Telemetria

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Msciciel
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:33

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Msciciel »

Zauważyliście w artykule który udostępnił @wiatriwoda,że ten wynik SuperSTARcia 1,36 mln to spadek o 140 tys.? Czyli dwa tygodnie temu program miał oglądalność na poziomie 1,5 mln.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Mam Talent" coraz bardziej stacza się po równi pochyłej. Nie dziwi mnie to, gdyż program stał się strasznie patetyczny i przewidywalny. Natomiast "SuperSTARcie" sporo zyskuje poprzez brak hitowego "Tańca z Gwiazdami".
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

wiatriwoda pisze:Oglądalność:

MT 2,68 mln spadek o ponad 800 tyś

The Voice 1,97 mln

Superstarcie 1,36 mln

http://film.interia.pl/raport/mam-talen ... 61975,8428
Ależ potworny spadek MT! A SuperSTARcie osiąga dobre wyniki, bo TzG już nie ma, lecz nie spodziewałem się wyników powyżej 1,2 mln.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Msciciel pisze:Zauważyliście w artykule który udostępnił @wiatriwoda,że ten wynik SuperSTARcia 1,36 mln to spadek o 140 tys.? Czyli dwa tygodnie temu program miał oglądalność na poziomie 1,5 mln.
Niepokojąco to wygląda, TVP jest jeszcze w stanie kontynuować ten program twierdząc, że widownia ostatecznie wzrosła...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

@Medyk24, średnia programu po zakończeniu pokaże iż ten program ma bardzo słabą widownię. Dopiero drugi odcinek ma jakąś widownię - a już w ten tydzień "Wielki Finał" tego badziewia.
Więc może jednak TVP nie zdecyduje się na kontynuację tego formatu. Oby.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mi się wydaje że w piątki nie będzie na pewno , ale boje się , żeby nie postanowili dać w inny dzień , bo uznają , ze program ok , tylko to wina TzG , bo wiecie obiektywnie biorąc jak to coś może mieć w sumie nie wiele mniejsza oglądalność niż the Voice , którego poziom w stosunku do Superstarcia jest nieporównywalny , a półfinał jak początek tej edycji mnie nudził bardzo był naprawdę fajny.

Ale mam nadzieje , że jednak to będzie koniec Superstarcia.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Średnia widownia "Superstarcia" nie powinna być większa niż 1,05 mln widzów raczej.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Chodziło mi o te ostatnie odcinki bez tzg.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Wyemitowany w TV Puls w ostatnią niedzielę, 30 listopada, film „Battleship: Bitwa o Ziemię” zanotował największą oglądalność w historii kanału: obejrzało go 1,05 mln widzów (AMR, 16-49), a film osiągnął aż 15,03% (SHR, 16-49) udziału w rynku! Wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej film zanotował 17,54% (SHR DVB-T 16-49) udziału w rynku.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Pitus pisze:(...) w ostatnią niedzielę, 30 listopada, film „Battleship: Bitwa o Ziemię” zanotował największą oglądalność w historii kanału: obejrzało go 1,05 mln widzów (AMR, 16-49) (...)
Też niej więcej o tym napisałem w wątku Premiery filmowe na kanałach naziemnych.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

M@rcin pisze:"Mam Talent" coraz bardziej stacza się po równi pochyłej. Nie dziwi mnie to, gdyż program stał się strasznie patetyczny i przewidywalny. Natomiast "SuperSTARcie" sporo zyskuje poprzez brak hitowego "Tańca z Gwiazdami".
Przecież rok temu "Mam Talent" także uzyskał raz podobny wynik, więc nie wiem, co cię tak dziwi? Przy wyczerpaniu popytu na widowiska talent-show (to dotyczy każdego programu) - to jest jeszcze całkiem dobry wynik, tym bardziej, że sporo mogły zabrać kabarety na Polsacie, bo na to zawsze znajdzie się widownia.

Wynik "The Voice" nie jest specjalnie zły - trzyma zawsze widownię koło 2 mln widzów, aczkolwiek po tym, jaki szykuje się finał (z tego składu - tylko dwie osoby tak naprawdę na niego zasługują), to jednak kolejna edycja bez dwóch zdań nie powinna być emitowana wiosną, a dopiero jesienią przyszłego roku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jak na flagowy show TVN-u i półfinałowy odcinek, to wynik jest wręcz tragiczny. Nawet jesienna późna aura i spore mrozy nie pomagają.

"The Voice" natomiast utrzymuje wyniki na stałym poziomie. Podobnie zresztą jak we wcześniejszych edycjach.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

M@rcin pisze:Jak na flagowy show TVN-u i półfinałowy odcinek, to wynik jest wręcz tragiczny.
Popieram. Mamy już zimową aurę, to i spodziewałem się ponad 3,5 mln - a tu o, dziwo duży spadek. No może że druga część Kevina miała dobrą widownię? Może. :lol:
Chociaż myślałem, że MT zgarnie więcej widzów.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To co mnie zastanawia to wynik MC dziwne , że nie ma jeszcze całej rozpiski oglądalności.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Czyżby jeszcze słabiej niż MT? Zdziwiłbym się w takim razie prawdopodobnie dużej widowni kabaretu w Polsacie - całkiem możliwe jednak, że było nieco ponad 2 mln.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości