Oprawy graficzne Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Pojawił się właśnie nowy spot Polsatu. Według mnie jest fenomenalny, dynamiczny i wesoły, przebił TVN.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jest to jeden z lepszych lub nie najlepszy spot Polsatu , nie jest może jakiś super odkrywczy , szczególnie TzG słabo został pokazany , ale inne części są dużo lepsze. Takie pierwsze wrażenie. Muzyka wygrywa z TVN z dużą przewagą.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Tutaj wyżej wspomniany spot - https://www.facebook.com/video.php?v=85 ... =2&theater

Tym razem również postawiono na sprawdzony utwór - John Paul Young - "Love Is In The Air". Spot rzeczywiście całkiem udany, szczegółnie spodobał mi się fragment z TTBZ, jednak fragment z TzG w porównaniu do pozostałych pozycji znacząco odstaje długością bo trwa aż 15 sekund.
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
Posty: 1925
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:01
Lokalizacja: Katowice
x 88
x 85

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brk »

Baaardzo dobry spot Polsatu o dziwo!
Fajna muzyka, dobre plenery.
Tylko te Wydarzenia i Sport o zgrozo! Po co one tam?
Ogólnie 8/10 :)
Od 13 lat jako piszący, trochę dłużej jako czytający :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Szkoda , że TzG to fragment spotów. Najbardziej mi się podoba TTBZ , zdecydowanie najlepszy fragment , CS też dość ciekawie oraz sport.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Spot normalny, klasyczny, bez szału. Bardzo dobra prezentacja TTBZ oraz super przejście pomiędzy Piekielną Kuchnią, a Top Chefem. Mało dynamizmu... Piosenka słabo zakończona, zwykłe wyciszenie melodii to za mało w obecnych czasach.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Bardzo słaby Spot. Oklepany pomysł, a raczej jego brak. Aż jestem zaskoczony nad jego zachwytem :( Najsłabszy Spot Polsatu. Mnie osobiście się podoba spot z Wiosny 2014 kiedy Polsat była prawie na równi z TVN. Ale Ten przegrywa z TVN-em zdecydowanie, bo jak w spocie TVN był pomysł tak tu jego brak. Gdyby TVN tak robił to mógłby robić spot z 2009 roku co z sezon z muzyką Lenki i byłby git a mimo wszystko pokazuje się z różnych stron :D Ale akurat bardzo liczyłem na Polsat. Mam nadzieje że Jesienią Polsat pokaże coś fajnego wreszcie :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ależ słabizna! Wtórne, bez pomysłu, zero jakiejkolwiek ikry.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Naprawdę dobry spot, choć u mnie minimalnie przegrywa z TVN-owskim spotem. Zdecydowanie lepiej i ciekawiej zrobiony niż spot z zeszłej jesieni, bardziej żywszy. Moje ulubione momenty to te z TTBZ i CS, genialne przejście między HK a TC. NND i Przyjaciółki - ot tak sobie, schematycznie. Wreszcie postarali się co do muzyki, i to na spory plus. Szkoda, że te z TzG można było widzieć już wcześniej - tutaj trochę zawiedli. Ale ogólnie wciąż nieźle - moja ocena: 7/10. O jedną ocenę mniej zatem od spotu TVN.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja jestem też rozczarowany tym spotem. Jak dla mnie TVN kontra Polsat jest remis: -1 do -1. Nie bardzo rozumiem, dlaczego tylko Gawryluk i Gugała reklamują Wydarzenia. Mogliby też innymi ludźmi to wzbogacić. Taniec z gwiazdami - ultra chaotyczny. Jedynie TTBZ i przejście z HK do TC było ok.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jedynym plusem tego spotu jest moment, gdy wirówka Głogowskiej przechodzi w logo stacji. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Najpierw mamy motyw wody w MBTM i Splashu - jest jakaś logika w tym, ale później wyskakuje Dowbor w paskudnie zrealizowanym wirtualnym pokoju, po którym przechodzimy do jakiejś niezidentyfikowanej przestrzeni z gigantycznym logo "Przyjaciółek" (rozumiem, że pojawienie się Agnieszki Sienkiewicz w spocie jest pokłosiem wygranej w "Tańcu", no chyba że w nowym sezonie jej Dorota dostała rozbudowany wątek). Sport i "Wydarzenia" przemilczę, fragment "Twojej twarzy..." jeszcze się jakoś broni, jest zachowany błękit z pierwszych dwóch scen (a Cerekwicka w przejściu z Gąsowskiego wygląda jak... Justyna Pochanke :D ), motyw ognia przy Amaro całkiem fajny, ale później mamy to samo co widzimy od kilku lat - kuchnię z Ewą Wachowicz i resztą ekipy "Top Chefa". Przejście Łapanowskiego ze spiżarni do sali balowej wyszło dramatycznie, sama końcówka z "Tańcem..." zbyt długa, chaotyczna, bez ładu i składu. Pomimo że w spocie TVNu też mamy chaos - kulka gada, dzieci krzyczą, muzyka gra i gwiazdki coś mówią, to jednak jest tam widoczny pomysł, a spot tworzy logiczną całość.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mi się spot niestety nie podoba - Polsat w swoim dorobku miał lepsze jakby chociażby ten w którego to końcówce Katarzyna Kępka (wtedy reprezentująca "Got to Dance - Tylko Taniec") wypuszczała motyla który to potem siadał na logu stacji.
W obecnym spocie na plus jest jedynie przejście z HK na TC - poza tym niestety tragedia :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@pulkownik od samego początku Polsat niestety trochę nieudolnie stara się podrobić spoty TVN.... tylko do tego trzeba mieć dobry pomysł, a z tym jak co sezon PR-owcy stacji mają wyraźny problem... (Nudna ramka sprzed roku była nawet lepsza XD )

Faktycznie TVN też nie jest na jakimś szczególnym poziomie, ale chociaż gadająca kulka to jakaś nowość i nawet to wyszło w miarę logicznie wszystko... No i są smaczki typu Popławska do dziecka "załatw mi randkę z Kubą". Tu nie widać żadnej myśli przewodniej... jak w TVN to był pan Kulka i jego gadanie, tak tutaj "odtrąbić co mamy na wiosnę jak najszybciej" i tyle...
Msciciel
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:33

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Msciciel »

Spot jak spot, d*py nie urywa i chyba nawet TVNowski jest lepszy. Mnie najbardziej wkurza,że prawie wszystkie programy są na tym samym schemacie np.: Wydarzenia: zegarki, kartki ,NND: dom itp. Mogliby wymyślić jakiś motyw przewodni co sezon. A tak w ogóle powinni wywalić ze spotu Wydarzenia i Sport w zamian za PM i ŚWK.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Oprawy graficzne Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Spot bardzo przeciętny, widać pomysły się kończą. I gdzie jest ta miłość, która pojawia się w piosence?

Słabo wyszło zmiksowanie utworu na koniec - nie ma żadnego rozsądnego zakończenia, po prostu zwykłe wyciszenie i tyle, na dodatek w momencie kiedy wykonawca jeszcze śpiewa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości