Multimedia

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Ja jestem zadowolony z jakości w Lublinie.

Dziś mnie tylko wkurzyło że 1 maja zamiast extreme sport mieli dać jakiś dobry kanał tematyczny po polsku. A okazuje się jak włączam tv że jest tam euronews po prostu bomba . Jak jest u was ?
--

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: -- »

juz pisalem ze tym "zajedwabistym" kanalem tematycznym bedzie WEDDING TV - sluby, wesela, zwiazki i takie zygi ; / paranoja - polecialo juz 4fun.tv, zone reality, teraz extreme... a zamiast tego jakies pierdoly dla bab...
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Jak narazie dali euronews. Zobaczymy co dadzą innego. A z kad wiesz że będzie to kanał o ślubachpracujesz w MM?
--

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: -- »

Tornado pisze:Jak narazie dali euronews. Zobaczymy co dadzą innego. A z kad wiesz że będzie to kanał o ślubachpracujesz w MM?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Multimedia_Polska

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wedding_TV

"Kanał mimo, iż wystartował 19 lutego 2007 może być oglądany przez polskich widzów dopiero od 23 kwietnia 2007, kiedy to dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu. W połowie maja ma także dołączyć do oferty jednego z największych operatorów kablowych w Polsce Multimedia Polska."
xboxxx

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xboxxx »

i jeszcze to...

http://mediafm.net/telewizja/10042,Wedd ... ka-SA.html

jeszcze jakies watpliwosci?
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

To że pisze to w wiki to niejest to zaden dowud bo w wiki może pisać każdy. Jeżeli chodzi o portal http://mediafm.net/telewizja/10042,Wedd … ka-SA.html wie on to na pewno (heh niebyło jeszcze oficjalnego komunikatu jak się niemyle) a po drugie w artykule jest błąd bo pisze że wedding wystarował w styczniu a wystartował jak się niemyle w II połowie lutego. Zobaczymy co będzie.
dgorzula

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dgorzula »

Wedding tv jest w ofercie MM w cyfrowej DTV od 24 kwietnia. Tak jak NASN, National Geographic WILD oraz HD, kuchnia tv , E!, MTV Base, Playboy Tv i jeszcze kilka innych stacji
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Niedługo przetestuje cyfrową w MM
rysiek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2007, 23:59

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rysiek »

Witam.Chce wziasc internet w multi media.Chcialbym sie dowiedziec jak wam chodzi internet z multi media.Zastanawiam sie o laczu 1Mb,jak to by bylo w praktyce.Jak bym pobieral cos z neta jaka mogl bym miec predkosc no i jak to by wygladalo przy wysylaniu.Chce jeszcze wziasc jeszcze telefon w multi media,jak wam sie to sprawuje?Jestescie zadowoleni z abonamentu?Prosze o informacje,z gory dziekuje i pozdrawiam.
tadekb1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2007, 14:53

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadekb1 »

Czy w cyfrowym pakiecie MM jest dźwięk w DD lub 5.1
tadekb1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2007, 14:53

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadekb1 »

Cz w Lublinie ma ktoś cyfrówkę w multimediach
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Ja będę miał ze względu na kanały niemieckie tylko czekam na lipiec bo maja być jakieś ciekawe promocje. Jak masz jakieś pytania to pytaj bo byłem i rozmawiałem z pania na Jana Sawy. I podobno mają jakieś nowości po prowadzać.
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Po podpisaniu umowy o DTV dostane dekoder. Mam dwa telewizory w tej chwili odbieram pakiet komfort na obu. Czy jak dostane dekoder podłączego go jednego tv to na drugim będe nadal będe miał pakiet komfort czy niebędzie żadnego programu (na drugim niechce mieć DTV sam Komfort) ?
tadekb1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2007, 14:53

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadekb1 »

Ja cyfrówkę mam od maja i same kłopoty,zaczęło się od tego że wszystkie programy leciały w stereo.Po moich interwencjach i ku wielkiemu zdziwieniu w BOK czego się czepiam zainstalowali nowy program w dekoderze i pojawił się dźwięk 5,1,a o Dolby Surround to chyba trzeba zapomnieć bo ja nie mam siły do nich wydzwaniać.Dźwięk 5,1 jest na dwóch kanałach TVN TYLKO JAK JEST FILM i NGC HD ciągle oraz pojawiła się ikonka na PRO7 ale dźwięku nie ma.Co do obrazu też mam zastrzeżenia widoczne piksele i kwadraty i to na tyle.Jeżeli masz ochotę zobaczyć to cudo techniki możemy się spotkać.Odnośnie drugiego pytania na drugim telewizorze będzie sam komfort kwestia podłączenia.
Tornado
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 07 lut 2007, 11:30

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tornado »

Mi zalezy na niemieckich kanałach. Czyli na RTL oraz PRO 7. Często oglądam też TVN 24 oraz muzyczne. Zastawiałem się nad tależem ale doszedłem do wniosku że zakładać tależ na rok to sie nie opłaca bo to koszt ok 400 zł a tu m-c 19 zł. Powiec mi kilka żeczy.

Napisałeś ze "PRO7 ale dźwięku nie ma" miałes na mysli chyba DS 5,1 bo w ogule to dzwięk jest ? Jak odbiera RTL i PRO 7?
Masz umowe podpisaną na tą promocje że aktywacja 19,90 zł? Czy wpłacałeś to w dniu podpisania umowy?
Czy dekoder oni ci zakładali czy miałeś możliwość samoinstalacji? Pytam się poniewarz najprawdopodobnij umiał bym go zainstalować a nie czkał bym na instalatorów tydzień czasu.
W jakiej częsci Lublina mieszkasz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości