Orange

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Niestety Operator sieci Orange po raz kolejny zawiódł swoich abonentów. W związku z nasileniem ruchu od kilku godzin występują poważne utrudnienia w wykonywaniu połączeń i wysyłaniu SMS. Nie wiem jak jest w pozostałych sieciach. W Orange sytuacja ta powtarza się co roku i z każdym rokiem jest coraz gorzej a operator nie stara się tego usunąć.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Mnie się teraz kończy umowa więc zaproponowano mi nową ofertę za przedłużenie. Dwa warianty. Jeden jako taki. Drugi szokujący. Telefon Sagem za 200zł. Na pytanie ile kosztuje normalnie padła odpowiedź że..200zł :)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Ostatnio w Orange jeżeli przedłużasz umowę nic nowego nie dostajesz to tak samo jakbyś poszedł do salonu i normalnie podpisał umowę z telefonem. Ostatnio zdziwiłem się lekko kiedy poszedłem do salonu Ery i zapytałem co dostanę jeżeli przeniosę do nich dwa numery z sieci Orange. Pan powiedział mi że nic.

Generalnie najlepiej w Polsce mieć telefon na firmę wtedy operatorzy traktują cię poważnie...
Maciek

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek »

Ale mając telefon na kartę w orange nie można nażekać. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług. A co do abonamentu, to trzeba umiejętnie się poruszać po promocjach, wtedy Orange wypada lepiej.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

No z tego co mi wiadomo, to zdażają się przeciążenia w tej sieci. Podobno ciężko było się dodzwonić czy wysłac sms-a w święta, gdy wszyscy wysyłali do swoich bliskich wierszyki z życzeniami.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
greg

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: greg »

Nie wiem czy to tylko moje sposrezezenia, ale zauwazylem ze po wejsciu Orange jakosc polaczen znacznie spadla. Czeste sa przypadki rwania polaczen, przerywania podczas rozmowy - dzwiek taki jak podczas rozmowy np przez komunikator tlen przy slabym transwerze.

Ponadto pojawilo sie wiele "dziur" w zasiegu sieci- czesto jezdze tymi samymi trasami i w miejscach gdzie przedtem zasieg byl - teraz regularnie go trace (nie zmienilem telefonu)

Do tego dochodzi tez wiele dziwnych przypadkow z zagubieniem sms, wyslaniem danego sms NIE DO TEGO ODBIORCY albo DO KILKU INNYCH - za wyjatkiem tego do ktorego mial trafic. Mail do BOK przepada w dziwny sposob....

Siec i obsluga klienta zaczyna miec nawyki TP S.A....
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Bardzo trafne spostrzeżenie :) Nie tylko to to zauważyłeś :)
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Zacząłem się skarżyć Orange na smsy od nich. Ostatnio otrzymuję zazwyczaj 3-4 dziennie. Dziś jeden o godzinie 00:50. To jest skandal. Czekam na odpowiedź z BOKu.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

to i tak mało... mi ta cała "mandaryna" przysyła z 10 dziennie. Kolejne interwencje nic nie dały.

a tak przy okazji to przedwczoraj strasznie mnie wkurzyli, co chwile do mnie wydzwaniali z specjalną ofertą Orange, i to ta sama osoba z 4 razy... za ostatnim razem nawet nie odbierałem... ktoś u nich che normę wypracować
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jeżeli irytują was sms-y od Orange to proponuję zadzwonić do BOK i poprosić aby ich nie przysyłali. Ja tak zrobiłem jakiś czas temu i mam jako taki spokój :)
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Tak, dostałem odpowiedź że wyłączą. Ale jak tu wierzyć skoro napisali że na tym numerze -bo mam kilka -na którym dostaję smsy po północy już od dawna mam je wyłączone, oprócz Profitu???
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

RaPi pisze:Jeżeli irytują was sms-y od Orange to proponuję zadzwonić do BOK i poprosić aby ich nie przysyłali. Ja tak zrobiłem jakiś czas temu i mam jako taki spokój :)
Tak samo zrobiłem kiedyś, ale w erze ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

gosc pisze:Tak, dostałem odpowiedź że wyłączą. Ale jak tu wierzyć skoro napisali że na tym numerze -bo mam kilka -na którym dostaję smsy po północy już od dawna mam je wyłączone, oprócz Profitu???
Z orange tak to już jest że "lubia" jak sie do nich dzwoni po kilka razy. Niestety jezeli nadal dostajesz reklamy pomimo prosby o wylaczenie tego oni nadal to robia.

Nie jestem tez do konca pewien ale gdyby przeczytac dokladnie wszystkie te ich regulaminy to jest w nich informacja o tym ze operator moze wysylac tego typu wiadomosci....
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Dostałem dziś maile reklamowe o tym że jak się doładuje konto pre-paid to potrajają wartość doładowania. Z linkiem do strony. A na stronie nie ma ani info o tym ani możliwości wyboru niektórych kwot. Śmieszne.
Grzegorzek
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 19 maja 2007, 9:05
x 1

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorzek »

Od piątku, 25 maja, komórkowa sieć Orange rozpoczyna sprzedaż telefonów, akcesoriów i kart modemowych do laptopów na nieoprocentowane raty. Klienci mogą swój zakup rozłożyć nawet na 20 rat.

źrodło www.media2.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości