Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Bialy78

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bialy78 »

Witam
A ja ma takie pytanie czy ktoś wysyłał rezygnacje przez pocztę, bo mam zamiar zrezygnować w ten oto sposób, a jeżeli tak to czy nachodził was ktoś z nową ofertą żeby tylko pozostać czy bez odzewu i wyłączyli po 45 dniach.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Mam od tygodnie telewizję cyfrowę w Aster jakość obrazu słaba ,a z reszty jestem zadowolony.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Do Aster w Zielonej Górze od 2 stycznia wracają : TVN Turbo i TVN Style
Również pojawi się TVN Gra.

Podobna sytuacja pewnie będzie w Warszawie i Krakowie.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

aster.pl pisze:Więcej TVN w ASTER


Od 2 stycznia 2007 r. oferta programowa ASTER została poszerzona o trzy kanały tematyczne z rodziny TVN: TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Gra.

Nowe kanały dostępne są w pakiecie Basic na następujących częstotliwościach:

TVN Style – kanał s21; 327,25 HHz

TVN Turbo – kanał c24; 495,25 MHz

TVN Gra – kanał c32; 559,25 MHz
Ten komunikat Aster jest zabawny o tyle, że napisano go jakby nigdy nic się nie działo... jakby wcale nie byli skąpi na pieniądze i nie wyrzucili z oferty TVN Turbo i TVN Style przez to, że są dla nich za drogie.
futbolserwis
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 07 sty 2007, 13:01

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: futbolserwis »

Nie jest to pewne, ale możliwe, że w aster pojawi się niemiecka wersja Comedy Central. Cała sprawa polega na tym, że w niemczech od 15 stycznia comedy central deutschland będzie zamiast vivy plus. W ofercie Aster basic (analogowej) znajduje się ten kanał, czyli VIVA plus. Oznacza to, że albo zniknie on z oferty aster, albo będziemy mogli oglądać comedy central po niemiecku. Liczę na to bo troche znam niemiecki, a lepsze takie comedy central jak żadne.
aster

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aster »

Te całe aster to oszukańcza firma nawet AXN nie mają chyba sie przełącze na n.
Medion

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medion »

Aster w miejscu Vivy Plus wolałi emitować planszę "Kanał niedostępny z przyczyn leżących po stronie nadawcy" i znając aster jeszcze długo ona nie zniknie :-/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W takim razie powiało wiochą od Aster... Ale oczywiście abonenci mają za to płacić.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

1 marca w Aster Zielona Góra ma zniknąć CNBC .
Mogłem się tego spodziewać ,bo w Warszawie i w Krakowie już od dawna nie ma tego kanału.

Ciekawe ,co Aster zrobi jak rozdzielą się TCM i CN.
Pewnie też znikną z sieci i nic nie bedzie.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

A w Zielonej Górze włączyli Superstację.
PRZEMKOB
Bialy78

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bialy78 »

Superstacja w ASTER

Od 30 marca 2007 r. oferta programowa ASTER zostanie rozszerzona o nowy kanał informacyjno-sensacyjny Superstacja


Superstacja to najnowszy, pierwszy i jedyny w Polsce kanał informacyjny z dużą dawką sensacji i plotek. W programie znajdą się informacje o aktualnych wydarzeniach politycznych i społecznych opatrzone emocjonalnym komentarzem. Nie zabraknie też relacji z prowadzonych śledztw oraz interwencji służb porządkowych, pogotowia ratunkowego i straży pożarnej. Widzowie będą mieli okazję podpatrywać codzienną pracę policji, prokuratury i sądu. Program zawiera również kontrowersyjne reportaże, ciekawostki, sensacje ze świata oraz magazyny poradnicze. Nie zabraknie również plotek z życia towarzyskiego (relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami i VIP'ami).
Wyróżnikiem Superstacji jest nowy styl dziennikarstwa telewizyjnego, nowy sposób rozmowy z widzem oraz prosty i zrozumiały język.

Superstacja nadaje 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.
Program dostępny będzie w ofercie analogowej (pakiet Basic) na kanale s23 (343,25 MHz).
Bialy78

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bialy78 »

Odkodowane HBO w dniach 30.03.-31.03

Zapraszamy na "Otwarte okno HBO" w dniach 30.03.-31.03.


Zaplanuj piątkowy i sobotni wieczór z odkodowanym kanałem filmowym HBO.

W programie m.in. Film "Miss Agent 2" z Sandrą Bullock w roli głównej, HBO na stojaka, koncert zespołu Coldplay, oraz ciekawe pasmo dokumentalne „Bez Cenzury”. A w nim: Historia zespołu Metallica w dokumencie "Some kind of Monster" oraz kontrowersyjny dokument „Śląski interes”. Bohaterkami filmu są cztery tancerki: Tatiana, Barbi, Landryna i Pati. Dziewczyny, które wyrastały w specyficznym, śląskim środowisku komentują otaczający je świat, a my poznajemy ich postawy życiowe, które reżyser konfrontuje z pytaniem o realność ich marzeń.

Zapraszamy na weekend z HBO w dniach 30-31 marca. Akcja "Otwarte Okno HBO" od godziny 19.00 do 24.00 na częstotliwości 207,25 MHz, c10 (Multipip).
Bono

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bono »

Do każdego dostawcy czegoś tam mozna się przyczepić, że czegoś tam nie daje lub wyłącza. Ja mam w aster neta, tv i jeszcze rodzinka zarzyczyła sobie telefon.
TV chodzi normalnie i nie mogę sie do niczego przyczepić, na necie prędkości takie jak w umowie a pingi na "Vietcongu 1" max 60 czyli MALINKA dla mnie ( gram na serwerze clanowym w Holandii ). Telefon jak telefon żadnych problemów.
Myślę sobie, że specjalnie nie wyłączają jakis tam programów. A z każdej kablówki dostawca programu chce zedrzeć jak najwiecej tak już to bywa w kapitaliźmie. :cool:
Przemo

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Przemo »

Od 1 maja Disney Channel w aster
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

A czy posiadasz wiadomość,czy Disney Channel będzie też w Krakowie i w Zielonej Górze ?
PRZEMKOB
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości