Koszykówka - temat ogólny

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, boks, itd.
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 05 gru 2014, 22:55

Otwieram wątek o Koszykówce i podaje dzisiejsze wyniki:
Wyniki z 5 grudnia:

23 październik Euroliga - Grupa C
5 grudnia PGE Turów Zgorzelec - FC Barcelona 65 : 104
5 grudnia TBL - 10. kolejka
5 grudnia Rosa Radom - Asseco Gdynia 80 : 72
5 grudnia Wikana Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 80 : 75
5 grudnia I liga mężczyzn - 11. kolejka
5 grudnia GTK Gliwice - Legia Warszawa 58 : 59


Źródło: Sportowe Fakty
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 07 gru 2014, 8:40

Wyniki z 6 grudnia:

6 grudnia TBLK - 10. kolejka
6 grudnia Pszczółka AZS UMCS Lublin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 58 : 68
6 grudnia Wisła Can Pack Kraków - Artego Bydgoszcz 88 : 62
6 grudnia MKK Siedlce - Basket Gdynia 79 : 73
6 grudnia Ślęza Wrocław - Energa Toruń 57 : 75
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: skubi » 08 gru 2014, 9:48

Podział grup na Eurobasket 2015 kobiet:

GRUPA A :
Francja
Czechy
Ukraina
Czarnogóra
Rumunia

GRUPA B:
Turcja
Białoruś
Polska
Włochy
Grecja

GRUPA C:
Serbia
Chorwacja
Łotwa
Rosja
Wielka Brytania

GRUPA D:
Hiszpania
Słowacja
Litwa
Szwecja
Węgry


Terminarz meczów Polek:
11.06.15 - Polska – Turcja
12.06.15 – Białoruś – Polska
13.06.15 – Polska – Grecja
14.06.15 – Włochy – Polska
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 08 gru 2014, 20:07

Rywale Polaków na EuroBasket 2015:
W podparyskim Disneylandzie rozlosowano grupy przyszłorocznych ME. Polska trafiła na grupę A.

GRUPA A: Polska, Francja, Finlandia, Bośnia i Hercegowina, Rosja oraz Izrael.
GRUPA B: Hiszpania, Serbia, Turcja, Niemcy, Włochy, Islandia
GRUPA C: Chorwacja, Słowenia, Grecja, Macedonia, Gruzja, Holandia
GRUPA D: Litwa, Ukraina, Łotwa, Belgia, Czechy, Estonia

Początek ME 5 września, finał 20 września.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 43330
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Trzeciak » 08 gru 2014, 20:23

Miejsce na "galę losowania" - wyborne. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 11 gru 2014, 14:03

A miejsce na galę losowania faktycznie wyborne.
Porażki w Eurolidze, zwycięstwo w Pucharze Europy:
Euroliga koszykarek - Basket Bourges - Energa 72:54
Euroliga koszykarek: BLMA Montpellier - Wisła Can-Pack Kraków 72:62
Wygrana Stelmetu w Pucharze Europy koszykarzy, Stelmet - Pinar Karsiyaka Izmir 71:69
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 15 gru 2014, 5:51

Wyniki z 11 kolejki Tauron Basket Ligi:

Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 97 - 82
Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek- 74 - 85
Szczecin - Rosa Radom 75 - 94
Śląsk Wrocław - Start- 100 - 75
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec 78 - 89
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 18 gru 2014, 22:39

Z kolei w Eurolidze kobiet dwie porażki:
Wisła Can-Pack Kraków - Galatasaray Stambuł 53-64
Energa Toruń - Beretta Familia Schio 58-79

PE Koszykarzy:
BK Ventspils - Stelmet 51-58

Euroliga Mężczyzn:
Turów Zgorzelec - Armani Mediolan 96-101

Jedno zwycięstwo na cztery spotkania to trochę za mało.
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 22 gru 2014, 4:59

Pozostałe wyniki 11 kolejki Tauron Basket Ligi:

Asseco Prokom - Polpharma Starogard 81-73
Energa Czarni - Jezioro Tarnobrzeg 73-70
Zielona Góra - Kutno 69-61

Wyniki 12 kolejki Tauron Basket Ligi:

Start - AZS Koszalin 70-87
Polski Cukier Tytoń - Zielona Góra 62-71
Turów Zgorzelec - Asseco Prokom 101-85
Anwil Włocławek - Jezioro Tarnobrzeg 82-78
Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 71-71, 87-78 po dogrywce
Kutno - Energa Czarni - 68-86
Polpharma Starogard - Szczecin 95-86
Rosa Radom - Trefl Sopot 73-62
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 31 gru 2014, 6:54

Wyniki 13 kolejki Tauron Basket Ligi:

Trefl Sopot - Polpharma Starogard (105:105) 119:115 po dogrywce
Energa Czarni - Polski Cukier Tytoń 77:76
Zielona Góra - Rosa Radom 73:59
Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 91:72
Asseco Prokom - Lublin 89:74
Jezioro Tarnobrzeg - Kutno 85:86
Turów Zgorzelec - Szczecin 118:102
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 05 sty 2015, 6:35

Wyniki 14 kolejki Tauron Basket Ligi:

Rosa Radom - Energa Czarni 78:87
Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 73:66
Anwil Włocławek - Kutno 87:66
Dąbrowa Górnicza - Asseco Prokom 75:72
Polski Cukier Toruń - Jezioro Tarnobrzeg 78:61
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 103:104
Lublin - Szczecin 76:87
Polpharma Starogard - Zielona Góra 75:103
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 14 sty 2015, 9:50

Zaległy mecz 13 kolejki Tauron Basket Ligi:

AZS Koszalin - Dąbrowa Górnicza 88:79

Wyniki 15 kolejki Tauron Basket Ligi:

Zielona Góra - Turów Zgorzelec 78:70
Asseco Prokom - Śląsk Wrocław 67:60
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 89:64
Energa Czarni - Polpharma Starogard 90:85
Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom 69:85
Kutno - Polski Cukier Toruń 70:80
Szczecin - Dąbrowa Górnicza 80:86
Trefl Sopot - Lublin 111:94
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 19 sty 2015, 4:53

Wyniki 16 kolejki Tauron Basket Ligi:

Szczecin - Śląsk Wrocław 68:86
Asseco Prokom - AZS Koszalin 72:64
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 78:76
Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard (95:95) 180-105 po dogrywce
Kutno - Rosa Radom 76:71
Trefl Sopot - Dąbrowa Górnicza 84:87
Zielona Góra - Lublin 84:76
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 26 sty 2015, 5:15

Finał Pucharu Polski Kobiet: Koszykarki Wisły Kraków pokonały w Bydgoszczy Energę Toruń 84:75 w finałowym meczu o Puchar Polski i tym samym obroniły to trofeum.

Wyniki 17 kolejki Tauron Basket Ligi:

Asseco Prokom - Anwil Włocławek 100:65
AZS Koszalin - Szczecin 98:73
Dąbrowa Górnicza - Zielona Góra 63:76
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 76:73
Turów Zgorzelec - Jezioro Tarnobrzeg 117:83
Polgharma Starogard - Kutno 92:83
Lublin - Energa Czarni 82:73
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 95 - 81
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5420
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Koszykówka - temat ogólny

Post autor: Tradycjonalista » 03 lut 2015, 6:31

Wyniki 18 kolejki Tauron Basket Ligi:

Szczecin - Asseco Prokom 69:67
Kutno - Turów Zgorzelec 70:83
Trefl Sopot - AZS Koszalin 61:90
Anwil Włocławek - Rosa Radom 71:82
Energa Czarni - Dąbrowa Górnicza 80:71
Jezioro Tarnobrzeg - Lublin (84:84) 90:93 po dogrywce
Zielona Góra - Śląsk Wrocław 80:70
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard 107:65
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości