Ubezpieczenie na życie ?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
ashley
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2009, 18:56

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: ashley »

Nie wiem w Planie na życie są dwa lata, a od trzeciego roku można czasowo (od 1 do 12 miesięcy) obniżyć wysokość opłacanej składki.
Awatar użytkownika
fidox
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:03

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: fidox »

życiowa mądrość ujawnia się w momencie kiedy zaczynamy myśleć o przyszłości w sposób materialny który zapewni nam spokojne życie, takie zabezpieczenie jak by co.
ashley
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2009, 18:56

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: ashley »

Niektórym się w ogóle nie ujawnia i w tedy kiedy pieniądze są pilnie potrzebne nadchodzi refleksja...trzeba było oszczędzać... :)
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: Nomik »

No fakt,ale potem jest juz za pozno na takie powolne odkładanie pieniedzy,bo niestety to beda winy młodości ;)
tea
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 23 lis 2009, 13:14

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: tea »

Macie rację, o oszczędzaniu to trzeba myśleć gdy się może spokojnie odłożyć jakąś część zarobków, bo na emeryturze to na to za późno
loveras
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2013, 9:50
Kontakt:

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: loveras »

Tutaj mają szeroką ofertę wszelkich ubezpieczeń http://www.etapia.pl
Molenda
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2014, 12:34

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: Molenda »

Chyba nie chodzi tutaj o te polisy na życie z opcją inwestowania, wokoło których jest teraz tak dużo szumu? Okazuje się, że to jest niezły przekręt z tymi polisami. W kwestii oszczędzania, to ja rozważam różne opcje, jak lokaty obligacje, ale na pewno bym się nie zdecydował na ubezpieczenie na życie, gdzie część składki jest inwestowana. Nie wiem dlaczego banki już wymyślają takie dziwactwa.
madame
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:36

Ubezpieczenie na życie ?

Post autor: madame »

Nie, tu chodzi o takie polisy, które dają naszej rodzinie jakieś zabezpieczenie na wypadek naszej śmierci raczej.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości