystki, ale uważam, że tego typu programy to nie jest jej bajka, co niestety potwierdziło się podczas trzeciej edycji - przede wszystkim dobranie stosunkowo średnich uczestników, dobranie w jednej z "Bitew" do dwóch dość rokowych głosów typowo popowo-klubowego utworu Agnieszki Chylińskiej, czy przegrana w finale Jagody Kret (która osiągnęła w nim mniej niż 10 proc. głosów).
Żadną tajemnicą nie jest, że taki skład trenerski programu jest też "zasługą" obecnej dyrekcji TVP2, czy też obecnych władz TVP, które (mam takie wrażenie po wielu działaniach) gdzieś stanęły w miejscu. Zresztą wystarczy spojrzeć na koncerty "Lata Zet i Dwójki", czy też imprezy sylwestrowe we Wroclawiu, gdzie artyści są dobierani wg tego samego klucza. Dlatego myślę, że tutaj potrzebna jest zmiana we władzach staci, ale to już na inny temat.
M@rcin pisze:Teraz porównajmy sobie skład trenerski TVoP z innymi programami tego typu jak np. "X Factor", gdzie jury delikatnie mówiąc jest cieniutkie.
Takiego typu porównania nie ma sensu, bo to jednak programy o innych względem siebie formułach - ten drugi jest ukierunkowany na wykreowanie nowej gwiazdy muzyki pop. Poza tym - jak wiele razu podkreślam - trenerzy to nie jurorzy i ich funkcja wbrew pozorom jest jednak inna. A swoją drogą - skład jurorski "X Factora" w 4 edycji wcale nie był taki zły.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pewne słuchy chodzą , że Kate Rozz będzie prowadzącą , ale jakoś wątpię.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Powtarzają pewnie plotki sprzed 4 edycji kiedy to również krążyły takie pogłoski.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jeśli by pojawiła się naprawdę fajna babka i albo podebrana konkurencji albo jakaś z wyższej półki , to mogłoby zmazać ten nieudany i za mały lifting jury.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziwicie się? Sezon ogórkowy w pełni, więc i redaktorzy pism plotkarski mają większą wyobraźnię, i odkopują plotki sprzed lat. ;)

Gdyby Kate Rozz miała prowadzić "TVoP", to prowadziłaby od dawna. Zresztą - jak się okazało - to była tylko sezonowa gwiazda i wątpię, by Dwójka chciała ją zatrudnić do prowadzenia tego programu. A nie oszukujmy się - taka osoba musi być komunikatywna z uczestnikami i publicznością.
Pozdrawiam, Trzeciak
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Marika odeszła - najlepsza zmiana w VOP :D Nareszcie :D Szkoda, że Maria odeszła, rozumiem, że dla większości fakt, że nie pisze się o niej w plotkarskich pisemkach i że jej teledysków nie ma na Vivie czy Esce znaczy, że nie jest gwiazdą, ale proponuje przyjrzeć się jej dokonaniom, a dopiero potem hejtować ;) Ona miała świetne głosy i 2 edycje z rzędu wygrał ktoś z jej teamu. Szkoda, wielka szkoda.

Co do powrotu Edyty - bardzo się cieszę, ale miałem nadzieję, że odejdzie Steczkowska. Gdyby tak było, to by była moja wymarzona edycja :) Edyta, poza sytuacjami, gdzie faworyzowała przeciętną Jagodę Kret była ku mojemu zaskoczeniu świetna :)
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

A ja mam nadzieję że wróci Magda Mielcarz ;)
victim
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:06

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: victim »

Tak, byłoby świetnie. Od pierwszej zmiany marzy mi się powrót kogoś z pierwszego składu, ze "starej" prowadzącej też bym się bardzo ucieszył :D
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2352
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2112
x 1049

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Byłoby super, gdyby wrócił ktoś z 1. edycji. Mimo wszystko, tamten skład był najlepszy.
rhoda88
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2014, 9:09

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rhoda88 »

Górniak ze Steczkowską w jury... Może być nieźle ;)
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Magdaa Mielcarz była super :) Lepsza od Mariki ;)
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Mam tu jedno zdjecie z fejsa znajomej w sumie każdy wie kim jest Malwina ;)
Malwina Wędzikowska:
·
THE VOICE OF POLAND
STARring:
Dominika Latalska Iwona Łęczycka Martyna Pawlik Olga Szczepan Maciej Dąbroś Jakub Kołaczek-Niewiadomski Malwina Wędzikowska
na ekranach WKRÓTCE!
[ Spoiler ]
Nowe jury? ;) Enjoy!
xyz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości