us5

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
izus77
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2007, 23:05

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: izus77 »

kto lubi us5 tak jak ja niech pisze. a ja us5 kocham!
Sylwusia:)

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sylwusia:) »

Kto nie lubi US5??? Ja ich uwielbiam... szcegolnie richiego:D sliczny jest:D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jezus. Banda wylizanych chłoptasiów naśladujących 'n sync i backstreet boys. Nawet im do pięt nie dorastają.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Jeśli chodzi nawet o n sync i backstreet boys, t też był (nie wiem czy jeszcze śpiewają) niezły syf. Kurcze najpier tokio hotel teraz us5. Za niedługo już nie znajdziemy żadnego fajnego wykonawcy...
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

są fajni wykonawcy tylko nie puszczają ich piosenek w Polsce :P Np. Avenged Sevenfold, Institute, Pennyvise :D
,
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jeśli chodzi nawet o n sync i backstreet boys, t też był (nie wiem czy jeszcze śpiewają) niezły syf.
Tyle, że backstreet boys umieją śpiewać przeciwieństwie do większości boysbandów.

Co do us5 to kolejny słaby zespół, który idealnie jest wykreowany przez jest szefa zespołu, media. Talentu i głosu nie mają, ale to nie liczy się w muzyce dla gówniarzy. Za kilka miesięcy/lat nikt nie będzie o nich pamiętać.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

No nie wiem... O Tokio Hotel też nikt po kilku miesiącach miał nie pamiętać a dalej ich słyszę :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

No nie wiem... O Tokio Hotel też nikt po kilku miesiącach miał nie pamiętać a dalej ich słyszę smile
Czy ja wiem? Swój szczyt popularności mają już za sobą. Zresztą na kogoś miejsce us5 wszedł i teraz nastolatki mają nowych fanów :lol:. Za parę lat obydwu zespołów nie będzie już w tv. Taki los "bravo-gwiazd" itd.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
dusiaa15
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2007, 17:55

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dusiaa15 »

No ja uwielbiam US5 i taK SIE SKŁADA ze musze zrobic portvolio na ich temat na Muzyke wiec macie cos więcej o nich to czekam pod numerem gg 10149762 pozdro
weronika

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: weronika »

masz racje us5 jest super ja sie w nich tez zakochałam us 5 to jest dopiero cos nie to co zrypane tokio hotel
Marta

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marta »

To nieprawda, że oni nie potrafią śpiewać, bo potrafią. Tak się składa, że jestem krytykiem i chyba się trochę znam. Nie napiszę, że za pomocą pieniędzy i ładnej buźki można wykreować każdego, bo US5 talent muzyczny mają i trzeba im to przyznać.
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

us5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

taki z ciebie krytyk, jak z tego tamniego boysbandu formacja rockowa.. słyszałem dwie pisoenki.. jedna leciała jakoś come back to me baby.. coś tam coś tam coś tam.. chyba 6 latek by madrzejszą piosenke napsiał..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości