Prison Break

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
cidik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2006, 22:28

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cidik »

Pawel pisze:
cidik pisze:Nie zgodze się z Tobą.
Jericho, Rules of Engagement, Carnivale, Rzym,Sliper Cell, Criminal Minds, The Unit i wiele innych jest emitowanych w 1080i
Z tego co wiem to w USA stacje nadają tylko w 720p więc jeśli gdzieś na sieci są te seriale w 1080i to raczej nie z TV w USA. No chyba że i do USA dotarło już 1080i.
Dotarło dotarło. Dość dużo seriali jest w 1080i od jakiegoś czasu
pauuliinkaa

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pauuliinkaa »

Natalia obejrzałaś już cały 2 sezon :O ? wow ja jak na razie do 2x19 nie ma dalszych :( Skąd miałaś cały 2 sezon? :P Ja tez już chce go oglądnać bom tako ciekawa ze kruca już nie moge hehe ;D Odp na mojego maila [email protected]
migacz

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: migacz »

Takie prośby to nie na tym forum
ak masz

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ak masz »

ehemne, jak masz jeszcze te linki to daj plis w RMVB. tylko fajnie jak by nie były na rapidzie (tam mam obcięty download-perfidia!) i na megauploadzie (do tego serwisu jest dostęp do 14.00 bo później Premiumy blokują jejich całą szerokość pasma i klapa)

Tutaj nie spełniamy tego typu próśb, bo to nielegalne jednym słowem/Życzliwy mod.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

A czy to taki straszny problem wejść sobie na jakiś warez i wpisać w wyszukiwarce "prison break" ? Zajmie ci to może 5 minut i nie musisz nikomu głowy zawracać!
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ostrzeżony

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ostrzeżony »

skoro takich próśb na forum nie można składać to jak możesz to wyślij mi je (RMVB) na [email protected] a jeśli chodzi o warez to JEST PROBLEM bo jest ich jak lodu i przeważnie na każdym nie ma tego, czego sie szuka
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

to ciekawe, bo ja jeszcze nie znalazlem warezu, na ktorym by nie było prison break ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ostrzeżony

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ostrzeżony »

prison break jest na prawie każdym, tylko albo jakiś super krótki filmik, albo linki które prowadzą donikąd, albo jest tylko że jedynie HD lub DVDRip po 350MB i na rapidze,gdzie jak pisałem wcześniej mam obcięty download. a tu okazja bo RMVB a w takiej dziurze gdzie mieszkam internet jest porażająco drogi i mam niezbyt prędkość dlatego zależy mi na rozmiarze.
Pawel

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

ostrzeżony pisze:prison break jest na prawie każdym, tylko albo jakiś super krótki filmik, albo linki które prowadzą donikąd, albo jest tylko że jedynie HD lub DVDRip po 350MB
Nie HD tylko rip z telewizji HD. Pisaliśmy już o tym.
Awatar użytkownika
pitersid
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 02 mar 2007, 19:20
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pitersid »

Witam!
Ja tez juz jestem po obejrzeniu 2 serii i roznych tzw. "specjali" do tego serialu. W jednym z nich a dokladnie w drugim odcinku "Behind The Walls" do pierwszego sezonu rezyser jasno powiedzial cyt. "sami do konca nie wiemy jak bedzie sie to rozwijac we wszystkich pieciu sezonach".
Jesli macie literki (tlumaczenie) do tego filmu to w tlumaczeniu troche przekrecili wypowiedz rezysera. Polecam wylaczyc napisy i wsluchac sie samemu w to co on mowi. Jest to dokladnie w 31 minucie (zaraz po wywiadzie ze scenarzystami)

A wiec wg tego co powiedzial zapowiada sie tasiemiec - t.j 5 sezonow...

Pozdrawiam
Może to Twój urok... może to Photoshop...!?! :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Powiem wam, że już druga seria jest słabsza. Nie wyobrażam sobie kolejnych. No chyba, że będą mieli jakiś dobry pomysł na nowe odcinki.
Pawel

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Pod koniec sierpnia ma wystartować 3 sezon. Ja chyba sobie odpuszcze :/ .
Awatar użytkownika
pitersid
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 02 mar 2007, 19:20
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pitersid »

W jednym z wywiadow Peter Stormare (John Abruzzi) powiedzial ze sami nie wiedza co bedzie w przyszlosci. Scenariusze dostaja co dwa tygodnie i jako aktorzy sa ciekawi jak potocza sie ich kolejne, serialowe losy. Troche ironicznie dodal ze jesli rzeczywiscie ma byc wiele sezonow tego serialu to moze beda musieli uciekac z kazdego wiezenia na swiecie? Zrobi sie z tego taki talkshow - cos w stylu jak uciec z Twojego wiezienia w 2 tygodnie!

Drugi sezon wcale nie byl taki zly. Wedlug mnie to z pierwszego zaczela sie robic mamalyga i troche byl na sile przeciagniety. Niby wszedzie zapewniaja ze chca zeby serial byl jak najbardziej realny a ja ogladam to jak dobra bajke... Niektore rzeczy i zachowania sa tak hollywoodzkie i maloprawdopodobne, zeby nie powiedziec bezsensowne i irracjonalne, ze az sie plakac chce. No ale w porownaniu do polskiej "Plebanii" to ja juz wole "PrisonBreak" ogladac...
Może to Twój urok... może to Photoshop...!?! :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie ma co patrzeć na Stormare'a - jego już skasowali :)
Awatar użytkownika
pitersid
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 02 mar 2007, 19:20
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pitersid »

Jak sie z podcietego gardla wylizal to i kulka go nie zabila :P
Może to Twój urok... może to Photoshop...!?! :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości