Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Tomek »

Karol pisze:W takim razie wiedz, że Cię szanuję. Wybacz, jeśli poczułeś się niesprawiedliwie potraktowany.
Ok. Nie ma problemu. Szanuje ciebie za prowadzenie tego forum od tylu lat, zwracam tylko uwagę, że na siłę można tobie także zarzucić nieobiektywność w takim, czy innym temacie. Tak jak mnie.
Karol pisze:Istnieją jeszcze Prywatne Wiadomości. Prywatne, czyli takie, o których miałeś prawo nie wiedzieć.
Czyli odwrotnie - jego niedostosowanie się do twoich uwag załatwiasz przez wiadomości prywatne, a do mnie odzywasz się w temacie do tego niesłużącym?
Karol pisze:Daj sobie już spokój. To tak jakby policjanci w jednym radiowozie wzajemnie wypisywali sobie mandaty. Spotkałeś kiedyś taki przypadek? Więc nie dajmy się zwariować.
No właśnie.
Karol pisze:Nie zrobiłbym z siebie takiego durnia. Gdybym usunął ten wpis, to wyjaśniłbym dlaczego, ewentualnie nie poruszył tej sprawy w tym temacie. Normalny człowiek sam się nie obciąża. Jeśli chcesz, możesz naprawić ten błąd i przywrócić ostrzeżenie. Nie mam zamiaru tego negować, nie oskarżam nikogo, choć nie wykluczam, że może to być sprawka któregoś z moderatorów lub błąd systemu, ewentualnie nie zapisanie przez Ciebie aktualizacji profilu.
Jeśli rzeczywiście to nie ty cofnąłeś ostrzeżenie, to należą się w tym zakresie tobie przeprosiny. Wybacz.
Nadinterpretacja.
Tak właśnie się czuję, gdy zarzuca mi się wojenkę. To, że nie lubię TVN-u jest jasne, ale nie robię z tego zwykłego hejterstwa. Wrzucam tylko, co ciekawsze wystąpienia tej stacji/jego dziennikarza, gdzie naprawdę jest przegięcie. Powiedziałem np. jasno, że do tej pory uważałem Pałasińskiego za kulturalne człowieka, tak jak powinien zachowywać się dziennikarz.

A jeśli ktoś mnie pyta ogólnie o tą stację czy politykę, to odpowiadam przy okazji.
Dz pisze:Komuś się tu wydaje, że jest nieomylny. Tego typu kompleks boga jest normalny w pewnym wieku, ale mimo wszystko miałem co poniektórych za dojrzalszych.
Kompleks boga... ekhm... dwa dni temu...
Dz pisze:Tomku, lanie wody w poście nie oznacza, że wypowiedź jest lepsza tudzież bardziej na temat. Czasem mniej znaczy więcej, stąd zwięzłość (większości) moich postów. No ale to funkcjonuje dopiero od pewnego poziomu obycia i błyskotliwości odbiorcy, dla pewnej części czytających rzeczywiście moje wypowiedzi mogą być bezwartościowe.
A potem 5 akapitów tekstu o moim moderowaniu ;)

Przy okazji przypominam ci, że dalej masz ostrzeżenie.
Jantar pisze:Czyli wg tego, co napisał @Tomek, moderator ma prawo wlepiać ostrzeżenia za wszystko, co mu się nie spodoba, za każdą wypowiedź, w której użytkownik prezentuje inne zdanie, niż to, które ma moderator, bo moderator ma prawo narzucać swoje zdanie? Powyższe słowa @Tomka tak właśnie można zinterpretować: moderator jest po to, żeby zmienić tok myślenia każdego usera, czyli po prostu user ma popierać w swoich postach zdanie moderatora, a jeśli ośmieli się mieć inne zdanie na jakieś tematy to może dostać ostrzeżenie.
No tak w zasadzie można określić regulamin forum - nie da się dokładnie sprecyzować, kiedy post jest sensowny, merytoryczny. Na szczęście ktoś, kto zwykle pisze "niemerytorycznie" "bezsensownie" łamie zwykle więcej punktów regulaminu np. kogoś obrażając, nie pisząc na temat, jego wypowiedź jest krótka, niezgodna z regułami języka polskiego.

Istnieje też coś takiego jak inni moderatorzy/admini, którzy stoją na straży, aby nie było rządów totalitarnych ;)
Jantar pisze:Jeśli tak to ja protestuję przeciwko takiemu moderatorowi! Byłam moderatorem na jednym z forów wraz z kilkoma innymi osobami i nigdy żadne z nas nie narzucało nikomu swojego zdania, nigdy żadne z nas nie dawało ostrzeżeń za pisanie własnych poglądów i własnego zdania!
Z mojej strony ci to nie grozi - Dz dostał ostrzeżenie za coś innego.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Jantar »

Ciiiii... ..... bo moderator @Tomek zaraz wlepi nam wszystkim ostrzeżenia, bo przecież "jest po to, żeby żmienić tok naszego myślenia", czyli czyt. narzucić nam swoje zdanie...
Tomek pisze:No tak w zasadzie można określić regulamin forum - nie da się dokładnie sprecyzować, kiedy post jest sensowny, merytoryczny. Na szczęście ktoś, kto zwykle pisze "niemerytorycznie" "bezsensownie" łamie zwykle więcej punktów regulaminu np. kogoś obrażając, nie pisząc na temat, jego wypowiedź jest krótka, niezgodna z regułami języka polskiego.

Istnieje też coś takiego jak inni moderatorzy/admini, którzy stoją na straży, aby nie było rządów totalitarnych ;)
Jantar pisze:Jeśli tak to ja protestuję przeciwko takiemu moderatorowi! Byłam moderatorem na jednym z forów wraz z kilkoma innymi osobami i nigdy żadne z nas nie narzucało nikomu swojego zdania, nigdy żadne z nas nie dawało ostrzeżeń za pisanie własnych poglądów i własnego zdania!
Tomek pisze:Z mojej strony ci to nie grozi - Dz dostał ostrzeżenie za coś innego.
No właśnie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby @Dz kogoś obrażał, nie pisał na temat, zbyt krótko, albo żeby nagminnie łamał zasady języka polskiego. Twoje ostrzeżenie dla niego odebrałam tak samo, jak on je odebrał: za próbę narzucenia mu twojego zdania. I jak widać po wpisach wyżej, inni userzy także tak to odbierają.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Dz
Obserwator
Posty: 403
Rejestracja: 07 lut 2009, 3:09
x 1

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Dz »

Jantar pisze:Ciiiii... ..... bo moderator @Tomek zaraz wlepi nam wszystkim ostrzeżenia, bo przecież "jest po to, żeby żmienić tok naszego myślenia", czyli czyt. narzucić nam swoje zdanie...
Napisałeś krótkiego posta i użyłeś zbyt wielu kropek, naruszając w ten sposób zasady języka polskiego. Należy ci się ostrzeżenie!!! Moderatissimusie, działaj! Zbanuj wszystkich i moderuj puste forum, będzie łatwiej utrzymać porządek. I jedyną, prawomyślną linię.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: zesepo »

Ja proponuję wprowadzenie na forum programu dobrowolnych odejść, że tak to nazwę. Może atmosferka nam się nieco oczyści, a to czy ktoś ma za uszami albo to niech sobie samemu przemyśli.

Gdzie się podział @Pawel, za co ma bana i na ile?
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Tomek »

Jantar pisze:No właśnie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby @Dz kogoś obrażał, nie pisał na temat, zbyt krótko, albo żeby nagminnie łamał zasady języka polskiego. Twoje ostrzeżenie dla niego odebrałam tak samo, jak on je odebrał: za próbę narzucenia mu twojego zdania. I jak widać po wpisach wyżej, inni userzy także tak to odbierają.
Dwa posty @Dz za które dostał ostrzeżenie:
A czy tak samo przeszkadzają tobie niekulturalne lub niemerytoryczne wypowiedzi, ekhm, dziennikarzy... *innej* stacji?
@Tomek: ale nie dajesz temu wyrazu.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Dz
Obserwator
Posty: 403
Rejestracja: 07 lut 2009, 3:09
x 1

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Dz »

Przestań się kompromitować, Tomek. Oba posty były w temacie, bo dotyczyły TVN. A konkretniej – podwójnych standardów oceniania tej stacji, reprezentowanych przez ciebie i twoich kolegów z fandomu polskiej prawicy. Wyszedłeś przeze mnie na hipokrytę i to cię zabolało tak bardzo, że koniecznie musiałeś mnie "ostrzec" pod naciąganym pretekstem, żeby z powrotem podbudować swoje ego. I to jest właśnie element prywaty w twoich działaniach... Nie jakaś tam durna różnica politycznych poglądów (bo faktycznie, polemizowałem z tobą dotychczas tylko w jednym wątku i nawet tego mogłeś nie pamiętać) a to, że wyszło szydło z worka na twój temat i ukłuło w dumę. A potem głupio się było wycofać, jak narobiło się już takiego rabanu... Ale wciąż nie jest za późno, żeby przeprosić.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Jantar »

Tomek pisze:
Jantar pisze:No właśnie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby @Dz kogoś obrażał, nie pisał na temat, zbyt krótko, albo żeby nagminnie łamał zasady języka polskiego. Twoje ostrzeżenie dla niego odebrałam tak samo, jak on je odebrał: za próbę narzucenia mu twojego zdania. I jak widać po wpisach wyżej, inni userzy także tak to odbierają.
Dwa posty @Dz za które dostał ostrzeżenie:
A czy tak samo przeszkadzają tobie niekulturalne lub niemerytoryczne wypowiedzi, ekhm, dziennikarzy... *innej* stacji?
@Tomek: ale nie dajesz temu wyrazu.
Czytałam całą dyskusję i podtrzymuję moje zdanie. Według mnie ostrzeżenie absolutnie nie ma racji bytu. W jednym poście @Dz po prostu zadał ci pytanie w odniesieniu do twoich komentarzy o TVN24, a w drugim odpowiedział na twój wpis krótkim podsumowaniem. Sama pewnie napisałabym w podobnym stylu. Nie zawsze dłuuuuuuuugie (napisane tak celowo) posty czy zdania wyrażają tyle samo, co można wyrazić dokładniej i krócej. I nadal odnoszę wrażenie, że ostrzeżenie było za poglądy i wyrażenie własnego zdania.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: zesepo »

I ja też, i możecie mnie sobie nawet banować, chociaż to najfajniesze forum (moje pierwsze w sumie, bom gówniarz.)
I podbijam pytanko o bana uż @Pawel, gdyż nie mogę odnaleźć jakiegoś powodu zbanowania.
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
dlucjanski210686
Obserwator
Posty: 502
Rejestracja: 09 lut 2013, 15:06
Lokalizacja: Łódź

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: dlucjanski210686 »

zesepo pisze:I ja też, i możecie mnie sobie nawet banować, chociaż to najfajniesze forum (moje pierwsze w sumie, bom g*wniarz.)
Kultura na forum musi być. Ja się nie dziwię waszych 4 stron napisanych na temat "mendoratorstwa" (ale nie na temat w głównych kanałach informacyjnych).

Do Tomka: za dużo narozrabiałeś w tym forum - to fakt, ale zdecydowanie odradzam takim osobom na forum (a zwłaszcza pozostałym moderatorom) dręczyć i to zupełnie niepotrzebnie. :)

Dobrej nocy. ;)
Obrazek

500 postów! :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Tomek »

Dz pisze:Przestań się kompromitować, Tomek. Oba posty były w temacie, bo dotyczyły TVN.
Na jakiej zasadzie, skoro spytałeś mnie o inne stacje?

Bo to, co podawałeś można wytłumaczyć każdy offtopic. Pisanie o Tele5 w TV Puls nie jest mówieniem na temat, bo część widzów Tele5 to także fani/hejterzy TV Puls?
Dz pisze:A konkretniej – podwójnych standardów oceniania tej stacji, reprezentowanych przez ciebie i twoich kolegów z fandomu polskiej prawicy.
No właśnie widzę:
@Tomek: ale nie dajesz temu wyrazu.
Argumentacja godna profesora. Normalnie poczułem się jak hipokryta i specjalnie ciebie zaatakowałem, jednocześnie odpowiadając Dijon :lol:
Jantar pisze:W jednym poście @Dz po prostu zadał ci pytanie w odniesieniu do twoich komentarzy o TVN24, a w drugim odpowiedział na twój wpis krótkim podsumowaniem.
Nie. Zapytał mnie o "niekulturalne lub niemerytoryczne wypowiedzi [...] dziennikarzy [...] innej stacji".

Poza tym już kiedyś odpowiadałem na podobne pytanie i Dz uczestniczył w tej dyskusji. Skoro więc zna odpowiedź to po co się głupio pyta i następnie po mojej odpowiedzi sam sobie dopowiada?

Zresztą wcześniejsze jego posty pokazują, że ma dziwny sposób oceny postów uważając, że post z pojedynczym słowem "kłamiesz" jest dobrym postem - wg. niego to argument.

I ogólnie podoba mi się, jak Dz w każdym komentarzy robi z siebie ofiarę, jednocześnie robiąc ze mnie jakiegoś jakiegoś Hitlera czy innego Stalina, a zesepo udaje bojownika o wolność :)

Uśmiałem się co niemiara - gdybym nie był uprzedzony mógłbym uznać, że wszyscy krytykujący tutaj prowadzą jakąś wojenkę ;)

Ale nie mam zamiaru odnosić się do poglądów czy upodobań telewizyjnych Dz, zesepo, Jantar i dlucjanski210686, zwłaszcza w ten sposób jak pierwsza z osób :)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Dz
Obserwator
Posty: 403
Rejestracja: 07 lut 2009, 3:09
x 1

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Dz »

Związek tych postów z tematem jest dla wszystkich oczywisty, czemu dają zresztą tutaj wyraz. Tylko ty nie jesteś w stanie go dostrzec, co powinno dać ci trochę do myślenia. Już nawet nie wiem co gorsze – robienie z siebie głupka twierdząc z przekonaniem, że ten związek nie istnieje, czy robienie z siebie niedojrzałego hipokryty chcąc twierdzić, że nie istnieje.
Pisanie o Tele5 w TV Puls nie jest mówieniem na temat, bo część widzów Tele5 to także fani/hejterzy TV Puls?
Nawet nie jesteś w stanie znaleźć właściwej analogii...

Skoro współpraca z administracją i użytkownikami forum tak trudno ci przychodzi, to jeżeli lubisz tu pisać to się zastanów – dobrowolne odejście będzie ci naprawdę bardzo dobrze poczytane.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: zesepo »

@Tomek - wiesz jak to
zesepo udaje bojownika o wolność
brzmi w twoich słowach?
Spadłem z fotela :D

@Tomek, możesz odejść z tego forum?
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Tomek »

Dz pisze:Związek tych postów z tematem jest dla wszystkich oczywisty, czemu dają zresztą tutaj wyraz.
Żeby był to tylko brak związku z tematem - powiedz mi, dlaczego zadajesz pytania, na którą masz już odpowiedź?
Dz pisze:Skoro współpraca z administracją i użytkownikami forum tak trudno ci przychodzi, to jeżeli lubisz tu pisać to się zastanów – dobrowolne odejście będzie ci naprawdę bardzo dobrze poczytane.
Mi współpraca z administracją dobrze się układa, czego dowodem jest, że już w zasadzie dogadaliśmy się z Karolem- kwestię krytykowania pracy innych moderatorów załatwiona. Nawet go przeprosiłem za to, że go nieumyślnie oskarżyłem o cofnięcie mojego posta.
@Tomek, możesz odejść z tego forum?
Zadaj sobie to samo pytanie i uzyskasz odpowiedź :)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Dz
Obserwator
Posty: 403
Rejestracja: 07 lut 2009, 3:09
x 1

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: Dz »

1. Napisz w swoim poście, że wszyscy bezzasadnie cię krytykują i robią z ciebie stalina.
2. Nazywaj innych "zgrywającymi ofiarę"
3. ????
4. PROFIT.

Tomek lodżik.

Precz z komuną! Precz z moderatorem Tomkiem!! Wiwat wolne media!!! POlo TV - won z Polski!!!!

Edit:
powiedz mi, dlaczego zadajesz pytania, na którą masz już odpowiedź?
Bo napisanie tamtego pytania w formie stwierdzenia byłoby złamaniem regulaminu.

Edit 2:
Żeby był to tylko brak związku z tematem -
Oczywiście, że nie tylko. Przede wszystkim był to zamach na twoje ego. W dodatku udany.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Mendoratorstwo (błąd zamierzony)

Post autor: zesepo »

Ja nie odejdę bo ja nie uprawiam tutaj praktyk cenzorskich ;) towarzyszu @Tomek.
Ale prośbę ponowię, a ponadto ty jako 'mod' powinieneś mi udzielić odpowiedzi, kto zbanował @Pawel i za co, bo te ostrzeżenia i bany miały być jawne, a ja nie mogę znaleźć posta.

EDYTA:
Tomek pisze:Nie. Zapytał mnie o "niekulturalne lub niemerytoryczne wypowiedzi [...] dziennikarzy [...] innej stacji".
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości