[POLSAT] Kabaretowy Boxing Night (2015)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 gru 2014, 16:28

Jak udało nam się wydedukować wczoraj w wątku o Polsacie (http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=208593#p208593) - dziś w ATM Studio trwa nagranie pilotowego odcinka programu "Kabaretowy Boxing Night", który Polsat, bądź jedna ze stacji pokaże w zimowej, bądź wiosennej ramówce.

Coś ostatnio mamy wysyp nowości kabaretowych, bowiem nowe pozycje szykują także Jedynka i Dwójka.
Pozdrawiam, Trzeciak
Parowka09
VIP Expert

Post autor: Parowka09 » 18 gru 2014, 16:31

Może to być 1 razowa produkcja.
Msciciel
Obserwator

Post autor: Msciciel » 18 gru 2014, 16:43

Może to taki cykliczny program dla TV4 w podobny do "Spadkobierców"?
Tylko,że tu kabarety tak jakby "walczyłyby" na skecze coś jak w "Kabaretowej Lidze Mistrzów" na TVP2. Tak sądzę po nazwie.
A co do nazwy to chyba powinno nazywać się "Kabaretowe Boxing Night".
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 18 gru 2014, 17:17

Czyli prawdopodobnie jeśli w Polsacie otwartym, to będzie po Tańcu... zresztą musi być wieczorem skoro słowo "Night" się pojawia.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Msciciel
Obserwator

Post autor: Msciciel » 18 gru 2014, 17:20

Jakby to był program dla Polsatu otwartego to można byłoby stwierdzić,że Polsat odpowiada na ofensywę TVNu i TVP,ale ogólnie to odpowiada na ofensywę TVNu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 18 gru 2014, 17:23

Trudno się nie zgodzić, @Msciciel. TVN wprowadza nowości, Polsat na to odpowiada - ale zupełnie innymi programami, i dobrze!

Poza tym, wieczorna ramówka piątek-niedziela chyba niemal w całości będzie zapełniona rozrywką. :D

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 gru 2014, 18:16

Msciciel pisze:Jakby to był program dla Polsatu otwartego to można byłoby stwierdzić,że Polsat odpowiada na ofensywę TVNu i TVP,ale ogólnie to odpowiada na ofensywę TVNu.
Tylko TVN odpowiedział już na wcześniejszą ofensywę Polsatu (wiosna 2014).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 18 gru 2014, 18:23

Zastanawiam się właśnie, czemu stacje nie walczą o widza zimowego, przecież to dość duży popyt. Jakieś formaty mogłyby się zacząć w połowie stycznia np.
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 18 gru 2014, 19:55

Dokładnie. Cisza nad Rozlewiskiem pod 4 miliony widzów, więc potencjał przynajmniej w weekendy nadal jest spory, a te tłumaczenia że "reklamodawców brak" do mnie nie trafiają... Gdyby program czy serial miał sporą oglądalność to i znaleźliby się reklamodawcy, tylko żadna ze stacji nie chce za bardzo ryzykować...

A co do tego cóż... ostatnie programy kabaretowe dla mnie są coraz słabsze... Szkoda, ze dwójka wywaliła DBJW, bo to był jedyny sensowny program... Tego nie skreślam póki nie zobaczę, ale kabarety na Polsacie np w Top Trendy dla mnie są bardzo słabe... Najczęściej wałkowałe w 30 wcześniejszych szoł skecze i tragiczny Pazura z swoimi monologami od siedmiu boleści... Te niedziele im bardzo przeciętnie wyszły plus czasami to nie były nowe programy, a zwykłe powtórki z wakacji i wiosny...
Msciciel
Obserwator

Post autor: Msciciel » 18 gru 2014, 20:09

No i znowu hejt na Polsat. Skąd ja to znam...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 18 gru 2014, 20:12

A nawet jeśli to nowe show nie będzie jakimś programem wysokich lotów, to wciąż byłby genialnym uzupełnieniem ramówki Polsatu ze strony własnej. Jeszcze ciekawa jest ilość odcinków - chociaż jakbym miał zgadywać to z ok. 10 odcinków zrobią. W końcu to ma być raczej cykliczny program kabaretowy...

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 gru 2014, 20:17

Jordi pisze:Dokładnie. Cisza nad Rozlewiskiem pod 4 miliony widzów, więc potencjał przynajmniej w weekendy nadal jest spory, a te tłumaczenia że "reklamodawców brak" do mnie nie trafiają... Gdyby program czy serial miał sporą oglądalność to i znaleźliby się reklamodawcy, tylko żadna ze stacji nie chce za bardzo ryzykować...
To nie do końca tak działa. W pierwszych tygodniach po okresie świąteczno-noworocznym w budżetach większości reklamodawców są pustki, które muszą się zapełnić, i nawet jeśli dany serial będzie oglądać np. 7 milionów, to wcale ogromnych pieniędzy nie zarobi z reklam w tym okresie, bo z pustego dzbanka sie nie naleje. Poza tym trwa także zimowy okres turystyczny, więc reklamodawcy bardziej też inwestują w reklamy np. na stokach, obiektach narciarskich, a mniej w telewizji. Co innego, kiedy mamy początek wiosny, gdy śnieg już stopnieje, a jej początkowa faza jeszcze nie zachęca do wyjścia z domu.

Choć też chciałbym, by było więcej premier zimą, ale cóż... :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 18 gru 2014, 20:19

Ale o co ci chodzi?? Nie skreślam programu z powodu, że jest na Polsacie, tylko że dotychczasowe ich kabarety mi nie podchodziły (nawet ostatni 10-lecie Panów - same suchary sprzed 2-3 lat były). Daruj sobie, bo zgłoszę to administracji. To się robi wkurzające...

Trzeciak ja to rozumiem, tylko czemu w wielu krajach to wypala, a u nas nie?? To jest zastanawiające... Raz ktoś mógłby zaryzykować, tylko trzeba by porządnie pomyśleć co dać premierowego, żeby nie iść od razu na ścięcie. No nic zostaje mi sport na szczęście, którego zimą oglądam bardzo dużo (biathlon, biegi, narty alpejskie, łyżwy) :)
Msciciel
Obserwator

Post autor: Msciciel » 18 gru 2014, 20:21

Dobra skończ,bo ci żyłka pęknie...
Nie mam zamiaru prowadzić dalej z tobą dyskusji.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 18 gru 2014, 20:54

Trzeciak pisze:
Jordi pisze:Dokładnie. Cisza nad Rozlewiskiem pod 4 miliony widzów, więc potencjał przynajmniej w weekendy nadal jest spory, a te tłumaczenia że "reklamodawców brak" do mnie nie trafiają... Gdyby program czy serial miał sporą oglądalność to i znaleźliby się reklamodawcy, tylko żadna ze stacji nie chce za bardzo ryzykować...
To nie do końca tak działa. W pierwszych tygodniach po okresie świąteczno-noworocznym w budżetach większości reklamodawców są pustki, które muszą się zapełnić, i nawet jeśli dany serial będzie oglądać np. 7 milionów, to wcale ogromnych pieniędzy nie zarobi z reklam w tym okresie, bo z pustego dzbanka sie nie naleje. Poza tym trwa także zimowy okres turystyczny, więc reklamodawcy bardziej też inwestują w reklamy np. na stokach, obiektach narciarskich, a mniej w telewizji. Co innego, kiedy mamy początek wiosny, gdy śnieg już stopnieje, a jej początkowa faza jeszcze nie zachęca do wyjścia z domu.

Choć też chciałbym, by było więcej premier zimą, ale cóż... :)
Także i ja bym tego chciał ale niestety raczej w przypadku Polsatu czy TVNu nie ma na to szans. Od lat utarło się okres zimowy to sezon powtórkowy jednak z mniejszą intensywniejszą jak ten letni. Przez to jesteśmy w tyle chociażby za Amerykanami którzy premiery puszczają nawet pomiędzy czerwcem a wrześniem. Tam pojęcie "sezonu ogórkowego" zdecydowanie nie istnieje co oznacza że polscy nadawcy powinni brać z nich przykład.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”