[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Rifle

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rifle »

Hej panowie i panie . Przepraszam wszystkich bardzo ale ten teleturniej nie jest glupi , pozatym nagroda : 500.000 zł droga nie chodzi . Bylem na castingu 25.11 na godzine 12:30 , pisalem test , potem bylem u psychologa , na komisji i w blue boxie , w poniedzialek zadzwonila do mnie pani i Jade na nagranie .
Tak przy okazji to macie racje ze to nie wazne ze sie czlowiek zblazni
mwsp

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mwsp »

Mi też się na castingu podobało i też w piątek jadę na nagranie. A osoby które mówią, że było do bani to po prostu nie umieją przegrywać i są rozżalone, że byli lepsi od nich. Sam nie uważam się za geniusza ale trzeba się chyba czymś wyróżnić. NA CASTINGU BYŁO THE BEST! trzymajcie kciuki w piątek!
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

może załóżcie sobie konto i piszcie na PW. Po co smiecić, to jest dyskusja o tym teleturnieju, a nie o tym, kto się dostał a kto nie. Moja taka prosba mała, piszcie na PW !!
Nagranie?

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nagranie? »

Do MWSP, Rifle, Nagranie
Z jakiego województwa bedą ludzie na tym nagraniu w piątek???
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Szanowni goście. Nie wykorzystujcie tego że można pisać bez rejestracji do robienia dziadostwa na forum. Czy to tak trudno napisać swoje imię zamiast bzdur typu "Nagranie?" itp. Czy to fajnie wygląda???
Pawel-13

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel-13 »

A Wy z jakiego wojewodztwa ze jush do was zadzwonili bo ja tez byem w Blue Boxie i mieli tesh zadzwonic ale ja jestem z kujawsko-pomorskiego a wiec jak .... do jakich wojewodztw dzwonai na poczatku prosze aby odpisac :)


Pozdro Paweł
Karola:)

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karola:) »

Wiec porozmawiajmy o programie... Bylam sobie na castingu 5 listopda... Tak jak ktos juz pisal byly te wszystkie duperele itd. Potem blue box i do domu. Odbywalo sie to w strasznie dziwnej atmosferze. Dzieciaki chcialy sie wyluzowac a wszyscy jakby to utrudniali, bądź poprostu nie pomagali nam. To było okropne. Gdzies na jakimś innym forum ktos napisal że byliśmy "narzędziami" do produkcji tego programu. Nikt tak jakby sie nami nie interesował, nie dbał o nas. To samo na nagraniu. Moim zdaniem organizatorzy, producenci itd. powinni zadbać o to, abyśmy czuli się tam dobrze i mogli wyrzucić z siebie stres. Nie wiem może jakiaś opieka psychologa- poprostu osoby, która cały czas by z nami była, rozmawiała i rozładowywała napięcie. Chcą mieć dobry program? Niech zaczną od podstaw. A one leżą w psychice człowieka. Bo co zrobią jak im taki rozdygotany i mający pustke w głowie trzynastolatek palnie jakieś glupstwo albo nie wiadomo co. Będzie kicha. Znowu nagrywac, znowu odpowiadac na pytania. Okropność. Dlatego nie dziwcie się że program wypadnie tak sobie. Z wierzchu może będzie to fajnie wyglądało. Ale przyjrzyjcie się uczestnikom... Pozdrawiam i życzę ciekawych spostrzerzeń podczas oglądania tego "show" :P (sobota 16.55). Mój "debiut"jutro jakby ktos chciał zobaczyć dziewczynkę i schyłku wykończenia nerwowego:)
Eureka

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eureka »

Wygrałaś, Karola? Z jakiego województwa jesteś?
Karola:)

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karola:) »

Niestety nie wygrałam:( Ale i tak było to ciekawe doświadczenie i fajna przygoda:)
Karola

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karola »

No i jestem z woj. ślaskiego :) Pzdr:)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Proponuję zamknąć temat, bo to wymyka się spod kontroli, a na prośby moderatorów NIKT nie odpowiada.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Temat o Eureko, dla grzecznych ludzi i niegrzecznych dzieci, które mają duże szanse zostać wkrótce wyrzucone z forum, nawet gdy mają kilka nicków.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Karol pisze:Proponuję zamknąć temat, bo to wymyka się spod kontroli, a na prośby moderatorów NIKT nie odpowiada.
Najwyraźniej bystrzaki mają problem z czytaniem ze zrozumieniem :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
united states of europe
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2007, 13:47

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: united states of europe »

Jeśli ktos by mial problemy z historii to piscie na adress [email protected]
Awatar użytkownika
patka-wariatka
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2006, 19:40

[POLSAT, TV4] Eureko, ja to wiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: patka-wariatka »

Porzućcie wszelką nadzieję :((
Nagrywają już finał :((
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości