[TVN] Kryminalni

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Pamiętam jak oglądałem ten serial podczas emisji w TVN i wtedy bardzo mi się podobał, ale kiedy po latach zerknąłem na powtórki w TVN7 wydał mi się co najwyżej przeciętny. Pewnie dlatego, że w międzyczasie obejrzałem seriale przy, których "Kryminalni" są bajką dla dzieci. Lepsze to jednak niż W11 czy inne podobne twory.
pazdziochowicz99
Obserwator
Posty: 309
Rejestracja: 20 sty 2014, 17:35

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pazdziochowicz99 »

Mogli to puscic o 15.00 a te powtorki obecnie produkowanych seriali przeniesc na godzine wczesniej.
I lepiej zeby nie zrobili przeskokow tak jak 2 lata temu na tvn7.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Conan pisze:Pamiętam jak oglądałem ten serial podczas emisji w TVN i wtedy bardzo mi się podobał, ale kiedy po latach zerknąłem na powtórki w TVN7 wydał mi się co najwyżej przeciętny. Pewnie dlatego, że w międzyczasie obejrzałem seriale przy, których "Kryminalni" są bajką dla dzieci. Lepsze to jednak niż W11 czy inne podobne twory.
Nie no, "Kryminalni" to jednak klasyka. Swoją drogą przydałby się właśnie taki serial... kryminalny TVN-owi. Nie, żebym chciał kontynuację, ale w sumie :)...
Obrazek
pazdziochowicz99
Obserwator
Posty: 309
Rejestracja: 20 sty 2014, 17:35

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pazdziochowicz99 »

Będzie ktoś od jutra oglądał Kryminalnych na TVNie o 13.10? Ja bym obejrzał ale do szkoły trzeba iść
krolmacius1
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2013, 13:14
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krolmacius1 »

Jaki to był świetny serial. Uwielbiałem go oglądać, a Adam Zawada to był gość. Szkoda, że już nie robią takich seriali.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Oj, brakuje kryminalnych seriali u nas, brakuje. Ale chyba na razie nie zanosi się na nic takiego poważnego w żadnej ze stacji w najbliższym czasie. Ach ta era polskich seriali glamour...
pazdziochowicz99
Obserwator
Posty: 309
Rejestracja: 20 sty 2014, 17:35

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pazdziochowicz99 »

Oglądał ktoś dzisiaj 1 odcinek tego serialu?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z całym szacunkiem, ale nie zadawaj tak głupich pytań. Dla Ciebie to chyba pierwsza emisja tego serialu, dla niektórych już kolejna, myślę, że nie ma sensu dopytywać czy ktoś oglądał pierwszy, piąty czy dziesiąty odcinek, skoro to nic nie wnosi do dyskusji. Jakiej odpowiedzi oczekujesz? "TAK" lub "NIE"? I co dalej?
pazdziochowicz99
Obserwator
Posty: 309
Rejestracja: 20 sty 2014, 17:35

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pazdziochowicz99 »

Od jutra "Kryminalni" godzinę później - o 14:10.

Nie wiem czemu tak nagle zmienili porę, ale najlepiej jakby przesunęli na 14:55.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

27 września w Kalinowym Sercu odbył się zlot fanów z okazji 10 rocznicy premiery serialu. Oto wideorelacja z tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=trIhv7U6stc
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Przypomniała mi się taka sytuacja, kiedy przerwano emisję "Kryminalnych" pod koniec emisji 2 kwietnia 2005 r. i wtedy pojawiła się plansza "Jan Paweł II nie żyje". Wtedy wiosną "Kryminalni" były o 20:05, a 2 kwietnia 2005 r. pewnie godzinę później.
Napisałem to ze względu na odnowienie tematu o tym serialu, gdyż TVN7 od niedawna znów to powtarza (poniedziałek-piątek 17:00)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Nawet dobrze pamiętam ten moment w dniu 02.04.2005 r. , kiedy pojawiła się plansza o śmierci papieża podczas "Kryminalnych".
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Jak można zauważyć TVN7 po raz kolejny przeskakuje odcinki dosyć makabryczne. Jak przeczytałem na tej stronie http://www.filmweb.pl/serial/Kryminalni ... ki,2581560 w jednym odcinku powtórzonym na TVN7 wycięto scenę w końcówce odcinka. A po drugie w pominiętym odcinku 39 "Dziewczyna z bagażnika" kiedy nadawali to premierowo w 2005 roku to oznaczenie wiekowe było "12" i była oczywiście powtórka następnego dnia w niedzielę o 17:55. Cała 4. seria też miała powtórki w niedziele o 17:55 a na TVN7 pominięto wiele odcinków, serie 5-8 powtórki miały w godzinach nocnych ok. 23.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Od 17 lipca serial od 1 odcinka w piątki o 20 w TVN Fabuła.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Kryminalni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Ostatnio mamy wielka falę telewizyjnych powrotów (nie tylko u nas w Polsce).

Tak się zastanawiam, jakie są szanse na powrót tego serialu na antenę TVN. Wiem, jest to dywagowanie niepoparte żadnymi racjonalnymi informacjami, bo nie ma nawet żadnych nieoficjalnych, zakulisowych pogłosek o powrocie tej produkcji i może niektórzy z Was uznają to za kompletny bullshit. Ja też jakieś 2-3 lata temu kazałbym osobie, która podejmuje taki temat puknąć się w głowę, ale w obecnych czasach nie jest to takie całkiem niemożliwe. "Kryminalni" mieliby chyba największą szansę na powrót ze wszystkich zakończonych produkcji TVN, bo serial odniósł wielki sukces, ma dalej dużą liczbę fanów, organizowane są nawet zloty fanowskie, w których uczestniczą aktorzy odgrywający główne role. Pytanie tylko, w jaki sposób mogłaby zostać wznowiona ta produkcja i co znalazło by się w nowym scenariuszu. Z drugiej jednak strony, tematyka serialu mocno odstawałaby od tego, co obecnie emitowane jest w TVN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości