Multimedia

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Cóż, czasy się zmieniają, a kablówki razem z nimi. Jeszcze kilka lat temu podstawą programową większości sieci były stacje obcojęzyczne (głównie właśnie stacje niemieckie). Kanałów w języku polskim było znacznie mniej na satelicie, dlatego też telewizje kablowe budowały swoją ofertę na podstawie zagranicznych programów.
Teraz korzystają z nadawców w języku polskim z jednego prostego powodu – znajomość języków obcych u Polaków, pomimo że się w ciągu ostatnich lat poprawiła, nie wygląda ciągle najlepiej.
Zaznaczam, że mi taka polityka również niebardzo się podoba, a szczególnie gdy np. angielski kanał informacyjny zastępuje się TVN Gra, bądź innym Mangiem.
Ale cóż zrobić? Operatorzy mają nieco odmienną wizję :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Karol pisze:Po stracie 4fun.tv bym nie płakał, bo nie jest to kanał z wyższej półki. Co do ITV, to toleruję ten program wyłącznie dlatego, że go nie oglądam :)
Czego chcesz od 4fun.tv fajna muze maja
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Do muzyki nic nie mam. Pod warunkiem, że przerywają mi jej kretyńskie reklamy, wstawki, itp., a ekranu nie zasłaniają debilskie czaty, bannerki i inne duperelki.
Wojtek Toruń

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wojtek Toruń »

Witam
Mam już tej kablówki dość niestety nie mam innego wyjścia.
Oni tak TPSA już tylko błękitna linia.
Nie ma z kim pogadać , brak pełnej informacji o programach
(przynajmniej ja nie umiem znaleźć ).
Na zapytanie e-mailem odpisali po miesiącu.
Telefon niedostępny w mojej dzielnicy od roku.
Jednym słowem jeden duży syf.
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Z mniejszymi miastami tak jest. Ja mam pakiet komfort płace niecałe 25 PLN za 60 kanałów, nie narzekam no może tylko że brak jest kanałów niemieckojęzycznych. Nigdy niemiałem przerw w programie spowodowanych ze strony samej kablówki.

Porównując ofertę UPC i innych kablówek w moim mieście Multimedia jest faworytem.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

IPTV i HDTV we wszystkich sieciach Multimediów
Multimedia Polska, będzie pierwszym operatorem kablowym w Polsce, który zaoferuje w tym półroczu pełny pakiet telewizyjny w oparciu o standard IPTV- wynika z informacji uzyskanych przez Media2.pl podczas konferencji prasowej MP nt. wyników finansowych za 2006r.
Według uzyskanych przez nas informacji cyfrowy pakiet telewizyjny będzie obejmował wszystkie kanały dostępne obecnie w ofercie analogowej. Pakiet ma być dostępny wszędzie tam, gdzie dostępny jest internet u tego operatora.

Abonenci zostaną wyposażeni w cyfrowe dekodery przystosowane do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości. Z wstępnych informacji wynika również, że operator chce od razu zaoferować wideo na żądanie.

Przystawki odbiorcze będą mieć twardy dysk oraz modem kablowy umożliwiający komunikację zwrotną przy pomocy sieci kablowej.

Adndrzej Rogowski, prezes Multimediów zapowiedział, że w tym roku spółka zainwestuje w rozwój ponad 150 mln złotych- nie wiadomo jaka część z tej kwoty zostanie przeznaczona na rozwój oferty cyfrowej.

- Naszą strategią jest budowanie operatora świadczące pakiet minimum trzech usług (telewizji, internetu oraz telefonii) wszędzie, gdzie działamy. Pod koniec zeszłego roku zakończyliśmy modernizację całej sieci. Jeszcze w tym półroczy pierwsi klienci otrzymają dostęp do usług cyfrowych- powiedział Andrzej Rogowski.

Zdaniem Rogowskiego możliwe jest zaistnienie Multimediów na kolejnych rynkach.
Żródło: MEDIA2.PL
Pozdrawiam.

Stevie
Siera

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Siera »

witam! czy nie macie ostatnio problemow z internetem w Multimedii ?? w moim miescie Zamosc dosyc duza czesc znajomych ma problemy z transferami :/ np. na moim laczu 512 zamiast sciagac sie 63 to idzie 3 lub 13 kb/s :/ to juz lekka przesada bo ta awaria trwa ponad tydzien. Czy wiecie cos na ten temat ?? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Multimedia Polska: Internet bez limitów
Kolejny polski dostawca usług szerokopasmowego dostępu do Internetu postanowił znieść limity transferu danych. Tym razem jest to sieć Multimedia Polska.
Od 1 kwietnia Multimedia Polska znosi limity transferu danych we wszystkich opcjach dostępu do szerokopasmowego Internetu, co oznacza, że klienci pięciu usług dostępu do internetu (128 kb, 256 kb, 512 kb, 1 Mb i 2 Mb) będą mogli pobierać dane z internetu bez zwracania uwagi na limit.

Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych oraz potencjalnych internautów i przeprowadzone zostanie w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej. W ten sposób spółka Multimedia Polska dołączyła do grona operatorów, którzy znieśli ograniczenia transferu danych.

Na koniec grudnia 2006 roku z szerokopasmowego dostępu do Internetu w sieci Multimedia Polska korzystało 145 tys. klientów, w tym: 128 tys. za pomocą łączy kablowych (modem kablowy), a ponad 17 tys. za pośrednictwem sieci telefonicznych (xDSL).
Żródło: MEDIA2.PL
Pozdrawiam.

Stevie
Morus
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2006, 11:09
Lokalizacja: Toruń

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morus »

Multimedia poinformowały, iż od 1 maja wyłączają Extreme Sports w zamian za nowy kanał tematyczny. Podejrzewam, że może to być zapowiadany wcześniej ESPN. No cóż; zamienił stryjek.... Nie oglądam Extreme już od dwóch lat (początkowo się nim ekscytowałem, później zrobił się nudny), ale ESPN jakoś do mnie nie przemawia. Filmy z olimpiady w Rzymie w 1960 r. nie wydają się przynajmniej dla mnie ciekawe. Wolałbym, aby włączyli np. Eurosport 2, choć z drugiej strony nie wiadomo czy to aby napewno będzie kanał sportowy.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Ale trzeba przyznać, że długo tych limitów nie mieli abonenci multimedii.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

mam wrażenie że to będzie foxlife
FOX LIFE

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FOX LIFE »

oby bylo tak jak piszesz... chociaz mi osobiscie sie wydaje ze to bedzie ESPN Sport Classic ; / i wtedy to bedzie mi szkoda Extreme... a tak wogle FL to taki Comedy Central 2 taa? ; )
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

foxlife to taki troche polsat tvn ;)
wedding TV

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wedding TV »

"nowy kanal tematyczny" to bedzie na 100 Wedding TV... porazka totalna ; /
0Piotrek0

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 0Piotrek0 »

Jestem abonentem Multimedii w Niewiadowie. Płace 43,99 zł za... 36 kanałów i w dodatku 0 radiowych! A zresztą połowa kanałów TV to wieczna awaria!

Modlitwa
Boże, uratuj nas od Multimedii!
Niech każdy kto będzie chciał podpisać z nimi umowę zostanie bardzo ukarany!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości