EraGG

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
grisznak84
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2006, 21:40

EraGG

Post autor: grisznak84 »

Hej
Ciekawi mnie co myślicie o EraGG. Dla mnie to usługa, która ma szanse zmienić myślenie niektórych ludzi. Wcześniej próbowałem korzystać z komunikatorów przez komórki, ale koszty mnie zniechęcały i uważałem to za niepotrzbny badziew. Teraz jak koszty połączenia z netem wzieła na siebie Era to ja znowu częściej zaczynam z tego korzystać i powoli uznałem to za naprawdę ciekawą usługę. Zauwżyłem, że nie mam już takiego ciśnienia na kompa, lepiej sie czuje z dala od niego mając gg w kieszeni. Ktoś z was z tego korzysta? Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

Ta usługa chyba nie jest dostępna w Heyah, bo jak wysyłam sms-a aktywacyjnego, to nie może wysłać ;]

EDIT:

Wyskakuje mi coś takiego: Nie można ustalić wersji aplikacji z powodu błędu komunikacji z serwerem. Aplikacja zostanie zamknięta. Ciekawe czy to przejściowe czy nie mam szans na gg w telefonie ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Miedziu Mały

EraGG

Post autor: Miedziu Mały »

Ja korzystałem jak zamówiłem na próbę WAP 5 MB w Erze.... Później korzystałem z gg stron i z internetu na laptopie... aż mi się skończyło... a nagle jak zauważyłem iż 5 mb się skończyło to widziałem, że trace kase... poźniej raz se skorzystałem bo musiałem wejść na GG, a neta w domu nie miałem i skosiło mi 30 zł.... a siedziałem tylko na gg... w erze powiedzieli mi iż niby nie rozłaczyłem się z internetem i ciągle pobierało dane.... Zdarzyło się tak 2 razy.... a więc 60 zł.... nerwica... Od teraz nie korzystam z Neta na fonie.... A mój salon był ostatnio zamknięty... przez kłótnie z Germanosem... narazie niemam czasu nawet iść po szkole na miasto iść do salonu, aby sprawdzili czy mam dobrze internet w telefonie ustawiony... Może kiedyś zajde i sprawdze... jeśli to nie wina ustawień to już z neta na fonie nie bede korzystać...
grisznak84
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2006, 21:40

EraGG

Post autor: grisznak84 »

Ja też miałem pewne problemy, ale pani w boa poprowadziła za rączkę i w pare minut załatwiliśmy sprawe. o ile dobrze pamiętam ustawienia javy mogą czasami budzić pewne problemy. Generalnie to też spory plus, czyli support ze strony Ery. Teraz działa mi pięknie, nic nie pobiera za przesył danych - radze sie zorientować bo to naprawde tanio wychodzi
Robur

EraGG

Post autor: Robur »

Potwierdzam, tam są małe zawirowania z ustawieniami java. Co prawda na większości fonów automatyczne konfiguratory załatwiaja sprawe, ale czasami są małe problemy. Wtedy od razu do boa trzeba dzwonbić, nie zastanawiać sie za długo bo to tylko strata czasu :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

Mi po kilku minutach znudziło się już takie gg w telefonie. Strasznie ciężko nadrabia się odpisywanie na wiadomości innych osób. W każdym razie ten, kto korzysta lub korzystał z gg na kompie nie będzie zadowolony z gg na komórce ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Qqq

EraGG

Post autor: Qqq »

dla mnie fajana sprawa... mam na abonament i jeszcze nie wiem sam czy cos to gadu pobiera bo rachunku nie ma jeszcze ale jak nic mi nie zje kasy oporcz aktywacji 1zl/tydzien to bede z tego korzstal
mca

EraGG

Post autor: mca »

Co tydzien bedzie ci pobierało 1 zł czyli na miesiąc wychodzi 4 zł to i tak sie opłaca ale ja juz z gg nie korzystam bo mi sie znudziło pozdrawiam pa:)
o2.plJustynka

EraGG

Post autor: o2.plJustynka »

Witam... Faktycznie calkowity koszt to 1zl tygodniowo... bez zadnych dodatkowych oplat... Wszystko pieknie mi chodzi jednak nei wyswietla mi opisow moich kontaktow :( Wiecie moze jak to naprawic...??? Mam motke L6...
anuśka
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2007, 17:53

EraGG

Post autor: anuśka »

Hej mam takie pytanie bo nie wiem co mam zrobić ściągłam eragg na tela no i mi nie działa gdy uruchamiam wyskakuje mi napis "Zezwolić aplikacji na odbieranie z interntu" no i jest TAK lub NIE no i oczywiście daje tak, następnie pojawia się "zezwolić aplikacji na wysyłanie do Interey" i rónież daje tak no i wyskuje "błąd siecowy, nie można ustalić aktualnego numeru wersji aplikacji z powodu błędu komunikacji z serwerem wersji. Aplikacja zostanie zamknięta" nio i co ja mam zrobić, bo kompletnie nie wiem :(:(:(:( PROSZĘ POMOZCIE M :D:D
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

anuśka:
Napisz jaką masz sieć. Ja mam sieć heyah i pomogło mi ściągnięcie na telefon ustawienia wap i ustawienie tego wap-u na telefonie.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
POMOCY!!!!!!!!

EraGG

Post autor: POMOCY!!!!!!!! »

Bardzo prosił bym o pomoc!! Ściągnełem EraGG wysyłając sms'a na numer 8089 o tresci GG. Zainstalowałem go niepamietam dokładnie co kliknełem potam pisało pytanie Zezwolić aplikacji na odbiór z intenetu? I niewiem co mam zrobić bo jak dam tak to łączy się tak jakby miałaby trwać rozmowa i nic się niedzieje a mi kasa ubywa za kożystanie z neta. Dałem nie i następne pytanie Zezwolić aplikacji na wysyłanie do internetu i to samo powtórka z rozrywki. PROSZĘ O POMOC. POSIADAM SE K510i i mam takie profile Era mms, Era omnix csd, era omnix, erawap gprs tt, erawap csd. Mam wybraną Era omnix csd.
anuśka
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2007, 17:53

EraGG

Post autor: anuśka »

ja mam Ere i w tym też problem że ja już mam ściągiętego wap i ustawionego ja fonie również :(:(:(:(:(
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

EraGG

Post autor: Witu »

anuśka:
Zadzwoń na infolinię ery. Tam jest bardzo miła obsługa na pewno ci pomogą wszystko ustawić ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
POMOCY!!!!!!!!!

EraGG

Post autor: POMOCY!!!!!!!!! »

Zadzwoniłem tam i mi powiedzieli - już wszystko działa:)
Wielkie Dzięki
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości