Nowości Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi »

Nowosci Polsatu czyli programy i seriale które beda na Polsacie od stycznia, marca lub od wrzesnia 2007 miedzy innymi


X Factor - który przypomina popularnego "Idola", z tą różnicą, że udział w w nim będzie mógł wziąć każdy bez ogranczeń wiekowych, a nagrodą będzie kontrakt płytowy.

Soapstar Superstar - to program, w którym śpiewają aktorzy znani głównie z seriali, którzy także walczą o nagranie płyty

Ekipa - serial o kulisach władzy w Polsce, wyreżyseruje ją Agnieszka Holland. Każdy z czternastu odcinków zostanie wyprodukowanych w technice HD. W rolach głównych wystąpią m.in. Andrzej Seweryn w roli Juliana Szczęsnego - Prezydenta, Janusz Gajos jako Henryk Nowasz - Stary Premier oraz Marcin Perchuć jako Konstanty Turski - Premier.

Prawo miasta

Teściowie - sitcom

Kto tu rządzi - serial komediowy

Wojna i pokój (jesień)

Halo Hans - serial komediowy (jesień)

Gotowe na wszystko - od 21 stycznia- niedziela, godz. 22.00 (2 odcinki)

"Gotowe na wszystko" to amerykański serial, odnoszący nieprawdopodobne sukcesy na całym świecie; uhonorowany nagrodami Golden Globe i Emmy oraz wielokrotnie nominowany do tych prestiżowych nagród (15! nominacji do Emmy w 2005 roku).
Serial "Gotowe na wszystko" przedstawia historię pięciu przyjaciółek - Susan Mayer, Bree Van Der Kamp, Gabrielle Solis, Lynette Scavo, Edie Brit - sąsiadek z jednego z typowych amerykańskich zamożnych przedmieść, Wisteria Lane. Na pozór każda z nich wiedzie szczęśliwe życie, opiekując się swoją rodziną i zajmując się swoim domem, jednak pod przykrywką codzienności - ukrywa swoje błędy i sekrety. Główne bohaterki poznajemy w przełomowym momencie. Gdy jedna z nich, Mary Alice Young popełnia samobójstwo, pozostałe cztery postanawiają dowiedzieć się, dlaczego do tego doszło, nie podejrzewając nawet, jak bardzo to zmieni również ich życie

Obrazek

Prison Break - od 28 stycznia Niedziela 20:00

Hit serialowy w Ameryce. Najpopularniejszy dramat telewizyjny i faworyt krytyków - zdobywca nagród: Publiczności (People's Choice Awards) i Emmy oraz dwukrotnie nominowany do Golden Globe w 2006. Bohaterem serialu jest Michael Scofield - młody, niezwykle utalentowany inżynier, którego brat Lincoln Burrows został skazany na karę śmierci.
Do wykonania wyroku w więzieniu stanowym Fox River pozostało już tylko trzy tygodnie. Scolfield przekonany o jego niewinności podejmuje brawurową próbę ratowania jego życia. Większość mężczyzn zrobiłoby wszystko, by uwolnić się zza krat, on odrzuca wszystko, przekreśla błyskotliwą karierę i pozorując napad na bank dostaje się do tego samego więzienia, by od środka przygotować wielką ucieczkę. Nikt nie wie, że Michael projektował Fox River i wchodzi do niego z wytatuowanym na ciele schematem pod postacią nic nie znaczącej grafiki. Od pierwszej chwili wprowadza w czyn idealnie precyzyjny plan działania. Każdy kolejny odcinek tego serialu odsłania kolejne elementy bezbłędnej układanki. Krok po kroku odkrywamy geniusz Michaela. Ale czy on i jego brat przetrwają w więziennej rzeczywistości, by móc uciec?

"Prison Break" miał premierę na antenie amerykańskiej telewizji Fox dnia 29. sierpnia 2005 r. i już pilotażowy odcinek osiągnął rekordową oglądalność. Pierwotnie planowano 13. odcinków pierwszego sezonu, lecz w związku z niebywałym sukcesem tej produkcji jeszcze w trakcie sezonu zdecydowano się zwiększyć ich liczbę do 22. Od 21. sierpnia 2006r. widzowie w USA oglądają już odcinki drugiej serii... Mimo, że "Prison Break" nadawany jest od tak niedawna, już zdobył spore grono fanów na całym świecie oraz zaskarbił sobie życzliwość krytyków i otrzymał 4 prestiżowe amerykańskie telewizyjne wyróżnienia oraz 11 niemniej ważnych nominacji.
Obrazek

Obrazek


Kryminalne zagadki Miami

Chirurdzy - powtórka 1 serii oraz premierowa 2 seria
Dramatyczna opowieść z życia prywatnego i zawodowego piątki stażystów oddziału chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Główną bohaterką serialu i zarazem jego narratorką jest urocza Meredith Grey, która już pierwszego dnia stażu popada w poważne tarapaty. Jej przygodny kochanek okazuje się jej opiekunem na oddziale chirurgicznym. Będzie też musiała stawić czoła grupie równie ambitnych, co nieobliczalnych koleżanek i kolegów. Prawdziwym wyzwaniem będą jednak pacjenci, nierzadko na krawędzi życia i śmierci, którym ona i jej przyjaciele będą starali się pomóc ze wszystkich sił i w oparciu o wszelką dostępną jej wiedzę medyczną.. Doborowa obsada, wartka akcja i historie z życia wzięte, wobec których nie możesz pozostać obojętnym sprawiły, że serial ten jest postrzegany jako następcja renomowanego "Ostrego dyżuru" i cieszy się coraz większą popularnością. "Chirurdzy" mieli premierę w amerykańskiej telewizji w kwietniu 2005 roku, obecnie widzowie w Stanach Zjednoczonych oglądają już jego 3. sezon. "Chirurdzy" tak niedawno pojawili się na antenie, a już zebrali wiele prestiżowych nagród telewizyjnych: Golden Globe 2006 dla Sandry Oh i trzy nominacje do Emmy 2005 oraz nagroda za reżyserię serialu dramatycznego dla Petera Hortona.

Okręt - od 18 stycznia - czwartek, godz. 23.30

Dramat wojenny przedstawiający losy załogi jednego z niemieckich okrętów podczas II wojny światowej - rozgrywający się w ciągu kilku tygodni 1942 roku, w czasie "Bitwy o Atlantyk". Miniserial "Okręt" jest autorską wersją reżysera Wolfganga Petersena a zrealizowany został na fali popularności przeboju kinowego pod tym samym tytułem - adaptacja powieści Lothar'a G. Buchheim'a z Jürgenem Prochnowem w roli głównej. Serial został uhonorowany nagrodą Emmy (1985) dla najlepszego dramatu telewizyjnego.
Rok 1942 to okres największej aktywności niemieckiej floty, a w szczególności Kriegsmarine w tzw. "Bitwie o Atlantyk". Niemieckie okręty podwodne atakowały i niszczyły konwoje alianckich statków na szlakach atlantyckich. Ale wkrótce potem działania U-Bootów, pomimo osłony niemieckich niszczycieli, coraz częściej kończyły się niepowodzeniem. Składający się z sześciu odcinków, miniserial "Okręt" opowiada historię jednego z takich U-Bootów. Załoga okrętu, dowodzonego przez kapitana o przezwisku "Stary" (w tej roli jeden z największych gwiazdorów niemieckiego kina ostatniej dekady, Jürgen Prochnow), otrzymuje rutynowe zadanie patrolowania wód Oceanu Atlantyckiego. Na pokładzie znajduje się również korespondent wojenny - porucznik Werner (Herbert Grönemeyer), mający opisywać zmagania dzielnych żołnierzy III Rzeszy. Rozpoczynają się tygodnie pod wodą, w strachu i klaustrofobii, w monotonii, walce i przerażeniu. Epopeja Petersena w szczególny sposób pokazuje heroizm zwykłych ludzi - marynarzy. Poznajemy ich charaktery i osobowości, obnażone w obliczu niebezpiecznej misji. Wszyscy stopniowo uświadamiają sobie, że tylko niektórzy z nich powrócą do domu...

Obrazek

Cudowne lata - od 20 stycznia - sobota, ok godz. 08.00

Z nastoletnim Kevinem Arnoldem (Fred Savage), jego rodziną oraz przyjaciółmi powracamy do lat sześćdziesiątych w jednym z najciekawszych amerykańskich seriali młodzieżowych. "Cudowne lata" zdobyły w 1989r. nagrodę Golden Globe dla najlepszego serialu komediowego oraz 22 innych, prestiżowych telewizyjnych wyróżnień i 47 nominacji do nich. Serial odniósł wielki sukces na całym świecie i również w Polsce zaskarbił sobie liczne grono wielbicieli. "Cudowne lata" to opowieść dorosłego Kevina Arnolda, który zza kadru snuje zabawne, ale też wzruszające historie, którymi powraca do czasów swojej wczesnej młodości. Z nim jako narratorem odbywamy nostalgiczną podróż do lat sześćdziesiątych, które dla głównego bohatera pozostały idyllicznym wspomnieniem, pomimo że to właśnie wtedy Ameryka poznała okropności wojny wietnamskiej. Będziemy towarzyszyć dorastającemu bohaterowi w domu i w szkole. Będziemy świadkami jego codziennych życiowych porażek, ale też cieszyć się z jego zwycięstw. Poznamy jego uroczą rodzinkę, najlepszego przyjaciela, Paula oraz słodką dziewczynę z sąsiedztwa, Winnie Cooper, z którą połączą Kevina blaski i cienie młodzieńczej miłości.

Obrazek

Z archiwum X - poniedziałek 20:00 od 8 stycznia

Serial science-fiction, który śmiało można określić mianem kultowego. Wielokrotnie nagradzany Emmy i Golden Globe oraz nominowany do najważniejszych telewizyjnych wyróżnień zdobył na całym świecie liczne grono wielbicieli i wciąż pozostaje jedną z najciekawszych produkcji w swoim gatunku. Jego pomysłodawcą i producentem jest Chris Carter, który głównymi bohaterami tej niezwykłej opowieści o zjawiskach paranormalnych uczynił parę agentów FBI. Agent specjalny Fox Mulder (David Duchovny) i jego partnerka, agent specjalny Dana Scully (Gillian Anderson) szukają odpowiedzi na niewytłumaczalne, niewyjaśnione, najbardziej niesamowite zagadki z "Archiwum X". Agent specjalny, Fox Mulder (David Duchovny) podjął się rozwiązywania zagadkowych przestępstw, których akta tworzą bazę danych o nazwie "Archiwum X", w jego przekonaniu bowiem za każdą z tych nierozwikłanych spraw stoją Obcy. Mulder otrzymał przydomek "Niesamowity" i jest jednym z najzdolniejszych agentów FBI. Ukończył wydział psychologii na Oxford University oraz Akademię FBI w Quantico. Wierzy w istnienie UFO i zjawisk, których nie da się naukowo wyjaśnić w pewnym sensie z powodów osobistych - jest przekonany, że jego kilkuletnią siostrę porwali kosmici. Ma protektorów w rządzie, którzy nie raz okażą się przydatni. Ale jego obsesyjne poszukiwanie prawdy i tropienie spisków nie rzadko sprowadza też na niego śmiertelne zagrożenie. FBI sceptycznie traktuje jego przypuszczenia o inwazji przybyszów z kosmosu, więc przydzieliło mu partnerkę - agentkę Danę Scully (Gillian Anderson) licząc na to, że jej ogromna wiedza medyczna (Scully wykładała wcześniej w Akademii FBI w Quantico) i przenikliwość pozwolą jej obalić jego szokujące teorie. Wiara w istnienie nieznanych sił, jaką przejawia Mulder staje się prawdziwym wyzwaniem dla tej myślącej realnymi kategoriami, młodej kobiety. Kolejne zadania, które oboje podejmują wspólnie, przyczyniają się jednak do tego, że zaczyna ich łączyć coraz silniejsza wzajemna fascynacja; uznanie dla profesjonalizmu, pasji i atrakcyjności partnera. On szanuje jej sceptycyzm i zdrowy rozsądek. Ona w głębi duszy podziwia jego entuzjazm i w toku wydarzeń sama także zaczyna wierzyć w paranormalne zjawiska.

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - sobota ok 08:30

Familijny serial przygodowy łączący elementy komediowe i science-fiction. "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" nawiązuje do przeboju kinowego pod tym samym tytułem. W fikcyjnym miasteczku Matheson, w stanie Colorado, gdzie wszystko się może zdarzyć, a rzeczywistość przeplata się z fantazją naukową, mieszka szalony wynalazca, Wayne Szaliński (w tej roli nominowany do Emmy, Peter Scolari). Konstruuje on maszynę do pomniejszania przedmiotów nie przypuszczając, że z tego powodu jego rodzinę: żonę Diane oraz córkę Amy i jej młodszego brata, Nicka, spotka tak wiele dramatycznych przygód. Rozpoczyna się prawdziwa walka o byt, gdy przez przypadek Wayne zmniejsza dwójkę swoich dzieci i ich przyjaciół do rozmiarów mikroskopijnych. Małolaty lądują na trawniku obok domu, który okazuje się dziką dżunglą. Nasi bohaterowie przeżyją wiele dramatycznych, ale też zabawnych sytuacji ratując się z opresji, w jakie wpadną dzięki kolejnym niezwykłym gadżetom, które wymyśli ich nieobliczalny tata...

Obrazek
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Pawel

Nowości Polsatu

Post autor: Pawel »

Zamiast beznadziejnego polskiego tytułu Skazany na śmierć, proponowałbym napisać Prison Break. Więcej ludzi będzie kojarzyło co to za serial. Ehh ci polscy tłumacze :lol: .
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:47

Nowości Polsatu

Post autor: zoltar »

Bez przesady z tymi nowosciami mogli by napisac wznowienia albo powtorna emisja OKRET niedawno lecial na TV4,KOCHANIE ZMNIEJSZYLEM DZIECIAKI przeszlo rok emitowala telewizyjna 2,cudowny serial CUDOWNE LATA byl emitowany 3 razy to bedzie 4 emisja,powtorki GOTOWE NA WSZYSTKO I CHIRURDZY ,ciekawy jestem wersji amerykanskiego serialu Who is the boss? z rewelacyjnym Tonym Danza to jeden z moich ulubionych sitcomow kiedys emitowal go Canal + szkoda ze nie robi go TVN ktoremu udala sie wersja Nianii ,raczej Polsatowskie sitcomy mnie przynajmniej nie smiesza.....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 17560
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 585
x 2885

Nowości Polsatu

Post autor: Karol »

Ale po co powtórki?
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:47

Nowości Polsatu

Post autor: zoltar »

Wydaje mi sie ze wiekszosc naszych rodakow lubi powtorki,a mdli mnie gdy czytam w gazecie listy od fanow telenowel[ Bardzo prosze o powtorke Zbuntowanego Aniola] no ilez razy mozna powtarzac ten serial !
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Posty: 14450
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 19
x 200
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Poland »

Nie wiem jak wy ale mi serial bardzo się podobał wpełni popieram tą inicjatywe :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 17560
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 585
x 2885

Nowości Polsatu

Post autor: Karol »

A ja nim rzygam. Emitował go Polsat, potem TV4. Precz z telenowelami z Polsatu i TVN.
gosc
VIP Expert
Posty: 2140
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54

Nowości Polsatu

Post autor: gosc »

Ciekawa rzecz ma miejsce w programie Lisa. Pozwolono publiczności siąść z transparentem "Prosimy o Polaka". Jestem na 99% pewien, że chodzi o starą jak...Radio Maryja śpiewkę że w polskim Kościele rządzą Żydzi na czele z kardynałem Glempem. I teraz zamiast Wielgusa proszą o Polaka a nie Żyda. Taki transparent nieśli już w niedzielę Moherowcy po mszy.
Nie powinien Polsat zgadzać się na takie w sumie antysemickie zachowania na swojej antenie.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Witu »

Poza Prison Break to nie widzę nic ciekawego... Z resztą nigdy Polsat mnie specjalnie do siebie nie przyciągał...
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Oscar
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 02 gru 2006, 14:51

Nowości Polsatu

Post autor: Oscar »

Karol pisze:A ja nim rzygam. Emitował go Polsat, potem TV4. Precz z telenowelami z Polsatu i TVN.
Jesli masz na mysli "Zbuntowanego aniola" to ostatnio widzialem jak puszczaja to na Zone Romantica - na dodatek z tym samym tlumaczeniem i lektorem czyli odkupili to od Polsatu.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi »

CSI: Kryminalne zagadki Miami - niedziela 21:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku - wtorek 20:00

Nie wiem czy Poslat zmiast dawac seriale pod rzad w niedzielen nie powinien ich porozrzucac od niedzieli do czwartku o 20:00
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 17560
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 585
x 2885

Nowości Polsatu

Post autor: Karol »

Oscar: jesteś pewien, że to Zbuntowany Anioł? Poza tym pewnie jeśli odkupili to jedynie taśmy ze ścieżką dźwiękową :)
ARTUR B.

Nowości Polsatu

Post autor: ARTUR B. »

To był film "Argentyńczyk w Nowym Jorku" z Natalią Oreiro
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Nowości Polsatu

Post autor: Golbi »

Sory ze tu ale czy ktos wie jak bedzie wyglaała ramówka na jutro Polsatu bo mam byc mecz i pytanie czy bedzie Fala zbrodni?

Dobra wiem!!!
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nowości Polsatu

Post autor: Axel »

Karol pisze:Oscar: jesteś pewien, że to Zbuntowany Anioł? Poza tym pewnie jeśli odkupili to jedynie taśmy ze ścieżką dźwiękową :)
W kazdym badz razie widzialem jak puszczali "Zbuntowanego Aniola" na Romantice - nie wiem czy to wciaz leci czy jak to bylo ale jestem pewien ze wlasnie widzialem ta telenowele wtedy bo leciala czolowka itd.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości