TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Dzisiejsze Fakty po Faktach z Bronisławem Komorowski również w TVN od 19:20.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Wywiad ten potrwa od 19:20 do 20:00, potem 20:00-20:05 Sport, 20:05-20:10 Pogoda, i od 20:10 jak zwykle Na Wspólnej.

Na telestronach pisze że, tytuł audycji to: "Bilans kadencji".
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Co do spotu - po zeszłym spocie , który mnie totalnie zawiódł, wcześniejszym , który sie spodobał, bardzo wysoko oceniłem ten z kamerą podróży po Polsce, ten mnie znów zaskoczył , co oceniam na plus.


Ale, za dużo jest innych ludzi, gwiazdy są mocno pochowane momentami , trochę jest wszystko za mgłą jakby , przemieszane bardzo, jakby to było trochę bardziej inaczej zmontowane byłoby lepsze. Najlepszy moment z Kubą, brak ciekawego zakończenia, choćby family foto wszystkich gwiazd.
Pawel

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Medyk24 pisze:
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P pisze:TVN postawi także na produkcję programów do internetu. Pierwsze z nich zobaczymy jesienią:
http://[link zakazany]/artykul/tv ... -internetu
W TVP taki zabieg jak na razie nie do pomyślenia, jak u nich nawet żaden serial przedpremierowo nie jest emitowany bezpłatnie na VOD (poza oczywiście pilotami nowych seriali). I kto tu jest teraz wyznacznikiem nowych trendów :D
TVP pokazuje przedpremierowo odcinki seriali w kolekcji VOD Prapremiery TVP na platformie nc+ (a wcześniej w Nce). Owszem jest to płatna usługa, ale w newsie o TVN też nie ma informacji że produkcje te zostaną udostępnione bezpłatnie w player.pl. No chyba że coś przegapiłem.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

matik pisze:
mateusz_71 pisze:Spot średni, trochę się zawiodłem :( . Niepokoi mnie jedna sprawa- zakończenie filmiku promocyjnego... Poprzednie spoty były przygotowane pod oprawę, kończyły się planszą w żółto-niebieskich kolorach. W tym roku...
[ Spoiler ]
... biel i szarość, która nijak pasuje do obecnej oprawy. Ktoś ma dostęp do materiałów rozdawanych na konferencji? Czy tam również jest mniej koloru żółtego i niebieskiego? Mam nadzieję, że nie zmienią (moim zdaniem genialnej) oprawy TVNu.
Przeważa niebieski, dużo pomarańczowego i bieli.
Na stronie Biura prasowego TVN są już dostępne materiały z konferencji- moje obawy były niesłuszne ;) .
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dijon pisze:Dobrze, że zrezygnowano z Pana Kropki, bo w poprzednim spocie ten motyw był już wykorzystany na siłę. Taka ludzka strona TVN-u przez ten spot wychodzi, jest on utrzymany w konwencji spotu rodem z kampanii społecznych albo spotów reklamowych. Formuła spotu na jesień poszła na wyższy poziom, nie jest to tylko prezentacja poszczególnych pozycji ramówkowych "po kolei", a bardziej jedna, spójna całość. Bohaterowie poszczególnych programów w ramówce nie są główną częścią spotu i nie są aż tak bardzo wyeksponowani, są raczej wkomponowani w całość na równi z dużą liczbą kompletnie nieznanych postaci, tzw. zwykłych ludzi, którzy się pojawiają i stąd to "TVN - Dla Ciebie". Muzyka jak zwykle świetnie dobrana, brytyjski rock alternatywny od The Stranglers, tytuł "Golden Brown".
Zgadzam się z @Dijon w 100%, spot bardzo dobrze odzwierciedla nowe hasło podkreślając, że gwiazdy ramówki w gruncie rzeczy są takimi samymi ludźmi jak my, jakkolwiek miałoby to nie zabrzmieć na równi z widzami. Reczywiście spot mocno przypomina zwykłe reklamy sieci handlowych, nawet aż chciałoby się dokończyć hasło: "dla ciebie..dla rodziny: :D pewnej sieci, lecz ma to swój urok.

Spot jesienny jest lepszy od wiosennego, jednak nie przebija zeszłorocznego z niezapomnianym "I'm Still Standing". Generalnie widać, że pojawił się nowy pomysł jak zresztą co sezon czego nie można powiedzieć o reklamówkach Polsatu, który z sezonu na sezon serwuje nam jeden utarty schemat i chyba się raczej nie zanosi na zmianę.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adekpabianice »

Spot wizerunkowy.
https://youtu.be/luKyGvOZO44

Dalszą dyskusję proszę kontynuować pod linkiem: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=257831#p257831 [Trzeciak]
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mi nie podoba się brak planów TVN'u na czwartek gdyż w moim odczuciu mogli dać jeszcze jeden pomysł na 22:30 przy jednoczesnym wstawieniu paradokumentu o 20:50 i KR o 21:30.
Nie podoba mi się też nowe ułożenie pasma dziennego które teraz będzie takie:
15:00 Szkoła
16:00 Rozmowy w toku
17:00 Ukryta Prawda
17:30 Singielka
18:00 Szpital
Moim zdaniem mogli już o 17:00 dać coś nowego a Ukrytą Prawdę przesunąć na 14:00. Dodatkowo "Singielka" bardziej pasowałaby przed Faktami o 18:30.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Myślę, że UP zaczynać się będzie nawet gdzieś 16:50 ze względu na reklamy.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ja bym w ogóle wyeliminował "Ukrytą prawdę" z ramówki, mimo iż ma wyższy poziom (o ile można zastosować taką kategorię do tego typu seriali :P ) niż Polsatowskie odpowiedniki i po prostu opóźnić premierowe pasmo popołudniowe o 30 min zaczynając od "Szkoły" o 15:30 itd.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Warto zwrócić uwagę na brak ostatnio stałej bywalczyni konferencji ramówkowej -Rozenkowej :-)

Nie wiem jak ona to przeżyła:-)
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 311
x 25

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Bardzo dobrze że zniknęła "na razie" z TVN-u.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

wiatriwoda pisze:Warto zwrócić uwagę na brak ostatnio stałej bywalczyni konferencji ramówkowej -Rozenkowej :-)

Nie wiem jak ona to przeżyła:-)
Jakbym się umówił, widać inni też to zauważyli. Skomentowała to nie kto inny , a Prezesowa Szulim

http://jastrzabpost.pl/exclusive/agnies ... 53588.html



Był i skandal lub prowokacja z drugim wielkim nieobecnym , czyli Pirógiem.


http://jastrzabpost.pl/newsy/skandal-z- ... 53466.html
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

wiatriwoda pisze:Warto zwrócić uwagę na brak ostatnio stałej bywalczyni konferencji ramówkowej -Rozenkowej :-)
Era hejtu nastała, ale nie przesadzajmy w pielęgnacji nagonek...

Skoro jej program ma sezon przerwy, to z jakiej racji miałaby być na konferencji? Kasi Bujakiewicz też nie było, chociaż "Mali giganci" z jej udziałem były hitem wiosny. Ale portale plotkarskie mają pożywkę, bo Rozenkowej nie zaproszono.

Myślenie, obiektywizm - o to proszę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bujakiewicz jest jurorką w jednym programie, a Rozenkowa była twarzą 3 i to kilka sezonów . Jakiś czas się skończył po prostu tylko to warto zauważyć. Była największą gwiazdą i oblężona przez fotografów , a dziś jej nie ma. I tyle.

Więc , ja proszę o czytanie ze zrozumieniem i myślenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości