[UPN/The CW/Hulu] Veronica Mars

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Pawel

[UPN/The CW/Hulu] Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Na początek krótki opis z filmweb.pl:
#
Veronica Mars jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki. Miała wszystko: wspaniałego chłopaka - swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciólka i zarazem siostra jej chłopaka-Lilly Kane, została zabita.

Ojciec Veronica'i szeryf Neptune oskarżył o to ojca Lilly. To kosztowało go utratę posady, a wkrótce potem żony. Veronica musiała wybrac między przyjaciółmi i społeczeństwem miasta, a ojcem, którego kochała ponad wszystko. Wybrała to drugie. Od tamtej pory stała się wyrzutkiem. Wszyscy znajomi odwrócili się, nawet jej chłopak. Teraz pracuje z ojcem w jego agencji detektywistycznej.

Na własną rękę chce rozwiązać zagadkę śmierci Lilly, udowodnić, że to nie Abel Koontz (oskarżony) popełnił zbrodnię. Odkrywa przy tym ciemne sekrety Neptune.
Serial od 2 lutego będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 (:lol:) w TVN.
Ja jednak polecam wam ściągnąć sobie z internetu 2 pierwsze sezony w wersji DVDRip. 3 sezon aktualnie jest emitowany w USA.

Jednym z producentów tego serialu jest Joel Silver, którego chyba nie trzeba przedstawiać.
Serial teoretycznie młodzieżowy ale z tego co da się przeczytać na różnych forach oglądają go również i 30 latkowie. Jest to takie połączenie kryminału z akcją i dużą dawką humoru. Ja na razie oglądałem 1 sezon i mogę powiedzieć że każdy odcinek pomału odkrywa jakąś część tajemnicy zabójstwa Lilly, a ostatni odcinek 1 sezonu po prostu trzyma w napięciu od 1 do ostatniej sekundy. A z tego co czytałem to w 2 sezonie jest jeszcze lepiej.

Jeśli idzie o aktorkę grającą tytułową rolę (Kristen Bell) to też jest na co popatrzeć :D. Dodam że ma ona irlandzko - polskie korzenie.

Tak więc krótko mówiąc zdecydowanie polecam ten serial.
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:47

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zoltar »

Serial zapowiada sie interesujoco tylko pora emisji jest mniej ciekawa 14.00 kto ma czas codziennie o tej porze oglodac ten serial?
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Sądząc po opisie to może być to coś interesującego jednak godzina emisji na TVN dyskwalifikuje go...
Jak mi wpadną w ręce płyty z serialem to sobie może pooglądam....
Damian
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2006, 20:49

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian »

Fajny film nie narzekam :cool:
aga

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aga »

czy ktos wie jak sie nazywa i kto jest wykonawca tytulowej piosenki (ta ktora leci w czolowce) z gory dzieki
Pawel

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

aga pisze:czy ktos wie jak sie nazywa i kto jest wykonawca tytulowej piosenki (ta ktora leci w czolowce) z gory dzieki
"We Used To Be Friends" by The Dandy Warhols.
Sylwia

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sylwia »

Potrzebny mi tytuł piosenki którą Veronica śpiewa w odcinku o trytonach. Prosze o pomoc...
Pawel

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jeśli dobrze kojarzę to była to piosenka "One Way or Another".
pomoc

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pomoc »

Cześć jestem strasznie zafascynowana tym serialem, musze przyznać, że nie mogę doczekać się kolejnego dnia, aby zobaczyć znów przygody Veroniki mam ogromna prośbę czy ma ktoś z was 2 i 3 sezon? ściągnięty? Jeśli tak proszę o kontakt. olu @vp.pl
Chciałbym pogadać i ponegocjować…. :P
Awatar użytkownika
krzysiojaw
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2007, 19:36

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysiojaw »

pomoc pisze:Cześć jestem strasznie zafascynowana tym serialem, musze przyznać, że nie mogę doczekać się kolejnego dnia, aby zobaczyć znów przygody Veroniki mam ogromna prośbę czy ma ktoś z was 2 i 3 sezon? ściągnięty? Jeśli tak proszę o kontakt. olu @vp.pl
Chciałbym pogadać i ponegocjować…. :P
Druga seria Veronici Mars zaczyna się w TVN od czwartku 8 marca. Co do 3 serii, to nie wiadomo czy będzie, narazie jest w połowie emisji w USA
Asia24

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asia24 »

Może ktoś mi podać linka skąd można ściągnąć pierwszy i drugi sezon Veronicki Mars? :D
mysza87
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:16

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mysza87 »

wie ktos skąd mozna ściągnąć 2 i 3 sezon Weroniki Mars ?
Pawel

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Z internetu można ściągnąć ;).
niki
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2007, 18:37

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: niki »

mam wielką prośbę czy poda mi ktoś linki do stron z których będę mogła ściągnąć poszczególne odcinki?
myszka_aa
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2007, 21:02

Veronica Mars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: myszka_aa »

Hej :):) Oglądałam ostatnie odcinki pierwszego sezonu na TVN i bardzo mi sie podoba ten serial :D:D mam proźbę... ma ktoś linka z 2 sezonem bo nie mam za bardzo czasu na oglądanie w TV :( a przeszukałam całego neat i ściagałam nawet różne programy :P:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości