Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

On został tylko w UPC? Często oglądałem, ale nie zdążyłem napisać - w nocy puszczano (dla mnie atrakcyjną) muzykę, ale trzykrotnie zapętloną, bez reklam, autopromocji, dzingli. Tylko sama plansza "4PR".
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
media18
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 01 wrz 2013, 19:41

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: media18 »

Szkoda stacji, która prezentowała mało komercyjną muzykę. Po to przecież była stworzona.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Ostatnio coś złego działo się z Radiem z Wizją. Zdarzało się, że zamiast transmisji audycji i piosenek radiowych na telewizyjnej antenie, pojawiała się tam wcześniej ustalona martwa playlista. Do tego złożona z piosenek raczej nieprzystających do dotychczasowej "muzycznej polityki" Czwórki. Brakowało logo ekranowego i belek z tytułami. Między hitami wypuszczano na zmianę planszę z leżakiem na plaży i hasłem "Zmieniamy się na lato" oraz standardowy dżingiel. Zmiany zanotowałem oczywiście od razu po pojawieniu się nowej pani dyrektor.

Jak tak dalej pójdzie, czarno widzę przyszłość stacji, ogromna szkoda. Może zdobędą kilka dziesiętnych procent słuchalności, ale to już nie będzie ta sama Czwórka. A co dopiero BISka... Cała ceniona przeze mnie wizja (sic!) Krzysztofa Łuszczewskiego zostanie pogrzebana z końcem miesiąca.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:17

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: woj29 »

Dzisiaj po długim czasie miałem okazję włączyć ten kanał w różnych momentach dnia i za każdym razem leciała ta wspomniana martwa playlista, więc bardzo możliwe że to już tak przez cały dzień jest. No cóż, to już chyba jest taki byle ochłap dany na przeczekanie do ostatecznego wyłączenia radia z wizją.

Co do nowej pani dyrektor, to wraz z jej przyjściem nastąpiły też inne zmiany, chociażby zastąpienie programu "Cztery: Gramy!" nowym programem "Czwarta fala" prowadzonym już tylko przez Dużego Pe. Choć nie wiem jakie było podłoże akurat tej zmiany.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Przekaz ze studia jeżeli nic się nie zmieniło względem ubiegłego miesiąca emitowany jest do godz. 14:00.
GTrix
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 23 gru 2012, 20:45
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
x 1
x 1

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GTrix »

Przyczyną zniknięcia Czterech Gramów było odejście Filipa Rudanacji, stąd utworzono audycję dla Dużego Pe. Nie mniej prezentuje dużo ciekawej muzyki. Bardziej drastyczne zmiany można odczuć o poranku, które zmieniły formę - obecnie prowadzą Infulecki i Migała, oraz w piątki o 18 audycja prowadzona przez Filipa Chajzera. Przekaz ze studia jest emitowany do 14 w weekendy i do 16 w tygodniu ponieważ potem już nikt nie pracuje na wizji i jest pokazywane cały czas studio (brak teledysków, belek, zmiany kamery itd). Widocznie tego nie chcą pokazywać w TV, a jedynie można wtedy oglądać w internecie.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Czwórka (telewizja Polskiego Radia)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Oficjalnie ogłaszam zamknięcie Czwórki - Radia z Wizją.

Doznałem szoku, kiedy po powrocie z urlopu włączyłem swój ulubiony, 787. kanał w dekoderze UPC i... usłyszałem disco polo. Znamienne jest to, przez jaki kanał została zastąpiona telewizja Polskiego Radia - przez Disco Polo Music Polsatu... Brak słów, bardzo żal takiego posunięcia. Po ponad 3,5 roku możemy się przekonać, że produkcja na szklanym ekranie emisji równoległej do radiowej nie zawsze się opłaca. A przecież wg zapowiedzi projekt nie miał generować dodatkowych kosztów (w co od początku było trudno uwierzyć).
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości