Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

Ice pisze:Poza tym drogi Kisielku chcę Ci coś uświadomić. Coś o czym zapominasz. Ten problem nie istnieje tylko na tym forum, ale i na innych (np. forum Radiopolska). Jesteś wszędzie, wszędzie mają dosyć Twojego marzycielstwa, które wylewasz w postach - również na fanpejdżach na fejsie. Daj sobie na wstrzymanie, bo ludzie mają dosyć czytania Twoich głupot, zwłaszcza Ci, którzy udzielają się na takich forach X lat.

Nie stój w miejscu tylko weź się za siebie.
pulkownik pisze:Ale Chłopie, skoro od trzech dni kajasz się przed szefostwem, obiecujesz poprawę i podkreślasz swój wkład w forum :D to co Ci szkodzą te ostrzeżenia? Skoro obiecujesz, że będziesz się pilnował, to nie masz co się martwić, że się pożegnamy...
Otóż to. Sytuacja ta pokazuje, że sam Poland dobrze wie, że jakakolwiek poprawa z jego strony to ogromne wyzwanie. Wszak ma jeszcze tyle pomysłów na ramówki, zmiany itd... Z kim on się teraz tym wszystkim podzieli?
Ostatnie zdaniego zdania w tym cytacie nie skomentuje natomiast wypowiem się do reszty. Doskonale wiem że jestem problemem globalnym i zamierzam coś z tym zrobić. Tutaj na forum mamy wiele marzycieli (zwłaszcza w temacie o grafikach) więc ja nie jestem jedyny w tej kwestii. Mam ochotę się za siebie wziąć lecz chciałbym w tej kwestii współpracować z administracją i moderacją forum gdyż powinna być jakaś logiczna metoda by na przykład przez dwutygodniowy ban wypoczynkowy skasować sobie licznik ostrzeżeń i tym samym po niniejszej przerwie zacząć od zera działanie tym razem od tej pozytywnej strony.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Lord_info »

@Poland, proszę/ apeluję wrzuć do któregoś z tematów własną ramówkę i wlepię ci bana na 2 tygodnie, bo widzę że ten "problem" będzie trwał w nieskończoność ...
Mam już dość tej sytuacji .
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

I tu niestety cię zasmucę gdyż nie mam absolutnie takie zamiaru. I tak jestem już wyczerpany pod kątem ramówkowych pomysłów :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Ice »

Poland pisze:(...) chciałbym w tej kwestii współpracować z administracją i moderacją forum gdyż powinna być jakaś logiczna metoda by na przykład przez dwutygodniowy ban wypoczynkowy skasować sobie licznik ostrzeżeń i tym samym po niniejszej przerwie zacząć od zera działanie tym razem od tej pozytywnej strony.
Nie uważasz, że to cwaniackie zagranie? Dlaczego masz być traktowany inaczej niż reszta użytkowników? Uzbierałeś dwa ostrzeżenia i musisz z tym żyć. Poprawisz się to Ci się one anulują - proste.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

Może i to cwaniackie rozwiązanie ale jednocześnie też najbardziej rozsądne gdyż niestety wątpie że za dobre zachowanie mogą mi się te ostrzeżenia cofnąć.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Ice »

Zajrzałem do regulaminu, bo trochę przestałem go ogarniać i jest tutaj coś takiego:
- ban tymczasowy: po skompletowaniu odpowiedniej liczby ostrzeżeń (w momencie otrzymania trzeciego z nich), danemu użytkownikowi zablokowany zostaje dostęp do forum ? w tym nick, adres email oraz numer IP. Napisane posty użytkownika posty, nie są usuwane. Ban trwa od 14 do 31 dni, w zależności od przewinienia. Po powrocie użytkownikowi zerowany jest licznik ostrzeżeń ? jeśli to nie nastąpi, użytkownik powinien zgłosić się do administratora lub moderatorów.
Więc drogi Kisielku - jak przegniesz po raz kolejny, dostaniesz 3 ostrzeżenie i pożegnasz się z forum tymczasowo po czym wyzeruje Ci się licznik ostrzeżeń. Więc co to za różnica? Skoro masz zamiar się poprawić to tak naprawdę te dwa ostrzeżenia nie powinny robić Ci żadnego problemu ani różnicy. Ewidentnie widać z Twojej strony, że próbujesz przycwaniaczyć i zabezpieczyć się na przyszłość gdyby podobna "wpadka" się Tobie zdarzyła.

Nadal się dziwię, że moderacja ma do Ciebie tyle cierpliwości. Dziwię się też, że ja takową też kiedyś miałem w stosunku do Twojej osoby. Na forum jesteś już 9 lat więc czas się wziąć do roboty.
Awatar użytkownika
Orjon
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:26
Lokalizacja: Rawicz
x 2
x 2

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Orjon »

On już miał ban tymczasowy...
Z tego co czytałem.
Informatyk z pasji i (prawdopodobnie) zawodu :)
Tłumaczę Androida, szperam po Internecie, rootuję, grzebię... w wolnym czasie czasem zaglądam tutaj ;-)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

Dokładnie. Po prostu boję się że zamiast banu tymczasowego wlepicie mi ten stały i dzięki temu pożergnam się z forum na stałe. Dlatego też chciałbym jakoś się przed tym zabezpieczyć i nieco się od tego oddalić :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Trzeciak »

Zabezpieczysz się jeśli zamiast o swoich urojonych fantazjach będziesz pisał o tylko konkretach i realiach. Proste.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Direct »

A ja Ci, Kisiel, proponuję, abyś przestał się przekomarzać, bo nic to nie da. No chyba, że bana na zawsze, bo wg mojej interpretacji regulaminu tylko na taki możesz się po następnym - kolokwialnie mówiąc - przegięciu pały udać, gdyż na tymczasowym już byłeś, i to dwukrotnie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze:Zabezpieczysz się jeśli zamiast o swoich urojonych fantazjach będziesz pisał o tylko konkretach i realiach. Proste.
Z drugiej strony znając wasz temperament napewno nie pójdziecie na anulowanie ostrzeżenia nawet jakbym nie wiadomo jak był grzeczny.
Co do faktu że miałem już dwukrotnie tymczasową banicje nic nie szkodzi za tym abym je miał - wszak do trzech razy sztuka.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: matik »

@Poland, nie Ty ustalasz zasady tego forum i przestań pisać jak powinniśmy postąpić, bo pożeganamy się szybciej niż myślisz.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Direct »

Dokładnie tak. Nie tworzy się regulaminu pod konkretne przypadki, konkretnych użytkowników.
2009-2021
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

matik pisze:@Poland, nie Ty ustalasz zasady tego forum i przestań pisać jak powinniśmy postąpić, bo pożeganamy się szybciej niż myślisz.
No w sumie masz racje. Czyli wychodzi na to że teraz niestety jestem na granicy dożywotniego bana na forum bo na ten tymczasowy raczej już nie będzie szansy - nie mówiąc już o ucieczce od obydwóch ostrzeżeń których to serdecznie mam już dosyć tak jak tworzonych przez siebie poglądów o rebrandingach i ramówkach.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Orjon
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:26
Lokalizacja: Rawicz
x 2
x 2

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Orjon »

Czy da się część postów wydzielić/przenieść, aby jako taką przejrzystość zachować?
Informatyk z pasji i (prawdopodobnie) zawodu :)
Tłumaczę Androida, szperam po Internecie, rootuję, grzebię... w wolnym czasie czasem zaglądam tutaj ;-)
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości