[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

I super by był Kaliszuk za Królikowskiego. Oby produkcja na to wpadła.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

victim pisze:Byłoby super, tym sposobem po czterech edycjach (o ile tyle by powstało) mielibyśmy jury, które naprawdę znałoby się na rzeczy :)
Trochę wątpię, by w Polsacie poszli na coś takiego...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
monika.slonina
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2014, 0:36
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: monika.slonina »

Witam jestem nowa na tym forum , i muszę na pewną sprawę zareagować. Nie siejcie plotek jakoby coś łączyło Marcina Przybylskiego z Julią Chmielnik. On ma piękną żonę również aktorkę Annę Gryszkównę, która z resztą gorąco go namawiała na udział w programie i dwóch synów za mądry jest na romanse, pięknie się o swojej żonie wypowiada . A wracając do finałowego odcinka panowie byli genialni, powalili mnie na kolana. Niesamowite wykonania. Wielkie brawa dla nich.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

monika.slonina pisze:Nie siejcie plotek jakoby coś łączyło Marcina Przybylskiego z Julią Chmielnik.
Ależ nikt tu nie sieje plotek :) Plotka się zacznie jak spekulacje pojawią się w topowych brukowcach i na portalach plotkarskich, czego nie można wykluczyć, bo przecież o czymś muszą pisać, mam nadzieję, że nie pojawiła się tu iskra, która roznieci pożar :D Poza tym tu jest bardzo kameralne, sympatyczne towarzystwo, tak sobie rozmawiamy i wymieniamy się opiniami, czasami na wesoło, o żadnych plotkach nie ma mowy :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Zwycięzca zasłużony, choć nie obraziłbym się, gdyby wygrał Przybylski albo Melzer. Nieporozumieniem było trzecie miejsce fałszującej Liszowskiej, która w finale poległa po całej linii. No, ale faworyzowanie musiało trwać tak długo jak było to możliwe.

Tak sobie myślę, że źle doradzili PR-owcy Liszowskiej, że ta w porę nie poszła do produkcji TTBZ i nie pogadała o lekkim zaniżaniu jej not po sławnym wypadku. Bo mnie nie oburza tak bardzo zdarzenie drogowe z jej udziałem (umówmy się, że każdemu to się mogło zdarzyć i nie ma co zgrywać świętoszków), co usilne i niesmaczne faworyzowanie jej, przez co krzywdzeni byli inni - lepsi od niej zawodnicy.

Myślę, że spadek notowań po wypadku mógłby zostać przez widzów odebrany jako zaprzątnięcie głowy, niemożliwością skupienia się na pracy itp. A tak to Pudelek pisze o "Joannie L.", a w telewizyjnym show lepsi są gorzej oceniani niż "pijaczka" - to nie jest recepta na naprawę wizerunku!


Jeśli chodzi o finał, to koszmarny repertuar! Smętnie, zbyt poważnie... Lekko wyróżniła sie Melzer, ale to i tak nie był przebój na finał. Pana Królikowskiego nie da się słuchać. Jego wypociny wypowiadane z manierą erudyty nadają się do TVP Historia a nie programu rozrywkowego. Żeby jeszcze przyjemnie się na niego patrzyło, a tu wizja idzie w parze z fonią - chyba nie było w polskich programach tak obleśnego jurora...
monika.slonina
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2014, 0:36
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: monika.slonina »

Nina pisze:
monika.slonina pisze:Nie siejcie plotek jakoby coś łączyło Marcina Przybylskiego z Julią Chmielnik.
Ależ nikt tu nie sieje plotek :) Plotka się zacznie jak spekulacje pojawią się w topowych brukowcach i na portalach plotkarskich, czego nie można wykluczyć, bo przecież o czymś muszą pisać, mam nadzieję, że nie pojawiła się tu iskra, która roznieci pożar :D Poza tym tu jest bardzo kameralne, sympatyczne towarzystwo, tak sobie rozmawiamy i wymieniamy się opiniami, czasami na wesoło, o żadnych plotkach nie ma mowy :)
No dobrze, ale miejmy nadzieję ,że się nie rozniesie nie daj Boże dojdzie do żony i dzieci to tragedia. Szkoda by było utalentowanego, symaptycznego człowieka, dopiero co odkryty a już skandal na koncie.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Nie spotkałem się z takimi plotkami nawet na portal typu pudelek.pl. Tylko tutaj, z Twojej wypowiedzi, pytanie stąd po co więc siejesz ferment?
monika.slonina
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2014, 0:36
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: monika.slonina »

matik pisze:Nie spotkałem się z takimi plotkami nawet na portal typu pudelek.pl. Tylko tutaj, z Twojej wypowiedzi, pytanie stąd po co więc siejesz ferment?
Na pomponie ktoś w komentarzach napisał i tu też przeczytaj dwie strony wstecz a znajdziesz post w którym jeden forumowicz piszę, Marcin czuje miętę do Julii. Gdybym tego nie zauważyła bym siedziała cicho.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Rozumiem, że chodzi o ten post z 87. strony...
wiatriwoda pisze:Podziękowania od Przybylskiego dla Julii , z którą ponoć go łączy nie tylko TTBZ.:)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Fakt, umknęło mi to w natłoku tych wszystkich postów ;)
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Tymczasem mam dobrą informację: będzie 3 edycja programu! ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Moderatorem nie jestem, ale utnijmy ten wątek Przybylskiego, bo im więcej postów, tym gorzej dla niego samego, jego żony i pani trener.

Co do wyników - dwa pierwsze miejsca zasłużone (ja mam tylko nadzieję, że Marcin "Połomski" Przybylski zaśpiewa z prawdziwym na sylwestrze Polsatu). Trzecie miejsce to kompletne nieporozumienie, fałsze, brak zmiany głosu. Szkoda trochę Melzer. Najzabawniejsze jest to, że dla mnie lepiej zapamiętywalne kreacje stworzyły Bohosiewicz i Steczkowska. niż Melzer i Liszowska.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

cfcpoland pisze:Tymczasem mam dobrą informację: będzie 3 edycja programu! ;)
Super wiadomość!!! Problem tylko, że nie mogę znaleźć nigdzie oficjalnego potwierdzenia...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2352
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2112
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Na FB jest informacja o tym.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

A no tak, nie sprawdzałem wcześniej FB. A tam pisze, że można wygrać wejściówki na nagranie III edycji.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Liam, pivip i 27 gości